Czyżby przypadek?! Nie ma przypdków,ani zbiegów okoliczności

Zaczęło sie rano...godzina 8.02 ...żona grzebała w radiu i nagle okrzyk: MAM RMF-FM!!! Jakiś Mazurek wita Monikę Jaruzelską!

Ja jej odkrzyknąłem,to wyłącz tę niemiecką szczujnię ...Mazurka już podsumował kiedyś prof.Zybertowicz...wdeptał go w podłogę...

Wyrwała wtyczkę z kontaktu....i RMF zamilkł.

Ale nie o to mi chodzi  wszystkie portale od Karnowskich do Janke cytują wypowiedź córuni degenerała...oraz to,że sie wprowadza do domu rodzinnego...zajumanego przez Smiersz.

CZY JESZCZE MOŻNA BARDZIEJ SPLUNĄĆ NA GROBY LUDZI ZAMORDOWANYCH PRZEZ "INFORMACJĘ" I LWP ???

Budapeszt,Praga,Poznań,Gdynia,Gdańsk,Kopalnia Wujek....i setka bezimiennych ofiar tego ....sowieckiego oficera.

CZY MOŻNA BARDZIEJ SPLUNĄĆ W OCZY LUDZIOM INTERNOWANYM? DZIECIOM,KTÓRE ZOBACZYŁY OJCÓW DOPIERO W 1983 ROKU?

Zdrajcy,którzy wykopią z grobu babcię...bo zapomnieli jej zdjąć obrączkę z palca...i złotą koronke na zębie...

PS.@Rolnik z Mazur pyta,czy Polacy to debile...nie wszyscy...większość to sk*****ny!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2021 [16:43] - Jabe | Link:

Prokuratorem w stanie wojennym nie była.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-02-2021 [16:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

ani żurnalistką u Urbana.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-02-2021 [18:18] - Imć Waszeć | Link:

A dlaczego tylko w stanie wojennym? To przed stanem wojennym i zaraz po nim prokuratorzy i sędziowie to byli już bardzo mili ludzie? Coś mi to wygląda na kolejny deflektor, żeby komu trzeba nie zrobić żadnej krzywdy.

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2021 [18:47] - Jabe | Link:

Ja akurat słyszałem o takim, co wtedy był i jakoś teraz jest patriotą. No to może towarzyszka panienka też? Czemu nie?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-02-2021 [19:37] - Imć Waszeć | Link:

No przecież "towarzyszka panienka" wprowadziła stan wojenny i strzelała do górników. Nawet widziano ją jak osobiście kierowała czołgiem na stocznię i miała na celowniku samego prezesa Wałęsę. No jak to tak? ;)
Jeszcze gorsza była ta "towarzyszka Uma" z Bawarii, bo podobno osobiście wydała rozkaz zagazowania żydów i napaści na ZSRR, a niedawno przecież podawał jej rękę naczelnik Kaczyński i stręczył na posadę Cesarza Europy! O.o
Tjaaa....

Obrazek użytkownika Ptr

18-02-2021 [10:22] - Ptr | Link:

Dzisiaj daje się zauważyć serdeczne , pozytywne nastawienie, humanizm i kulturę, otwartość i radosność. Zauważam z zaciekawieniem, że do niektórych zdarzeń z młodości zachowała taki sam stosunek.

Obrazek użytkownika SyrenkaW

17-02-2021 [16:55] - SyrenkaW | Link:

Wszystko można,  nie wiem skąd to oburzenie, Wojciech Jaruzelski był człowiekiem wybitnym, trwającym w przekonaniach. sowieckim patryjotom. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-02-2021 [23:00] - rolnik z mazur | Link:

@  syrenka, 

Bardzo słusznie był wybitnym nkawudzista i sowieckim patriotą. To trzeba powtarzać do znudzenia. Tak samo jak A. Michnik jest patriotą swojego narodu wybranego. Dotyczy to i wielu, wielu innych. I wtedy wszystko jest jasne. Jednak większość tych tubylców to durnie - myślą, ze jak zna język polski to już patriota. Jak jakiś Niemiec duknie czen topry- o to wielki przyjaciel Polski. Szkoda gadać. Pzdr

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-02-2021 [23:14] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "A. Michnik jest patriotą swojego narodu wybranego. "
Rabbi Adam na pewno jest patriotą jakiegoś narodu.
Czy jest patriotą narodu zwanego wybranym? Wątpię.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-02-2021 [08:12] - rolnik z mazur | Link:

@ wzdzichu, 
ja tam mu w duszę nie zaglądałem. Pzdr

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-02-2021 [16:44] - Tomaszek | Link:

najlepiej zajrzyj gdzie indziej . Ty wiesz gdzie .

