Znalezione u konkurencji...autor tego tekstu...podany.

Grzegorz Cieślik
2ttof0S gputalrudondonia soograd erc0da1i:g3g8oo  ·
Z nocnych przemyśleń:
Chcesz kupić np. Hotel. Ale jest drogi. Za drogi. Masz dwa wyjścia:
- albo zdobyć gotówkę ( kredyt lub zarobić )
- albo obniżyć cenę hotelu
Jak? To proste... Trzeba doprowadzić do momentu, w którym Hotel nie będzie rentowny. Możesz np. wykorzystać jakąś bieżącą sytuację w kraju do obniżenia wartości Hotelu.
☝️
Gdy już się zamkną i będą blisko bankructwa - zaproponuj im bardzo niską stawkę za Hotel  - sprzedadzą.
☝️
Proces można rozciągnąć na całą BRANŻĘ lub INNE BRANŻE.
Bezkarnie zrobisz to korzystając z techniki: wzbudzania strachu.
Prosta technika a efekty genialne. Ludzie wystraszą się powietrza jeśli odpowiednio im przedstawisz zagrożenia oddychaniem.
Sami będą się dusić.
☝️
Wtedy za bezcen kupujesz co popadnie - bo ludzie sami Ci na to pozwolą - jeszcze nazwą Cię wybawcą.
Jest jeszcze jeden warunek - musisz znaleźć społeczność o odpowiednio niskiej świadomości, mającej problemy z kojarzeniem faktów i wyciąganiem wniosków. Wtedy wmów im, że to wszystko DLA ICH BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY - oni to lubią jak ktoś się o nich troszczy.
☝️
Oczywiście jak w każdej społeczności będą też mądre jednostki - ale to mniejszość więc szybko można ich uciszyć.
Daj im na tyle "swobody" aby myśleli, że jeszcze MOGĄ. I w ten sposób trzymaj ich ok. 2-3 lat. Potem powiedz, że to wina "ciężkich czasów" ale masz wyjście - dla ich bezpieczeństwa wmów im, że jest rozwiązanie: zabranie im gotówki i zamiana na pieniądz kontrolowany elektronicznie. Oni to kupią gdy uzasadnisz to tak:
"nikt nie ukradnie ci gotówki, nigdzie jej nie zgubisz, nie zniszczysz a i proces płacenia stajnie się prostszy. Będą bezpieczniejsi i wolni od gotówki z która przecież zaraża niezliczoną ilością wirusów."
Kupią to... potem mianuj się wybawicielem sam oficjalnie - budujesz w ten sposób autorytet - a oni uwielbiają autorytety.
☝️
Aby Cię słuchali zaniż ich status społeczny do minimum i daj im iluzję jego odzyskania. To da im zajęcie na jakieś kilka lat by za dużo nie myśleli.
A gdy jakiś mądrzejszy zacznie domyślać się co i jak - zrób z niego wariata - ogłoś, że wierzy w płaską Ziemię i ufo. To załatwi temat. Zjedzą go żywcem. A Ty możesz wracać do golenia tej społeczności.
☝️
Kolejnym krokiem będzie technika warunkowania ( psy Pawłowa ) - naucz ich, że jak ktoś współpracuje to ma ulgi - np. za donoszenie na innych ulga podatkowa... za utrudnianie innym myślenia: jakiś socjal ( przecież on nigdy nie wpadnie na to, że sam sobie go wypłaca ze swoich pieniędzy ) a TY wtedy podkreślaj - ŻE TO TY IM DAŁEŚ PIENIĄDZE TWOJE. Oni to kupią...
☝️
Ta technika działa nawet na kilkudziesięcio milionowym społeczeństwie. Tylko musisz jeszcze doprowadzić do jednego procesu - bardzo prostego. Karmić ich idiotyzmami każdego dnia. W każdym dniu muszą dostawać niskiej jakości informacje aby ich umysł nie wyskoczył ponad poziom w którym się zorientują co robisz. Więc podawaj im WIADOMOŚCI typu: Julka zdradziła Sebę z Januszem a Janusz był chory na hemoroidy. Będą śledzili losy tej trójki aż zaczną się utożsamiać z Julką, Sebą i Januszem.
A gdy będziesz chcieć więcej - od czasu do czasu sprawdzaj na ile są utożsamieni z bohaterami serialu i np. każ im nosić filtry samochodowe na twarzy dla ich bezpieczeństwa i powiedz, że to chwilowe... i nigdy tego nie cofaj - zapomną, że to noszą.
☝️
Ale zanim to zrobisz - upewnij się, że nie będą protestować: rzuć im na pożarcie jakiś temat zastępczy typu:
"czy zabijać osoby po 70-tce bo są mniej produktywne"
a oni podzielą się na części i będą się kłócić na TAK i na NIE... a Ty w tym czasie rób swoje. Gdy skończą nie zauważą, że chodzą w filtrach na twarzy. Potem aby sprawdzić czy masz już władzę absolutną - każ im chodzić tyłem DLA ICH BEZPIECZEŃSTWA. Gdy to zrobią jesteś gotów na mocnego drinka, leżąc na hamaku na swojej wyspie tropikalnej - tylko od czasu do czasu wróć do nich aby widzieli, że ktoś się o nich troszczy - w ten sposób nie wpadną na to, że sami mogą decydować o sobie.
Potem wmów im chorobę - poczekaj trochę i daj im lek za np. 10 tyś zł. Pewnie znajdzie się jakiś cwaniak co odkryje, że inny lek działa skutecznie a kosztuje 10 zł - wtedy ogłoś, że "twoi specjaliści" - tu nie wymieniaj nazwisk - sprawdzili to i stwierdzili, że to nie działa i ZAKAŻ stosowania czegoś innego niż Twój lek.
Trochę pobuczą - wprowadź temat zastępczy - i przymuś ich.
Sami będą się zapisywać na listy pacjentów do leku.
------------------------------------------------------
.........
.........
Jest 1:30 w nocy... a ja obudziłem się właśnie z tego snu, w którym szkoliłem POLITYKÓW z technik wywierania wpływu.
Oni na koniec parsknęli śmiechem i zwolnili mnie z kontraktu mówiąc:
"nie chcemy Twoich usług bo nie istnieje aż tak idiotyczne społeczeństwo, które by uwierzyło w takie cuda! Przecież każdy normalny człowiek by już w wątku z Hotelami - odkrył do czego zmierzamy! Zwalniamy Cię bo te Twoje techniki są grubymi nićmi szyte."
????
uffff... jak dobrze, że to był tylko sen... Faktycznie mało prawdopodobne...

