Zdjęcie 14/253: Słonecznik


 
Uśmiecham się, gdy patrzę na ten słonecznik. Bezwolnie. Spontanicznie. Kim jesteśmy dla innych? Takim słonecznikiem? Czymś innym? A dla siebie?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

05-05-2021 [11:52] - mada | Link:

Jakiś smutny ten Słonecznik - nie patrzy w Słońce.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

05-05-2021 [14:58] - Zbyszek_S | Link:

Przecież właśnie słońce przez niego prześwieca, w kierunku człowieka!

Obrazek użytkownika ruisdael

05-05-2021 [12:34] - ruisdael | Link:

Witam- miłe są i ponadczasowe Pańskie wpisy, ale może tym razem do "Działkowca"?

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

05-05-2021 [15:00] - Zbyszek_S | Link:

A dziękuję. Zakładałem, że wpisy są niepoważne i nikt nie zareaguje, bo to głupie i nie interesujące. Wtedy po tygodniu publikowania, dałbym sobie spokój, bo nie ma sensu ludzi zarzucać czymś, co odrzucają. Ale nie. Pojawiają się czasem komentarze i to ciekawe, i sympatyczne nawet. Taki wspólny - eksperyment :)

Z tym "Działkowcem" to nie w pełni załapałem.

Obrazek użytkownika ruisdael

06-05-2021 [09:20] - ruisdael | Link:

Spróbuję na przykładzie (choć be zdjęcia):
Stoję, rozglądam się i patrzę na ten świat. Ale to może on rozgląda się i patrzy na mnie?
I tyle.