Szokujące okoliczności odejścia Komorowskiego! - fr. raportu

wSieci – okładkaJakież musiało być zdziwienie jednego z urzędników, który w towarzystwie kierowcy pojechał się zapoznać ze stanem prezydenckiej willi w Klarysewie koło Powsina pod Warszawą. Mieli sprawdzić, czy dawno nieużywany obiekt może posłużyć do zorganizowania uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Spodziewali się, że w środku zastaną być może zakurzone meble i lekki zaduch. Zaduch, owszem, był. Mebli nie znaleźli. Posiadłość została splądrowana. Brakowało stołów, krzeseł, kanap, regałów, luster, obrazów, dywanów, żyrandoli. Zdemontowano nawet wyposażenie kuchni i łazienek. Wszystkie te przedmioty – blisko 400 – były ponoć w tak fatalnym stanie, że nadawały się tylko do utylizacji.Co ciekawe, inwentaryzacje z lat poprzednich nie wykazywały żadnych „zniszczonych” przedmiotów. Dopiero na koniec kadencji Bronisława Komorowskiego okazało się, że ząb czasu nieodwracalnie naruszył nawet szafę na broń długolufową. Myśliwska pasja byłego pierwszego obywatela zwraca uwagę właśnie na ten potężny metalowy mebel o trzycentymetrowych ścianach. Umieszczono go wraz z innymi przedmiotami w protokole „zniszczenia” i wywieziono ciężarówkami z Klarysewa latem tego roku. Nie wiadomo dokąd. Czytaj dalej →

poza tym na blogu:
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-11-2015 [23:12] - xena2012 | Link:

ośrodków prezydenckich jest kilka i audyt powinien być równolegle przeprowadzony w każdym z nich.Zdziwiłam się czytając ,że tylko przypadek sprawił kontrole tgo obiektu.

Obrazek użytkownika Zofia

17-11-2015 [07:57] - Zofia | Link:

Te wiadomości powinny być rozpropagowane w mediach publicznych. Przede wszystkim w polskiej telewizji i polskim radiu! Mam nadzieję , że tak się stanie po całkowitej inwentaryzacji wszystkich obiektów,z których korzystał Komorowski i król europy Tusk i jego podnóżki.To jest oburzające, tak jawnie i pewnie "zgodnie z ich prawem" rozkraść państwową własność.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-11-2015 [09:38] - NASZ_HENRY | Link:

POlszewicy grabią jak Bolszewicy grabili ;-)

Obrazek użytkownika Jan Dobry

17-11-2015 [11:02] - Jan Dobry | Link:

Jak to nie wiadomo co się stało z sejfem - sprzedał złomiarzom.