ZACIERANIE SLADOW

ZACIERANIE ŚLADÓW…( i dyktat ciemniaków)
kolejne odwołanie emisji filmu pani Ewy Stankiewicz – “Stan zagrożenia” – to po prostu zacieranie śladów, poszlak i dowodów smoleńskiego zamachu, bo z pewnością ten film odsłania okoliczności i fakty, które sprzeciwiają się oficjalnej wersji MAK-u, komisji Jerzego Millera ( a brał udział w przygotowaniach lotu, więc nie powinien badać wypadku!), bajań Laska czy instrukcji PO, która zalecała by winą za „katastrofę” obarczyć pilotów. Ta instrukcja wytyczała z góry kierunek śledztwa! Tym samym tropem szło „śledztwo” Anodiny, zupełnie nieprofesjonalne, które stosowało mętną „psychologię”, a nawet dociekało charakterów... antenatów pilotów (!), a nie tylko samych pilotów. Takie śledztwo to czysta farsa, którą można wystawić na Łubiance albo w Pałacu Kultury, lecz nie należy przedstawiać jej ludziom z pewnym poczuciem rozsądku. Bzdury oficjalnego „śledztwa”, prowadzonego pod kuratelą Kremla, jednego z beneficjentów „katastrofy”, obalono już dawno, ale media topią badania niezależnych naukowców z uniwersytetów w USA, Australii, Danii i w Polsce. A te udowodniły, że Tupolew rządowy rozpadł się w powietrzu wskutek eksplozji. A zatem nie mógł to być błąd pilotów! Wnioski naukowców potwierdzają ślady substancji wybuchowej odkryte na szczątkach samolotu, a owe szczątki ( a także fragmenty ciał ) rozrzucone daleko poza wrakowiskiem są niezbitym dowodem wybuchu. Zakaz otwierania trumien też ukrywał tę prawdę, bo ciała rozerwane na strzępy są dowodem eksplozji. I dlaczego Sikorski nie przyjął zdjęcia tejże skplozji od Amerykanów ? Wszystko przemawia za zamachem. Tymczasem dyktatura „ciemniaków” ( jak w PRL-u mawiał Kisielewski ) chce wmówić narodowi z wcale nie niskim współczynnikiem inteligencji, że samolot uszkodziła brzoza (!) i że do katastrofy doszło przy próbie lądowania...Było zupełnie odwrotnie, bo kiedy piloci zorientowali się, że Rosjanie z wieży kontrolnej prowadzą ich fałszywą ścieżką, padła komenda „Odchodzimy!”. Niestety, Tupolew utracił już sterowność i doszło do eksplozji.
Nie znam filmu „Stan zagrożenia”, ale mogę wyobrazić sobie jak wielki strach padł na spiskowców, którzy doprowadzili do smoleńskiej „katastrofy”. Oni nieustannie myślą, że Polacy uwierzą w prymitywną wersję „katastrofy”, wysmażoną przez układ do spółki z MAK-iem pod kuratelą Putina i Tuska !? Przy jednoczesnej serii pozorowanych samobójstw ekspertów lotniczych czy świadków „katastrofy”, albo tajemniczego zgonu ( też niby samobójstwo) szefa kancelarii Tuska Grzegorza Michniewicza, który za dużo wiedział o kontaktach Tuska a „powiesił się” w dniu, gdy Tu-154 wrócił z remontu w Samarze!). Usuwano niewygodnych świadków, by stłumić nasz głos. Ale to całkowicie niemożliwe: głos polski nie da się stłumić, gdy staje w obronie prawdy. I tak było 28 marca 2012 r. w Parlamencie Europejskim. Układ spiskowców i ich sojuszników był wtedy silniejszy, lecz słabnie nieuchronnie. Dziś był jeszcze na tyle silny, by zablokować emisję filmu. Ale ten stan nie będzie trwał wiecznie. Z całą pewnością prawda o Smoleńsku – którą my już znamy – przebije się kiedyś i do mediów światowych, podobnie jak kiedyś miało to miejsce z ukrywaną długo prawdą o Katyniu. Niech spiskowcy nie mieją złudzeń. Wiemy, że podjęcie tematu smoleńskiego zamachu wywołuje wściekłość sekty pancernej brzozy, bo jako „prawdę” lansują fałsz i jeszcze z arogancją głoszą piramidalną bzdurę, że państwo...zdało egzamin!? Chyba z obłudy i przewrotności w spiskowaniu przeciwko Prezydentowi RP! Za dużo jest niewyjaśnionych spraw a lista pytań bez odpowiedzi ( ponad czterdzieści!) jest długa. A czy oddanie śledztwa Rosjanom nie jest DOWODEM, że to rząd Tuska miał coś do ukrycia ? Była to i rezygnacja z naszej suwerenności. Polacy będą walczyć o prawdę w sprawie „katastrofy” wbrew mataczom śledztwa, spiskowcom i wbrew dyktatowi ciemniaków. Wywalczyliśmy prawdę o Katyniu, wywalczymy i prawdę o Smoleńsku.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

