PODOBNO TERAZ RESORT MA JUŻ PREMIERA?!

Nie! To nie Walter,Tymiński,Petru,Palikot...ani nawet na Artur Andrus,ani nie Piotr Walter [kumaci wiedzą o co chodzi :-)))]

Aaaaa! Nawet nie Kukiz!!!

Tylko emanacja TVN,ONET...Newsweeka....czyli tej służby....ktorej oczywista oczywistość...już nie ma.

Gratuluję "prawdziwym patriotom,ba...Polakom" i życzę,aby sie wam to spelniło....

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

03-12-2020 [01:30] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Jednak coraz gorzej z tym autorem nieskładnych,chaotycznych tekścideł,wyrażających jego gonitwę myśli lub początki choroby związanej z jego sędziwie podeszłym wiekiem. To zapewne powód potraktowania łagodnie przez Admina  jednego z komentarzy tego "pisatiela" będącym stekiem prymitywnie chamskich bluzgów, za które się wylatuje na tzw. zbity pysk z każdego przyzwoitego i szanującego się forum internetowego.