AUTOR

Grzegorz Cieślik
Trener Mentalny

Opublikowano: 23 grudnia 2020, 16:30

Ode mnie:TO NIE JEST SEN! TO JAWA...TO SIĘ DZIEJE JUŻ W REALU.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-12-2020 [19:43] - Trotelreiner | Link:

I to jest socjotechnika,inżynieria społeczna...podparta chińskim wynalazkiem z roku 2009...pracowali nad nim ponad 10 lat...ale im sie udalo.
Kto im pomagał,kto współfinansował,kto wyciszył sprawę jak zniszczą klasę średnią,to zostaniemy niewolnikami...na garnuszku "państwa" miska ryżu i piwo,
albo niewolnikami koncernów...na czele z medialnymi...żyjesz i słuchasz,albo utylizacja.
Witajcie w XXI wieku...wesołych świąt...już nie Bożego Narodzenia...tego juz się nie nazywa...tak niemodnie...

Obrazek użytkownika tricolour

23-12-2020 [20:06] - tricolour | Link:

"Aż 80 proc. mieszkań w budynku na Pradze-Północ kupił hurtem holenderski fundusz inwestycyjny. Przeznaczy je na długoterminowy wynajem. - Zaproponował odkupienie mieszkań od osób, które poczują się oszukane - informuje deweloper".

A poza tym życzę Ci spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-12-2020 [08:24] - Trotelreiner | Link:

I ja życzę Ci wszystkiego co najlepsze....Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-12-2020 [01:08] - Zygmunt Korus | Link:

Fachowiec też wali bez ogródek, że plandemia to ściema: https://stolikwolnosci.pl/wywi...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-12-2020 [08:22] - Trotelreiner | Link:

@Zygmunt Korus
Tekst jest "pożyczony" z innego portalu,więc nie wypada mi dyskutować...dodałem tylko parę zdań od siebie.
Zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :-))

Obrazek użytkownika Roz Sądek

24-12-2020 [01:40] - Roz Sądek | Link:

Dwa razy w ub. roku cytowałem i streszczałem fragmenty dużej pozycji. cegły - dokumentu o historii światowej epidemii cholery w latach 1831 - 1894. Nie chce mi się pisać po raz trzeci. Podam tylko w maksymalnym skrócie końcowy wniosek dotyczący ilości zmarłych w poszczególnych krajach, w tym na terenie Polski - wnioski w tym dokumencie to ca kilkadziesiąt stron.
Podsumowanie dla terenu Polski, w telegraficznym skrócie brzmi tak: najwięcej w przeciągu 64 lat trwania epidemii osób zmarło w zaborze ruskim, potem austriackim, a najmniej pruskim. Proporcja zgonów na cholerę między zaborem pruskim i ruskim wyniosła ok 1:10. Niemożliwe, a jednak. Co takiego działo się na tych granicznych, bliskich sobie terenach, że w Prusach umierało 10 razy mniej mieszkańców niż w Rosji? Proste i nieskomplikowane lekarstwo: Pruska Dyscyplina. W odróżnienia do ruskiego bezhołowia. Do Wrocławia i Opola przyjeżdżały delegacje od Ameryki po Japonię, nie mogąc uwierzyć, że wystarczy oszołomów i nie przestrzegających drakońskiej kwarantanny zatrudnić na cmentarzach (pod przymusem, a jakże) albo na szpitalnych oddziałach zakaźnych (no przecież, że jako sprzątaczy) lub ostatecznie powołać do specjalnych oddziałów wojskowych w których mogli się wykazać jako "wolontariusze" pomagający chorym m. in. okadzać pomieszczenia.

Napisałem powyższe, bo coraz większe wypisywane tu bzdury, choć czytane przez raczej zamknięte grono blogerów, osiągają szczyty, i moim zdaniem są przykładem celowego działania mającego na celu siane zamętu i ogłupianie osób zdezorientowanych, bez liczenia się z możliwymi konsekwencjami tych działań.
Wesołych Świąt.

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-12-2020 [08:37] - Pani Anna | Link:

@Roz
Panie Roz, jako, że dziś wigilia, to każde boże stworzenie może gadac swoim głosem i to, co mu się podoba. Pan też.