Zdjęcie 21/253: Kotek czy kotka?

No ładne to to było. Chciałem zagadać, ale gdzie tam. Miało mnie w nosie, ale dalej pozowało, jakby wiedząc, że ładne. Kobieta czy mężczyzna? 🙂

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

12-05-2021 [16:43] - sake3 | Link:

Prawie jak mój Miedziak,tylko ma więcej białej sierści.Mój przybłąkał się do mnie jako mały kotek,uwielbiał być głaskany i przewracany,od pięciu lat już nie towarzyszy Pusi i Lili.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

12-05-2021 [17:12] - Zbyszek_S | Link:

Psy ponoć bardziej z ludźmi, koty swoimi drogami. Może to lepiej, bo - znów ponoć - wychodzić nie trzeba.

Obrazek użytkownika sake3

12-05-2021 [18:40] - sake3 | Link:

Jak widzę obecnie wszechwładną agresję i nienawiść wśród ludzi tym bardziej doceniam miłość moich zwierzaków,które zawsze towarzyszyły mojej rodzinie.Podziwiam ich milość w psich i kocich oczach,bezgraniczne oddanie,. Pamiętam naszą rozpacz jak odchodziły ze starości czy przewlekle chore.Ich cechą wspólną było to że wszystkie były bezdomne,wziete z ulicy lub ze schroniska.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

12-05-2021 [19:48] - Zbyszek_S | Link:

Ludzie i zwierzęta mają realną więź. Tak nam czasem potrzeba więzi szczerych i uczuciwych z ludźmi.

Obrazek użytkownika paparazzi

12-05-2021 [20:27] - paparazzi | Link:

Jego oczy mówią, widzę to czego ty nie widzisz. I ten fokus w punkt. Ładne zdjęcie.