Zdjęcie 9/253: Czy kochać Azjatów?


Azja jest inna. Groźna. Nieludzka. Dehumanizująca. Zachód to co innego. Miałem mało kontaktów z Azjatami. Jeśli miałem, to byli ludzie bardziej prości od nas – ludzi zachodu. Z mniejszym bagażem – w zasadzie „wszystkiego”. Wyjątkowo uprzejmi. Dbający o drugiego. Może „rozindywidualizowaliśmy” się niewłaściwie? I w którymś momencie historii równowaga pomiędzy „my” i „ja” została zniszczona, i wajcha poleciała w skrajne „ja”, a po odbiciu zmierza w kierunku zanegowania „ja”.

Naprawdę lubię Azjatów. Prywatnie, w kontaktach bezpośrednich.

O relacjach innych – nic nie wiem.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

30-04-2021 [21:09] - Marek Kudła | Link:

Kilka słów o tych innych azjatach:
Ja z tą azjatycką dziczą: co szczała na znicze przed pałacem prezydenckim, darła mordy pod Wawelem na Jarosława Kaczyńskiego, wierzyła w pancerną brzozę, która urwała skrzydło samolotu,  rżała z durnowatych żartów M. Stuhra po zamachu smoleńskim, kradła miliony gdzie popadło,  łaziła po ulicach dużych miast bez maseczek w czasie pandemii - nie mam nic wspólnego !  Mnie od nich dzieli wszystko ! Gardzę nimi !!!