"Zbigniew Ziobro upokorzony"---nasz bloger @krzysztofjaw

Oby to pierwszy raz? Powiesił sie na Kaczyńskim,bo wydumał,że przy nim zrobi karierę....ale nie wziął pod uwagę,że Kaczyński niszczy ewentualnych "następców".

Od samego początku gdy tylko Ziobro "wyrósł nad poziomy",Kaczor wysłał go Brukseli...kopniak po forsę,ale znika z horyzontu zdarzeń.

Tak samo zrobił z Pania Szydło...zobaczył,że ma 80% poparcia,to się przestraszyl o swój fotel.

Zbysiu zawsze był miękiszonem...cały Kraków się śmiał z niego...tyle razy mial okazję i tyle razy stchórzył,albo dał sie stłamsić.

Miał być "DELFINEM" ,a nawet nie został płotką...jakies stanowiska,na których i tak musiał słuchać Kaczyńskiego.

Najgorzej został zniszczony w 2020...Gowin zrobił woltę i niby to sie podał do dymisji...a w rezultacie,został mega wicepremierem i wylansowal przy okazji Glinskiego,

a Zbyniu czekał,aż został wdeptany w parkiet i tylko służył do trzymania halabardy w tym teatrze...

Wszyscy mu mówili: TERAZ! WYJDŹ Z KOALICJI!!! POTRZĄŚNIJ TYMI TRUPAMI Z UD/UW!!! ZOSTAW KACZORA I TEN CHORY UKŁAD! ZAWETOWAĆ TRZEBA!!!

No i co? Gó*** ! Morawiecki został pierwszym po Bo..Kaczyńskim...

Cały ten nibyrząd nadaje się do muzeum figur niemożliwych...gdzie nie spojrzysz,to Niedzielski....i Rau...i Błaszczak...bezjajowcy.

Ziobro zmarnował okazje w 2020...teraz zagroził,że nie poprze,to Kaczor wszedł w dyskusję z Czarzastym...i towarzysz Czarzasty ograł Kaczyńskiego jak szuler w trzy karty.

Jeżeli Zbyniu bezie czekał do 2123,to już moze sobie składać papiery w ZUS i czekac na emeryturę...ale ma dopiero 51 lat...i niczego nie wywalczył.

W takiej samej sytuacji jest Pani M.Wassermann...kampanię wyborcza w Krakowie kazal jej Kaczyński...samej finansować...jeden bilbord na milionową aglomerację.

Nagroda za AmberGold i "katastofę" smolenską.

Tylko Terlecki sie trzyma spodni Kaczyńskiego...ale przy nim Kaczor może otworzyc okna...obaj nie wylecą...

Szkoda mi Ziobry,od początku jest pod atakiem PiS-u ,mediów i opozycji....zemsta za doktora Garlickiego?

Czekam na komentarze...chociaż dziś niedziela :-))

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2021 [11:32] - Pers | Link:

Trotelreiner 
"...bezjajowcy."
Podobno żeby dostać się do PiS to trzeba przedstawić zaświadczenie lekarskie o amputacji.
Wyborców to jeszcze nie obowiązuje ale oni są już tacy od urodzenia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2021 [14:18] - Tezeusz | Link:

Autorze tego czegoś jesteś.już  po amputacji taki ełnuszek psychiczny oraz intelektualny także.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-05-2021 [11:58] - NASZ_HENRY | Link:

Żeby w niedziele na ziomala tak psioczyć, toż w nim cała nasza nadzieja, możliwe że płonna ☺☻ 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

09-05-2021 [12:39] - AŁTORYDET | Link:

Jak Pan tak widzi rzeczywistość, to niech Pan się strzeże, by Go tramwaj nie przejechał. Na pocieszenie (?), mogę dorzucić, że po lekturze ostatniego felietonu Diabła dwojga imion (w "Sieci"), w którym  radzi on Kaczyńskiemu, by sięgnął do dobrych wzorców negocjacji politycznych, prowadzonych onegdaj, przez  nieboszczkę UW i nieboszczyka AWS, a które zrodziły "wielkie" i "poważne" reformy - nie jest Pan sam. Może jest was nawet legion? 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-05-2021 [12:47] - Marek Kudła | Link:

@Autor
dlaczego piszesz bzdury ?

