Co się stało w Ameryce?

Media mainstreamu okrzyknęły Joe Bidena prezydentem elektem Stanów Zjednoczonych Ameryki.  Jednak cały czas trwa intensywna walka o ustalenie prawdziwego wyniku wyborów.  Poniższy tekst to tłumaczenie artykułu jaki ukazał się wczoraj na amerykańskim portalu Spectator.  Tekst ten dobrze opisuje obecną sytuację.
 
„To, co zostało zrobione w obliczaniu głosów w wyborach 3 listopada i następnych dniach, najlepiej wyjaśnić, jak sugerował Giuliani, jako „niechlujstwo” wynikające z gorączkowej walki o uzyskanie głosów na Bidena kosztem Trumpa w kluczowych stanach.
 
W Georgii, Pensylwanii, Michigan i Wisconsin Trump miał przewagę nie do pokonania w noc wyborczą. Potem wszystko się zmieniło. Narracja medialna utrzymywała, że tak musiało być ze względu na głosowanie korespondencyjne z powodu COVID-19. Ale dlaczego tak się nie stało w Ohio i na Florydzie? W obu tych stanach zawsze trwa przecież zacięta walka o prezydenturę. Nie mówi się o tym w korporacyjnych mediach, a Trump wygrał w obu stanach swobodnie; liczenie nadesłanych kart do głosowania nie zmniejszyło znacząco jego przewagi w miarę upływu nocy (Floryda liczyła jako pierwsze karty do głosowania nadesłane pocztą).
 
Prawnicy zespołu Trumpa twierdzą, że w tych czterech stanach (Georgia, Pensylwania, Michigan i Wisconsin) przewaga Trumpa była większa niż oczekiwał obóz Bidena, a więc elektroniczna manipulacja głosowaniem przez prywatnych wykonawców pracujących dla lokalnych i stanowych urzędników wyborczych w celu zestawienia głosów nie wystarczyła, aby nagiąć wybory na korzyść Bidena. To, co wydarzyło się później, stało się oczywiste: liczenie zostało zatrzymane we wszystkich sześciu stanach w środku nocy 3 listopada, a kiedy zaczęło się ponownie we wczesnych godzinach rannych 4 listopada, nadeszły magicznie duże ilości głosów, w które wypaczyły wyniki na korzyść Bidena.
 
Jak to się stało? Zespół Trumpa twierdzi, że zasadniczo stało się to na dwa sposoby. Po pierwsze, głosowanie nie było tylko manipulowane elektronicznie. Duże bloki głosów zostały wprowadzone do systemów w Pensylwanii, Michigan, Wisconsin i Georgii, co wyeliminowało lub znacznie zmniejszyło przewagę Trumpa. Po drugie, po fakcie przyniesiono dużą liczbę fałszywych kart do głosowania z różnego rodzaju błędami, a następnie policzono te nielegalne głosy w miastach takich jak Filadelfia, Detroit, Milwaukee, Pittsburgh i Atlanta. Te karty do głosowania zaczęły pojawiać się wczesnym rankiem 4 listopada i trwało to aż do chwili, gdy Biden zyskał przewagę.
(...)
Wiąże się z tym dramat rozgrywający się w hrabstwie Wayne w stanie Michigan, w którym znajduje się Detroit. Dwóch Republikanów z komisji akwizycyjnej tego hrabstwa odmówiło poświadczenia wyników wyborów, powołując się na masowe dowody nieprawidłowości w liczeniu. Obu nazwano rasistami, a lokalny polityk Demokratów, Abraham Aiyash, ujawnił nawet jeden z ich adresów domowych i, co gorsza, gdzie dzieci jednej z tych osób chodzą do szkoły. Doprowadziło to do tymczasowego złamania woli członków komisji wyborczej, w efekcie którego republikańscy akwizytorzy zgodzili się potwierdzić wybory do czasu pełnego śledztwa. Kiedy Jocelyn Benson, Sekretarz Stanu Demokratów, pod której pieczą rozgrywa się ten cyrk, odmówiła uszanowania tej prośby, obaj Republikanie usztywnili swoją odmowę poświadczenia wyborów. Teraz ustawodawca wzywa do pełnego audytu, a Benson nie ma innego wyjścia, jak tylko go przeprowadzić."

 
Wiele wskazuje na to, że sprawa amerykańskich wyborów prezydenckich w 2020 skończy się w Sądzie Najwyższym.
 