28-01-2021 [07:14] - Jabe | Link:

Najprostsze wytłumaczenie to to, że film  w nie najlepszym świetle przedstawia rytuały dochodzeniowe.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-01-2021 [07:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

Posądzać Pana Antoniego  M. i Prezesa J.K. o zacieranie śladów, może tylko przedstawiciel opcji niemieckiej.

Obrazek użytkownika tricolour

28-01-2021 [07:58] - tricolour | Link:

A widzisz, że nic nie widzisz. Wydźwięk filmu jest taki, że podkomisja przez pięć lat nic nie zrobiła i stąd wstrzymana emisja. Było czytać ze zrozumieniem artykuły w prasie krajowej.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-01-2021 [08:42] - NASZ_HENRY | Link:

Raczej ścieranie ściemy ☻
 

Obrazek użytkownika ruisdael

28-01-2021 [08:43] - ruisdael | Link:

Wszystko co Pan pisze jest prawdą, lecz gdyby nie wzmianka o zablokowaniu filmu Ewy Stankiewicz w styczniu 2021, to pomyślałbym ,że pisze Pan ten artykuł w roku np. 2014.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-01-2021 [09:21] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

28-01-2021 [10:24] - AŁTORYDET | Link:

Zgaduj zgadula, w którym ręku złota kula... Ze Smoleńskiem, to jak z Katyniem: wszyscy wiedzieli jak było, ale uznali prawdę dopiero po pół wieku. I to tylko dlatego, że Jelcyn, wysłał Pichoję z dokumentem, po obejrzeniu którego, nie można było dalej kłamać. Prawda o Smoleńsku (patrz zdjęcie), będzie dla nas jeszcze trudniejsza i bardziej bolesna.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-01-2021 [11:32] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Ja się dowiedziałem o tej tragedii na Sycylii o 10.30 z radia włoskiego...
Jechaliśmy z Etny terenowym [-----] kierowcą był Rosjanin od lat mieszkający we Włoszech...pracujący w naszej uczelni.
Zjechał na pobocze...po hamulcach...usiłował zapalić papierosa...popatrzył na mnie...byłem jedynym Polakiem w samochodzie...
Powiedział tylko dwa słowa : Putin--- drugiego słowa nie zacytuję...
KGB nie daruje zniewag...W.W.P tylko czekał na okazję....za Gruzję,gaz,politykę Kaczyńskiego...za wszystko...

 

Obrazek użytkownika Centrystka

04-03-2021 [00:10] - Centrystka | Link:

No,jasne, przecież nikt jeszcze tak bardzo nie zagrażał Putinowi jak św.prezydent Kaczyński, nikt jeszcze. Musiał więc zginąć...

