Gadowski---pierwsze 25 minut...polecam!!!

No to ja jestem ten pesymista?
A to o czym mówi Gadowski...juz jest...idzie coraz szybszym krokiem....juz JEST!

Miejcie przy sobie jakis dobry środek antydepresyjny...nerwowi nie se odpuszcza

Pierwsze 25 minut...potem dopiero staje sie straszne!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

26-11-2020 [19:14] - mmisiek | Link:

Albo mi umknęło albo Gadowski zapomniał wspomnieć, że ten system punktacji obywateli jest już od pewnego czasu testowany w Chinach, bodajże pod nazwą "kredytu społecznego". Nie wszyscy o tym wiedzą.
Te związki z Chinami są w ogóle bardzo symptomatyczne bo cała obecna tzw. pandemia też zaczęła się od mocnego przedstawienia w Wuhan, a potem pałeczkę przejęła chińska WHO. Wygląda to tak jakby część zachodnich "elit", można się z grubsza domyślić jaka, była bardzo dobrze dogadana z Pekinem.

Co do Qantas to zapewne tylko pierwsza jaskółka, docelowo przy braku odpowiedniej ilości punktów nie wypożyczy się samochodu, a może nawet i roweru. Przy skasowaniu własności prywatnej (niewątpliwie jak zwykle "dla bezpieczeństwa") i ograniczeniu dostępu do transportu publicznego jednostki aspołeczne będą uziemione. A to tylko jedna z bardzo wielu możliwych "atrakcji", do których tzw. demokratyczne władze nas prowadzą w szybkim tempie i nawet się z tym specjalnie nie kryją.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-11-2020 [19:29] - Marek1taki | Link:

Wytworzymy alternatywne społeczeństwo bezpunktowców. Punktowcy wymrą.
Uwaga! Bezpunktowcy nie płacą plastikiem, nie dają się przepuścić kierowcom na pasach, jedzą Big Marki itd.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

27-11-2020 [01:27] - Roz Sądek | Link:

Wydaje mi się, że Gadowski jest już tak dobry, że powoli mógłby już tu na NB zacząć pisywać. 
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-11-2020 [11:12] - Trotelreiner | Link:

Ale NB jakoś nie wkleił Gadowskiego...