Teksty źródłowe:
 
https://spectator.org/rudy-giuliani-sidney-powell-press-conference/
 
https://everylegalvote.com/country

=======

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

21-11-2020 [08:26] - sake3 | Link:

Publiczne ujawnianie adresów,prywatnych szczegółów dotyczące rodzin jak widać nie tylko w wyborach w Stanach Zjednoczonych.Raczej jest to metoda wprowadzona przez lewactwo w celu zastraszania niewygodnych osób.Czyż nie tak stało się u nas?Przecież to Wielgusowa rzucała w tłum dane personalne policjanta,a wkrótce po tym rodzina tego policjanta zaczeła otrzymywac pogróżki.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-11-2020 [11:30] - Imć Waszeć | Link:

I co z tego? Siedzi ta Wielgusowa na podstawie paragrafów o RODO, czy może stanowi jaskrawy przykład dla innych "rewolucjonistów"? Niech PIS sam sobie zada to pytanie, co on najlepszego tworzy? Wszelkie oskarżenia o brak praworządności, ten szwabski kondensator do ustawiania do pionu, dostaje w ten sposób druga okładkę. Jak nie z lewej, to z prawej mańki.

Obrazek użytkownika mmisiek

21-11-2020 [22:39] - mmisiek | Link:

Właśnie tak to się robi - wystarczy podlać patriotycznym sosem i mało kto się zorientuje co jest w rzeczywistości grane.
 

Obrazek użytkownika paparazzi

21-11-2020 [23:37] - paparazzi | Link:

Absolutna zgoda. Brak skuteczności prawnej rozzuchwala lewaków a przecież jest złamany status prawny. PiS i tak ma przechlapane bo jest " nazistowskim reżimem" wiec o co chodzi . Dobić ta hydrę, mało tego to jest prawnie usankcjonowane.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-11-2020 [12:28] - Marek1taki | Link:

Wszyscy wiemy, że doszło do przekrętu na wielką skalę i na wiele sposobów. Są kolejne świadectwa m.in. Polaków głosujących w USA. Czy nasz rząd zaniepokoił się sytuacją u swojego sojusznika bezalternatywnego? Czy podjął działania jak w wypadku Białorusi? Nie. W wypadku Białorusi i w wypadku USA widać, że działania wynikają z przynależności do konkretnego obozu ideologicznego i interes Polski jest na straty byle "sorosowcy" mieli sukces.
Kolejna sprawa to co z wyborami w Polsce? Też są przekręty z terminem wyborów by wykreować kandydata. Skąd? Ano od "sorosowców". A co z liczeniem głosów? Ano mamy czarną dziurę między urną a ogłoszeniem wyniku przez PKW. I co? I nic. Mamy dobrą zmianę. Dobrą dla antypolaków.

Obrazek użytkownika mmisiek

22-11-2020 [00:28] - mmisiek | Link:

Nie u nas się decyduje gdzie jest "demokracja", a gdzie jej nie ma.
To dosyć podobnie jak z "praworządnością".
Gdzieś ktoś ma władzę aby o tym decydować, a reszta jest od słuchania.

 

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

22-11-2020 [09:19] - Piotr Węcław | Link:

Jeżeli demokracja jako ustrój ma przetrwać,  sposób głosowania i liczenia głosów musi stać się transparentny. Czy to możliwe?

Obrazek użytkownika Maverick

23-11-2020 [07:10] - Maverick | Link:

Tłumaczę dlaczego wstrzymałem się od udziału w hucpie zwanej wyborami w USA. I mnie się wydaje, ze Trumpo przygrywa z niby fałszowanymi wyborami, grając na czas i aby jeszcze bardziej podzielić społeczeństwo. W końcu elektorzy mogą niekoniecznie głsować z wolą wyborców. i to chyba chce on ugrać.

Ja wysiadłem z pociągu Trumpa zaraz po podpisaniu S 447. Ameryka to jednak kraj emigrantów i czasami więzi krwi są ważniejsze niz rozgrywki dwóch mafii rządzących na przemian w USA. To napisałem swoim znajonym gdy poczuli się urażeni, że nie wziąłem udziału w tej hucpie znawej wyborami.
Swoim znajonym Amerykanom odpowiedziałem tak gdy twierdzą że Trump wygrał i to nie jakimiś lichymi setkami tysięcy ale że wygrał ponad 2.7  milionami głosów co wydaje się być urojeniami na cool aid.
Smog no way. Trump lost many people, including me because of S 447 demanding a tribal reparation for War World II to Israel from Poland, aprx. 360 billions. Because they just say so. First most Jewish in Poland were Polish citizens and Israel didn’t exists then. Second Jewish didn’t join in war efforts, they claimed that they will negotiate with the Germans to Create a state for them. That is way so easily went to ghettos. Thirdly most ghettos were run by Jews themselves. They had own police selecting people to the concentrations camps. A lot more I could say but not this time. So Pimpeo pushing for a reparations showing that he is ignorant, fat and stupid. By the way Pimpeo is working for a luciferians and DEEP STATE.

https://www.youtube.com/watch?... 

