Dlaczego rabin Rhotte nigdy nie wsiadał do pociągu?

Stary szmonces...ale ja go tu wykorzystam w innym celu.
Otóż ten rebe nigdy nie leciał samolotem,nigdy nie wsiadł na statek,ani nawet do pociągu...żył sobie spokojnie na miejscu.
Kiedyś go zapytano o powody tef fobii?

Nie latam samolotem,nie płynę statkiem,nie jeżdże pociągiem...bo wtedy za bardzo sie jest w rękach Pana Boga!

Westerplatte ostre przemówienie prezydenta Lecha Kaczyńskiego...w dużej częsci skierowane do Putina.
Potem interwencja Kaczyńskiego w Gruzji...i proroctwo co do Ukrainy.
Gazoport w Świnoujściu...cios w Gazprom...własność Putina.

PUTIN STARY CZEKISTA POPRZYSIĄGŁ ZEMSTĘ KACZYŃSKIEMU...KGB I GRU NIE WYBACZA!

Okazja sie nadarzyła 10.04.2010...wsiedli oficerowie wszystkich rodzajów wojsk NATO...komputery,telefony satelitarne...komórki..gołąbki wpadły do rąk...

Prezydent z Małżonką,ministrowie i oficjele...ZNALEŹLI SIE W RĘKACH PANA...NIE BOGA...PUTINA.
Putin byłby idiotą,gdyby z tego nie skorzystał...

Tak mi sie tylko skojarzyło...przecież Tusk by na taki dil nie poszedł!!

Tak się czasem uczepi jakaś myśl człowiekowi...ale to tylko teoria spiskowa...jedna z wielu...po 11 latach czekania na PRAWDĘ!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2021 [20:42] - tricolour | Link:

Rebe mądry był.

Obrazek użytkownika Pers

10-04-2021 [20:48] - Pers | Link:

Świetny tekst! Od razu poziom NB podniósł się jak Wisła w Zawichoście w czasie powodzi.
Pozdrawiam Admina :)

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2021 [21:04] - sake3 | Link:

Nasz człowiek w Warszawie-sprytny deal.

Obrazek użytkownika marsie

10-04-2021 [21:34] - marsie | Link:

Będę jednak upierdliwy:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Moderna i Smoleńsk!

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-04-2021 [21:38] - Imć Waszeć | Link:

Może inaczej. A co Tusk miał tu do powiedzenia? Przecież on jest z tych, co tylko wykonują rozkazy. Nikt nie ma obowiązku informować go o celu tych rozkazów. "Incydent" Smoleński jest bezpośrednim skutkiem naszej niesuwerenności i kolonialnej zależności od silniejszych tego świata. Oni się nami nie liczą, by nawet nie myślimy o fikaniu. Nawet takie małe Węgry są w zupełnie innej sytuacji.

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2021 [21:42] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć.......No niekoniecznie nie miał nic do powiedzenia.Przecież było nie było został obdarzony niezwykłym zaufaniem jako ,,nasz człowiek w Warszawie''.Czyż to nie powód do dumy?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-04-2021 [22:05] - Imć Waszeć | Link:

Ale przecież Niemcy są w NATO, tak? To w czym problem, żeby pociągnąć tewulca do spowiedzi?

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2021 [22:23] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć....co z tego że Niemcy w NATO skoro z Rosją łaczy ich tajemna nić miłości,a raczej rura?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-04-2021 [23:09] - Imć Waszeć | Link:

Skoro tak, to może Niemcy grzebali przy tym zamachu, bo mieli w tym interes? W takim razie czym jest NATO i co na ten temat mają do powiedzenia nasi "odwieczni sojusznicy"? No bo gdy kiedyś przyjdzie stamtąd dyspozycja o przywróceniu stref wpływów, czyli o wymianie pionków, to co my mamy za interes w zbrojeniu się za duże pieniądze i nadstawianiu łba dla picu? A przede wszystkim w grzecznym słuchaniu stałych jęków diaspory o biliardowych stratach w majątku na naszym terenie. Sojusznik tak nie postępuje. Teraz był apel Polonii do Bidena w sprawie Smoleńska. Jeśli skończy się na zwyczajowym potrząśnięciu szabelką i powrotem do zwykłego trybu polityki, to będziemy wiedzieli dużo więcej o pierwotnych przyczynach zamachu.