"Kaczyński niszczy ewentualnych następców"

Nikogo nie niszczy, bo nie ma następców !  Jest Kaczyński, a potem długo, długo nie ma nikogo - nie widzisz tego ?

"Tak samo zrobił z Pania Szydło...zobaczył,że ma 80% poparcia,to się przestraszyl o swój fotel."

Ręce opadają jak czyta się taki wniosek !  Trotelreiner, Beata Szydło wskoczyła na fotel premiera z funkcji burmistrza, a studiowała etnografię oraz zarządzanie samorządem terytorialnym.  Na stanowisku premiera ustąpiła miejsca M. Morawieckiemu, bo ta funkcja już zaczęła ją przerastać, a Morawiecki był i jest fachowcem jakiego nie ma w Europie !  Nie rozumiesz tego, że Kaczyński nie bał się Beaty, ani nie boi się Morawieckiego (sądzę, że Morawiecki ma obecnie większe poparcie niż Kaczyński) !  Pisz proszę prawdę, a nie wciskaj czytelnikom NB ciemnoty !  O tym co się dzieje z Ziobrą wiedzą wszyscy. Otórz Ziobro podskoczył do Morawieckiego, a że Morawiecki go skarcił, Ziobro szukał i być może będzie dalej szukał sposobu żeby się odgryźć (takimi są mali ludzie - niestety), dlatego w następnych wyborach, podobnie jak Gowin, SL wystartuje z własnych list wyborczych - to już wiadomo ! 

"Szkoda mi Ziobry,od początku jest pod atakiem PiS-u"  

... i znowu ręce opadają !  No to jak jest tak atakowany, to czemu nie startował oddzielnie jako SL , tylko z list PIS-u ?!!!  Kto mu bronił  ?!  Szkoda ci Ziobry bo głasłwał przeciwko 770 MLD zł dla Polaków ?!  Mnie nie szkoda go wogóle !!!

Nie rób tego więcej - proszę !

Obrazek użytkownika terenia

09-05-2021 [15:03] - terenia | Link:

@Kudła
Szanowny proszę zorientować się (można sporo informacji znależc na oficjalnych stronach instytucji) Te 770mld to nie jest manna z nieba ,to pokolenia po nas będą spłacać ".W ramach wartego 750 mld euro Funduszu Odbudowy po pandemii Polsce należy się 23 mld euro w dotacjach oraz 34 mld euro pożyczek. Zgodnie z szacunkami, w latach 2021-2027 koszty odsetek dla Polski wyniosą 550 mln euro, czyli ponad 2 mld zł.

Unijne instytucje ustaliły, że Wspólnota będzie dług z Funduszu Odbudowy spłacała do 2058 roku. W polskim projekcie wskazano, że KE nie przedstawiła na razie prognoz wykraczających poza 2027 rok, trudno więc określić ile w sumie Polska łącznie zapłaci. Zakładając, że udział Polski w finansowaniu budżetu UE w latach 2028-2058 wahałby się w przedziale 4,3-5 proc., wówczas łącznie w tych latach nasz kraj miałby do spłaty 16,8-19,5 mld euro. "

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-05-2021 [15:21] - Marek Kudła | Link:

Szanowna tereniu,  odrzucenie tych ogromnych i rekordowych środków 770 MLD zł dla Polski byłoby zdradą Narodu Polskiego, za którą przyszłe pokolenia nie wybaczyłyby obecnym nigdy !  Nie potrafię zrozumieć jak można być przeciwko środkom pomocy po pandemii koronawirusa. Jeszcze raz:  Z całej puli 770 MLD zł, 130 MLD to granty bezzwrotne, natoniast 40 MLD zł to pieniądze w formie pożyczki na dogodnych odsetkach.  Taką pożyczkę mogą spłacić lekko 1-2 Spółki Skarbu Państwa – kapito ?!!  Kim trzeba być, żeby głosować przeciwko Polakom ?  Zdrajcy z PO, Konfe i SP wybrali wersję „liberum veto” – historia i wyborcy ich zapamiętają.
Ci z PO, którzy dyfuzyjnie zajmowali się jedynie dużymi miastami teraz rozdzirają szaty i lamentują czy te środki trafią do mniejszych miejscowości – tam, gdzie przez 8 lat likwidowali połączenia kolejowe, autobusowe, szkoły, posterunki policji !  Paranoja Obywatelska !

