Alkohol niszczy szare komórki

Postanowienie. Nie pić nigdy pomarańczówki
To będzie wykorzystywane przez terapeutów na mityngach anonimowych alkoholików
                    
Piotr dał się poznać jako ekspert nie tylko od wirusa. Lądowanie na księżycu  to spisek
Chyba rozpoczął rywalizację z Braunem

Wirusologia już mu się przejadła, to wziął się za robotykę i astronautykę. Strach się bać, jak sobie ubzdura, że jest specem od efemeryd i liczenia orbit.Pewnikiem miał spotkanie z Wałesa.Ciekawe kiedy dojdzie do tego, że Żydzi nie przyszli 11 września 2001 r. do pracy w WTC, a w budynki nie uderzył żaden samolot, tylko wszyscy widzieliśmy hologramy.Idzie w folię. Co będzie następne wiara w chemtrails, szkodliwość 5 G, reptilian, iluminatów, zaprzeczenia globalnemu ociepleniu, NWO, Masoni?  A skończy śpiąc pod futrami z norek, które według tajemnej szurskiej wiedzy najlepiej chronią przed elektronicznymi torturami i falami 5G.
Myślę że kurak jest tak zaawansowany w tych spiskowych teoriach że nawet w siebie nie wierzy

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

03-05-2021 [21:33] - tricolour | Link:

Ta kurka to prawicówka?

No to wszystko jasne...

Obrazek użytkownika u2

03-05-2021 [21:58] - u2 | Link:

Matka Kurka nazwał sie w kontrze do Ojca Rydzyka. Więc liberał w kontrze do katolików.

Miał serię demaskatorską odnośnie finansów WOŚP, która skończyła się w sądzie i w sumie większość spraw MK wygrał.

Teraz odleciał co do szczepionek, ale to jego prawo, może odlatywać w teorie spiskowe, bo nie rządzi, a rząd ma obowiązek postępować racjonalnie, a nie spiskowo.

Obrazek użytkownika tricolour

03-05-2021 [22:11] - tricolour | Link:

@u2

Dziękuję. Nie znam człowieka i widzę, że nic nie tracę.

Ślady LRV z orbity widać, a kurka nie wierzy bo takie są fakty. Szkoda mojej baterii na kurke.

Obrazek użytkownika u2

03-05-2021 [22:26] - u2 | Link:

Matka Kurka ma niezależny osąd i za to go cenię. Choć nick ma 'jajcarski' to porusza sprawy społeczne profesjonalnie, gdyż z wykształcenia jest socjologiem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-05-2021 [22:35] - Imć Waszeć | Link:

@u2, stare dobre czasy ;))
Lubiłem go wdeptywać w błoto na Onecie, kiedy był jeszcze fanem liberałów i to tych z PO. Dawno dawno temu i za siedmioma górami były tam blogi panów Winnickiego, Mikkego, Kuźmiuka i masy innych polityków. Matka Kurka zmienny jest. Ha ha ha ha :]
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika J z L

03-05-2021 [22:00] - J z L | Link:

Uwielbia PIS

Obrazek użytkownika Pers

03-05-2021 [22:06] - Pers | Link:

husky
" że Żydzi nie przyszli 11 września 2001 r. do pracy w WTC,"
A przyszli?

Obrazek użytkownika Ryan

03-05-2021 [22:23] - Ryan | Link:

i wtedy nagle na twoje konto wpłyneło 20000 rubli czyli około 6 dolarów... i byłeś szczęśliwy że zarobiłeś kupę forsy... 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-05-2021 [22:44] - Imć Waszeć | Link:

Tak. Ktoś kiedyś sprawdzał po nazwisku i okazało się, że było takich w okolicach 300. To jest kłamstwo rozpowszechniane m.in. przez twórców różnych teorii konspiracyjnych od samego początku. Dawniej też się dałem łapać na te fusy, ale teraz ostrożniej powtarzam po kimś takie newsy pod założoną tezę.

Obrazek użytkownika Pers

04-05-2021 [07:59] - Pers | Link:

Imć Waszeć
"okazało się, że było takich w okolicach 300"

I to jest konkretna odpowiedź. Dziękuję.
Bawi mnie reakcja takich koczowników jak tych dwóch wyżej.

Obrazek użytkownika J z L

03-05-2021 [22:56] - J z L | Link:

Za wykidajłe tam robiłeś?
Zresztą czy taki zamach był,skoro Elvisa Presleya tam tylko widziano

Obrazek użytkownika Pers

03-05-2021 [23:21] - Pers | Link:

husky
No to przyszli czy nie przyszli?
Dlaczego się wijesz jak wesz na grzebieniu? Po prostu odpowiedz :)

Obrazek użytkownika Pani Anna

04-05-2021 [01:15] - Pani Anna | Link:

Gorzej niż  baby w maglu. Macie cos do człowieka,  to on jest obecny w internecie,  wejść  na TT albo na bloga i tam wdać  się  w polemikę  z Piotrem Wielguckim. I mieć  odwage pod własnym  imieniem i nazwiskiem tudzież  facjata tak jak w.w.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-05-2021 [08:29] - Trotelreiner | Link:

@Matka Kurka był blogerem na s24...był najpierw ZA,a potem PRZECIW...z salonu24 odszedł,albo go Igor Janke wykopał...niezrównoważony psychicznie błazen.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

04-05-2021 [09:08] - AŁTORYDET | Link:

Kurka się kompletnie pogubił. Ten wpis o lądowaniu na księżycu, pokazuje stan jego relacji ze światem rzeczywistym. Do tego, zdumiewające jest to, że on zdaje się nie rozumieć, że wyścig o to, kto pierwszy usiądzie na księżycu, miał przede wszystkim znaczenie polityczne, prestiżowe. Towarzysz Wiesław, zgadzając się na transmisję telewizyjną z lądowania na księżycu, zaszkodził sowietom, prawie tak bardzo, jak płk.Kukliński. Teraz nie ma po co tam latać. No i za drogo. 

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2021 [09:12] - sake3 | Link:

Może by po prostu spytać kosmitów znajomością i przyjaźnią których tak chwali się pan Wałęsa.Oni na pewno wiedza jak z tym lądowaniem było.Czyżby w mediach już teraz w maju zaczął się sezon ogórkowy?Co rusz jestesmy bombardowani jakimiś sensacjami,dzisiaj oprócz lipnego rzekomo lądowaniu na tapetę wysuwa się rozwód państwa Gatesów.