Obrazek użytkownika sake3

17-02-2021 [18:41] - sake3 | Link:

.Nostalgia.Prawowitym właściecielom,rodzinie Przedpełskich pozostaje przeglądać stare fotografie z willą,powspominać,może łzę uronić.Tyle,że nie takie majątki ludzie tracili.....

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

17-02-2021 [19:25] - Kazimierz Kozio... | Link:

do stokrotki na przesluchanie nie chodza ale do towarzyszki panienki to juz nie sa w stanie odmowic. monika przyjaciolka jurka(urbana) i leszka(milera) i zapewne wielu innych o ktorych niegdy sie nie dowiemy, rozgrywa naszych prawakow po kolei. jak dotad tylko nieliczni odwazyli sie nie stawic na przesluchanie i legitymizowanie lewactwa o ludzkiej twarzy.
korowod na salonach Moniki, wybor tylko: M.Rola, L.Warzecka, P.Lisicki, R.Ziemkiewicz(wielokrotnie), M.Jakubiak, S.Mentzen, T.Terlikowski, S.Karon, S.Michalkiewicz, J.Korwin-Mikke, R.Mazurek, T.Sekielski, G.Braun, P.Kukiz, R.Gwiazdowski, A.Dziambor. chocby na tym publicznym przesluchaniu wyglaszli wylacznie swoje credo to jednak dysonans pozostaje. przyzwoici ludzie wola sie odcinac od pewnego towarzystwa, naiwni daja sie wciagac w gre...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-02-2021 [19:58] - Imć Waszeć | Link:

Słusznie, tylko niech najpierw właściwą drogę społeczeństwu wskażą ci, którzy mienią się być polską inteligencją i klasą polityczną. Bo inaczej mamy jak w mordę przypadek podobny do tego, gdy Niemcy i Amerykanie szczują Polskę na Rosję lub Chiny, a tymczasem sami robią z nimi po cichu świetne interesy. Czyli reasumując, jeśli stosujemy argument ostracyzmu towarzyskiego, to w towarzystwie ludzi kulturalnych i honorowych, a nie w magmie ideo-pływaków i cwaniaków politycznych, którzy tylko lubią rozgrywać ludzi między sobą, nazywanych też przez nich głupkami. Kto to powiedział, że Polakami da się sterować za pomocą pilota od telewizora? Miał rację.

Obrazek użytkownika sake3

17-02-2021 [20:11] - sake3 | Link:

@Kazimierz Kozio.......Akurat Ziemkiewiczowi się nie dziwię,jest jej kolegą z liceum.Ale ,,antysystemowicz'' Kukiz już budzi zdziwienie jako gość na herbatkach u towarzyszki panienki.Te herbatki to chyba taki nowoczesny odpowiednik czwartkowych obiadów u króla Stasia.

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2021 [21:37] - Jabe | Link:

To „antysystemowiczom” herbaty Pani broni?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-02-2021 [22:01] - Imć Waszeć | Link:

A ci co bywali na wódeczce u Michnika, Gieremka albo u Kuronia. Jakoś dziwnie się pochowali po kątach i już nikt nikogo nie zna i nigdy nie widział ;)

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-02-2021 [19:35] - Marek1taki | Link:

Sprawa bulwersuje ale zwrotu majątku zagrabionego nie rozwiązano w ogóle. Gdyby zwrócono jedną willę właścicielom a reszty nie to byłoby rozwiązanie problemu?
IIIRP traktuje IIRP jako nieistniejącą a praźródła praw doszukuje w prawach stalinowskiej okupacji.

Obrazek użytkownika Ptr

17-02-2021 [20:03] - Ptr | Link:

Polska jest jak Egipt faraonów. Po najeździe Hyksosów, oni zajęli miejsca Egipcjan. Nikt nie zauważył , że faraonami zostali barbarzyńcy. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-02-2021 [09:26] - NASZ_HENRY | Link:

Bo Prezydent Dekret Bierut złodziejem  a każdy kolejny paserem ☺☻