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

26-11-2020 [18:45] - Piotr Węcław | Link:

Widzę że założył pan konto w czerwcu i od tego czasu poświęcił swoją energię krytyce amerykańskiego prezydenta.  Zastanawiające. 

Obrazek użytkownika Maverick

01-12-2020 [19:31] - Maverick | Link:

Przyszło nam w ciekawych czasach żyć. Lewactwo zaczyna się panoszyć i komunizm powraca tylnymi drzwiami.
Ludzie lubią się niezdrowo podniecać, nawet krążą plotki że 5 ciu żołnierzy special forces zginęło i jeden z CIA w czasie odbicia serwerów. Czyli CIA broniła serwery przed przejęciem poprzez Trumpa. Czyżby takie same bujdy jak operacje Q-anona? Słucham trochę zeznań niby świadków co naocznie zauważyli nieścisłości, i nie ma nawet jednego dowodu tylko jakieś urojenia ludzi co wypili za dużo Cool Aid i są zahipnotyzowani boskością Trumpa.
Przecież jako były programista specjalność SQL i bazy danych. Twierdzę że wszystkie gadki to mawijanie makaronu na uszy dla głupich fanatyków.
Przecież każdy głos jest skanowany na microfilm jako backup.
Potem jest przetwożony poprzez quarry przeciwko bazie danych social seciurity czy taki social number istnieje i czy Taka osoba jest jeszcze wsród nas.
Potem jest następne Quarry sprawdzające czy to jest duplicate vote.
Jeżeli taka osoba z z takim nazwiskiem i imieniem już głosowala i na dodatek zgadza się data urodzenia i social security number taki głos idzie do Table Duplicate Vote z reference number i nie jest liczony.

Tutaj istnieje obawa że komputerowy program zmieniał np. co 10 głos na Trumpa na Baidena. Wtedy poprostu zamiast opowiadać głupoty trzeba otworzyć program i linijka po linijce wytestować. I patrzeć na niesioną wartość i gdzie ją program dodaje.
Gdyby takie coś miało miejsce to za to by groziły poważne kary więzienia i nawet śmierci. Na dodatek przecież Trump podpisał prawa zezwalające na konfistatę wszytskiego osób, firm i państw mieszjących się w wybory po tym jak został fałszywie posądzony że Putin wygrał dla niego wybory.
Jest spora różnica pomiędzy Trumpem z roku 2016 gdzie był przebojowy i bomastic, jego gaszenie oponentów było mocne, tym razem już nie było tego wigoru tylko paranoje, ludziom opowiadał jedno na wiecach a swoje robił razem z DEEP STATE i MOSADEM.
Nie sygeruję że Biden był lepszym wyborem, bo ten nawet nie ukrywa jak Trump waslastwa syjonistom tylko sam dumnie nazywa się syjonistą.
Dlatego ja nie brałem udziału w tej hucpie bo wybieranie z mniejszego zła nie jest wyborem godnym naszej duszy, wolnej woli i świadomości.
Trump podpisaniem s 447 udowodnił że nie USA czynił MAGA tylko wielki syjon. Na dodatek dał in Jerozolimę nie bacząc na rezolucje ONZ i wolą jej mieszkańców. Wżgórza Golan ta sama historia. Zaczynał się czuć jak król galaktyki. Ja ja nie lubię bałwochwalców co kradną ropę, wykorzystują słabsze kraje bo to wtedy są bullies jak mafiozi a nie ludzie z sumieniem.Biden może dać DEEP State tego co chcą czyzli wojny, bardzo żle też myśli o PiS bo jest ukieronkowany jak Obama ideologią komuszą SOROSA.

Słowem USA upada ekonomicznie i nic tego upadku nie zatrzyma, tylko wielki reset za który ma zapłacić cały świat ale jeleni braku tylko w Polin obrodzili.

Obrazek użytkownika Maverick

01-12-2020 [19:41] - Maverick | Link:

Mój ostatni v-log.
https://youtu.be/8lkqStPvNXY