Obrazek użytkownika paparazzi

11-04-2021 [00:17] - paparazzi | Link:

Imć Waszeć |logiczne rozumowanie, ale kudy rządowi do wyjścia przed szereg. Trzeba lidera, tylko dobrego lidera i nie ma zmiłuj się tak jest sytuacja.

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [05:31] - Pers | Link:

Imć Waszeć
"Sojusznik tak nie postępuje"
To my mamy jakichś sojuszników?
Ach tak! Zapomniałem o Ukrainie i Litwie. Bo Węgry to już tak sobie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

11-04-2021 [06:47] - jazgdyni | Link:

@IW

Ty Waszeci, jako niebylejaki matematyk wiesz dużo o splątaniu, czy o węzłach. Potworny galimatias w tej Ojropie. Czym takie Niemcy są w NATO? Przystawką? Chyba, że liczą na Turków, których u siebie mają 5 milionów (Turcja - druga siła w NATO po USA). Rusek boi się NATO. Dlatego kremlowski mongoł i jego pluskwy wszędzie węszą, prowokują i mordują. Bo Carek już widzi swój kozi róg. I popadają w obłęd. Jak wszyscy na usługach Lucyfera. Pamiętacie końcówkę filmu "Hitler w bunkrze berlińskim"?

Oj, będzie się działo. Tylko miękiszonom trzeba implantować jaja.

 

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [08:36] - Pers | Link:

mitomanzgdyni
"Rusek boi się NATO"
Masz rację. Zwłaszcza jak teraz w końcu USA rządzą "ludzie z jajami" kierowani silną ręką wielkiego przywódcy i stratega Bidena.
Putin ze strachu z toalety nie wychodzi. Papier tylko mu donoszą.

Obrazek użytkownika sake3

11-04-2021 [10:45] - sake3 | Link:

@Pers....Putin to już może własciwie wyjść z toalety.Więcej bowiem teraz do powiedzenia w USA niż genialni stratedzy mają lewicujące ruchy obalające pomniki,wysuwające dziwaczne żądania,nieustannie prostestujące,utrzymujące biały naród na klęczkach.Czego tu sie bać? 

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [13:19] - Pers | Link:

sake3
"Więcej bowiem teraz do powiedzenia w USA niż genialni stratedzy mają lewicujące ruchy"

No co ty? Na pewno piszesz o USA? To niemożliwe, to przecież "jutrzenka narodów" i "najstarsza demokracja świata".
Takie coś to w Rosji, może jeszcze w Chinach albo Iranie ale w USA?!

Obrazek użytkownika sake3

11-04-2021 [15:27] - sake3 | Link:

@Pers.....Na pewno,jeszcze dzisiaj nic nie piłam więc wiem co piszę,ale nie o USA tylko o obecnym po wyborach tworze.Mit demokratycznej Ameryki runął.Ciekawa jestem czy hymn będą śpiewać z ręką na sercu,bo to może tez nie będzie mile widziane albo rasistowskie.