Obrazek użytkownika Jabe

09-05-2021 [16:46] - Jabe | Link:

No ale te „spółki”, zamiast spłacać długi PiS-u, mogłyby tymi pieniędzmi wesprzeć budżet, odciążając obywateli.

Obrazek użytkownika terenia

09-05-2021 [17:58] - terenia | Link:

Dług publiczny (dług instytucji sektora rządowego i samorządowego) na 1 mieszkańca rośnie z 33 137 zł na koniec czerwca 2020 r. do 36 685 zł na koniec grudnia 2020 roku. Jako liczbę mieszkańców Polski ludność rezydującą, która wedle danych GUS wynosi niecałe 38 mln osób. 
Aktualizacja „Licznika Długu Publicznego” (ze strony www.dlugpubliczny.org.pl) .Doliczmy kwotę zobowiązań wynikającą z tzw.Funduszu Odbudowy ....no ale wg Kudły to dwie spółki spłacą ,zatem nie ma powodu do zmartwienia !

Obrazek użytkownika terenia

09-05-2021 [17:16] - terenia | Link:

Coś z liczeniem nie tak " Z całej puli 770 MLD zł, 130 MLD to granty bezzwrotne, natoniast 40 MLD zł to pieniądze w formie pożyczki na dogodnych odsetkach"
130 mld + 40 mld to tylko 170 mld jak to się ma do kwoty 770 mld ??? Czy doczytał Szanowny jak te środki mają być rozdysponowane ??? Jest informacja na stronie KE ! 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2021 [14:19] - Tezeusz | Link:

Rynsztok słowny i intelektualny..Jak.u tego autorka.

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2021 [14:36] - Pers | Link:

tezeuszek
"Rynsztok słowny i intelektualny."
W końcu złożyłeś samokrytykę?
To bardzo uczciwe z twojej strony.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2021 [16:01] - Tezeusz | Link:

Przecież to.o.tobie i twoim przyjacielu autorze tego knota.Czytaj nie myśl.bo to tobie nie wychodzi.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-05-2021 [17:00] - rolnik z mazur | Link:

@
Ziobro mial szansę zostać kimś w polskiej polityce. Nie skorzystał z tej szansy. Takie mamy elity i takim małym rozumkiem jest to kierowane. Wystraszył się swojej odwagi i tyle. Pzdr

Obrazek użytkownika Art

09-05-2021 [17:15] - Art | Link:

" O tym co się dzieje z Ziobrą wiedzą wszyscy. Otórz Ziobro podskoczył do Morawieckiego, a że Morawiecki go skarcił"
Najemnik JP Morgan-Morawiecki,kuzyn pani Wójcicki z You Tube,mający całkiem przypadkiem dwie ciotki w Izraelu,przysłał tu Kudłę,który oblał egzamin z ortografii w gimnazjum jako propagandzistę.Cienki kłamca podpiera się cienkim Bolkiem.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-05-2021 [18:25] - krzysztofjaw | Link:

Wymową mojego tekstu miało  być wskazanie na dwa fakty. Po pierwsze bardzo nieładne potraktowanie Z. Ziobry przez PiS a po drugie wskazanie, że jednak przyjęcie KFO jest jednocześnie oddaniem kolejnej cząstki naszej suwerenności w łapy Eutokołchozu. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-05-2021 [08:52] - Marek1taki | Link:

Te wybory w polityce to są jak w dowcipie o rycerzu.
Idzie rycerz drogą i trafia na rozstaje.
Jest drogowskaz w prawo: "zabiją cię".
Jest drogowskaz w lewo: "popierdoli cię".
Co ja głupi jestem - myśli rycerz - nie dam się zabić.
Jak pomyślał tak zrobił.
Idzie, idzie i zaszedł nad rzekę.
W rzece smok pije wodę kilkoma głowami na raz.
Rycerz wyciągnął miecz i trach obciął jedną głowę smokowi.
Trach i obciął drugą. I kolejną. I kolejną.
Smokowi została ostatnia głowa, wyciąga ją z wody i mówi:
"Co ty... popierdoliło cię? Ja tu tylko wodę piję."