Zdjęcie 12/253: Pożar nocą

Była noc. Płonęły łąki. Płomienie podchodziły już do drzew. Łatwo rozpętać jest burzę, zbudzić żywioły. Przez głupotę, nieuwagę. Może zawsze trochę, igramy z ogniem? Żywioł jest groźny, budzi lęk. Z drugiej strony człowiek patrzy na niego z jakimś podziwem, jakby na samą naturę, która bywa delikatna i piękna, ale bywa jak ten pożar nocą, nieokiełznana, może trochę fascynująca.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

03-05-2021 [13:24] - sake3 | Link:

Może dobrze,że na NB są i takie notki oraz zdjęcia.Kilka lat temu bloger tsole pokazał cykl zdjęć z kosmosu.Fascynające.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-05-2021 [15:30] - Zbyszek_S | Link:

No cóż. Zdjęć z kosmosu nie będzie. Będą, jeśli będą, przyziemne. Ale przecież to my jesteśmy w kosmosie i w jakimś sensie kosmosem, może najciekawszym jego punktem, tyle, że czasem tego nie dosterzgamy! :)

Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika mada

03-05-2021 [15:10] - mada | Link:

Żeby się cała wieś spaliła - porządek w Straży musi być!