Obrazek użytkownika J z L

11-04-2021 [14:29] - J z L | Link:

Cokolwiek myślimy o putinie, to jednak wielki szacun dla niego za podtrzymywanie ciągłości cywilizacji turańskiej

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [04:39] - Pers | Link:

sake3
To Niemcy i Europa zach. bardziej potrzebują Rosji niż Rosja ich w kwestii gazu bo mają gdzie sprzedawać.
A najbardziej Europę potrzebują USA, żeby wciskać swój drogi gaz z łupków, który notabene już się kończy. Firmy wydobywające padają jak muchy.
Gdyby zarządcy Polski nie byli idiotami to cały rosyjski gaz by szedł przez Polskę i to my byśmy trzymali łapę na kurkach. No ale nasza braterska, banderowska Ukraina była ważniejsza... Już za niedługo będziemy kupować ruski gaz z niemiecką marżą. I będziemy tłoczyć na Ukrainę (oczywiście w prezencie, a co? stać nas!).
Polska już dostała polecenie "integracji systemów rurociągów". Tym bardziej, że już nawet Rumunia i Bułgaria odbierają rosyjski gaz przez Turk Stream.
Tylko czekać jak będziemy dawać Ukrainie węgiel zakupiony w Rosji bo Donbas do Ukrainy nigdy nie wróci. Na razie Ukry kupują w Australii ale tam trzeba płacić. My aż tacy drobiazgowi nie jesteśmy. Najwyżej będziemy płacić ciągle większe rachunki za prąd i gaz. Czego się jednak nie robi dla braci banderowców? Brawo PiS!

Obrazek użytkownika sake3

11-04-2021 [09:58] - sake3 | Link:

@Pers......Dobrze zauważone i powiedziane-Niemcy i Europa zachodnia.Właśnie tak.Dla swoich interesów Niemcy są Niemcami nie Europą,w pozostałych kwestiach zwłaszcza w tych gdy innym trzeba narzucać swoje zdanie i zwierzchnictwo są Europą pełną gębą.I zawsze w stosownej chwili Rosja i Niemcy podadzą sobie ręce,nie pamiętając o roku 1941-ym.A my chcąc nie chcąc dostajemy się powoli pod strefę wpływów obu tych miłujących pokój państw.Nawet nie kryją że Wisła będzie granicą między nimi.To chyba jest powodem nasego wsparia dla Ukrainy,czy słusznego -nie wiem.

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [13:14] - Pers | Link:

sake3
"Dla swoich interesów Niemcy są Niemcami"

Właśnie dlatego Polska kiedyś powinna zrobić wszystko, żeby powstał Jamał 2. Wtedy to my byśmy mieli bata na Niemcy i resztę Europy. A tak to nas ominęli i doopa blada.
Okazuje się, że Niemcy mają w Polsce swoich agentów i to w każdej partii.

Weź np takich "wrogów" Rosji choćby na NB. Będą wynajdywać dziesiątki powodów, dla których Jamał 2 był zły a teraz po cichu cieszą się, że Niemcy będą mogli nas szantażować i łupić za rosyjski gaz. Bo bajka "amerykańskiego" (a w większości właśnie rosyjskiego) gazu zaraz pęknie jak bańka mydlana. Dziwnym trafem są to kreaturyztrójmiasta.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-04-2021 [16:14] - Imć Waszeć | Link:

Panie i panowie, bardzo zgrabnie i logicznie wniosek z sytuacji wyciągnął Rafał Ziemkiewicz. Kadże imperium musi sobie wymyślić taki motyw, rodzaj imperatywu moralnego, którym dusi do ziemi wszystkich niepokornych i niechcących na nie pracować. Dawniej była to walka o równość, o kulturę parlamentarną, demokrację, o precz z preczem, zaś dziś o prawa zboczeńców do samostanowienia. Powód jest jaki jest, byle był powód, ważne że można przy tym prezentować się jako niestrudzony obrońca i to wyłącznie prawy, a tych innych zawstydzać i przekonywać do szybkiej poprawy. Ja to kiedyś nazwałem terminem "smród imperium". Tym smrodem imperia duszą takich aspirantów jak my. Dlatego też nici będą z Trójmorza, dopóki nie znajdziemy kadr odpornych na smród.

Obrazek użytkownika tricolour

10-04-2021 [22:30] - tricolour | Link:

Nie można pociągnąć. Żona tewulca szefuje trybunałowi. Nie wypada. Jeszcze chlapanie coś o mgle i kłopot gotowy.