Obrazek użytkownika tricolour

28-01-2021 [12:52] - tricolour | Link:

Tak, mam pytanie: kije narciarskie trzymasz inaczej?

Poza tym rzeczywiście film trzeba było zdjąć - jeszcze na zawał zajdzie połowa kraju po braku dowodów...

Obrazek użytkownika Centrystka

04-03-2021 [00:04] - Centrystka | Link:

Ależ skądże,żadnych pytań! Wszak to niepodważalny dowód na zmowę dokonania potwornej zbrodni - żółwiki! Każdy sąd natychmiast po przeprowadzeniu takiego dowodu z fotografii obu spiskowców wydałby wyrok skazujący ich jako inspiratorów tej potwornej zbrodni,każdy sąd - powiadam.

Obrazek użytkownika angela

28-01-2021 [13:57] - angela | Link:

Szarża obrońców Tuska  i Putina zglosila się,  jak na komendę.

Obrazek użytkownika Jabe

28-01-2021 [14:29] - Jabe | Link:

Nie spodziewała się Pani ataku ze strony pana Baterowicza, prawda?

Obrazek użytkownika tricolour

28-01-2021 [15:09] - tricolour | Link:

Angela, weź się nie kompromituj. Przecież to posłowie PiS powiedzieli o powodach zatrzymania filmu. Poczytaj też, co pisze pani Stankiewicz - wyraźnie miało się okazać, że po 10 latach niczego nie udowodniono.

No to zatrzymali...

Obrazek użytkownika paparazzi

28-01-2021 [15:56] - paparazzi | Link:

Cale te śledztwo Anodiny i Millera zakrawa na kpinę z inteligencji ludzkiej. Jak polski rzad mógł się zgodzić na oddanie śledztwa Rosjanom bo to już kryminał lub Trybunał Stanu. Druga uwaga, zestrzelenie malezyjskiego samolotu MH17 nad Ukrainą i śledztwo. Samolot był składany w najdrobniejszych szczegółach w całość by poznać przebieg wypadku. Malo tego, Air France nr 447 zniknął z radarów i zlokalizowano go na dnie oceanu. Skrzynki miały znajdować się na głębokości około 5000 m pod poziomem oceanu. Zgadnijcie towarzysze po wyżej co by zrobił Tusk? A Francuzi wydobyli wrak i po kawałeczku składali go w całość. Można? Można . A tu odwrotnie, miejsce upadku zabetonowano, wrak pocięto na kawałki, okna powybijano a później dokładnie wymyto. Jak tam panie Tusk, Miller, Klich i panie Arabski wszyscy zdrowi bo Płk Krasnokutski, ppłk Plusnin i mjr Ryżenko nie wiadomo czy jeszcze żyją.

Obrazek użytkownika tricolour

28-01-2021 [16:25] - tricolour | Link:

Papa

No to do kryminalu albo pod trybunal stanu, a nie piec lat dochodzenia i milczenie nad puszkami i parówkami.

Obrazek użytkownika Jabe

28-01-2021 [16:28] - Jabe | Link:

O tym jest ten film?

Obrazek użytkownika angela

28-01-2021 [18:20] - angela | Link:

Czasu nie cofnie,  a zginąć mogą kolejni ludzie. Kaczyński mądry. 
Dowiemy się, jak o Katyniu, za wiele lat,  kiedy  juz wszystkie  potwory zdechną, bo to wszystko nie ma nic wspólnego z czlowieczenstwem.

Obrazek użytkownika paparazzi

29-01-2021 [00:08] - paparazzi | Link:

Lekko stuknąć w stół i popatrz pan.

Obrazek użytkownika Centrystka

04-03-2021 [00:17] - Centrystka | Link:

do Autora
 Zastanawiające,że piszesz kilkakrotnie "my wiemy jak było naprawdę", a taka komisja Macierewicza do dzisiaj nie wie..? Może więc Ty i ta reszta,która wie oświeci jakoś tę nieszczęsną komisje - co?