PRZESTEPCY PROFANUJA KOSCIOLY

 PRZESTĘPCY PROFANUJĄ KOŚCIOŁY - ludzie w Kraju i na emigracji są zdumieni, że hordy opętanych drapieżników spod znaku Czerwonego Pioruna ( bo jak ich zwać ?) dopuściły się profanacji kościołów i pomników, miejsc kultu i zarazem zabytków. Czarne sotnie feministek, nawiedzone cywilizacją śmierci, idą na usługach PO, ale chętnie biorą też „sorosiki”.   Nie mieści się to w głowach, że tyle zła kobiety mogą wyrządzić Polsce, gdy są w stanie opętania! Stają się wtedy gryząco-kopiącymi „maszynami”...I nie ukrywają, że chodzi im o zmianę rządu! Wydrapały się nawet na Giewont z  obłędnymi hasłami, a gdzie jest krzyż to dla nich jakby płachta na byka. Czy to antychrześcijańska paranoja w katolickim kraju, którzy wydał papieża ? Niekoniecznie, to splot paru przyczyn. Wściekła opozycja, nienawidząca PiS-u, bazująca na niedobitkach PRL-u jest tu cynicznie wykorzystana przez komitet PO i jego oligarchów. A ci kierują się tzw. doktryną Neumanna, ta zaś mówi, że kolegów z Platformy Obywatelskiej ( tak naprawdę to Oligarchów!) trzeba bronić jak...niepodległości! Dlatego totalsi z aferzystami na wolności nie skąpią grosza i opłacają wszelkie demonstracje, które mogłyby doprowadzić do upadku rządu PiS-u, a potem do uwolnienia Sławomira Nowaka i jego koleżków, oczekujących na proces. Bo to przecie są i kumple Trzaskowskiego, Kwaśniewskiego i Komorowskiego, a łączą ich wspólne afery. Byłby to powrót do korupcyjnego raju, a także zamach na państwo prawa, które dopiero wykluwa się ze skorupek okrągłego stołu. Sypnięto więc hojnie na awantury feministek w/s aborcji. Ale to nie wszystko, bo jeżeli  rozbójnicy ( a jak ich zwać ?) niszczą takie pomniki jak pomnik Armii Krajowej czy pomnik polskiego państwa podziemnego albo profanują świątynie i miejsce spoczynku bohaterów Powstania, to nasuwa się prosty wniosek: sprawcy ci działają z podszeptów układu ex-komunistów, polskojęzycznych Sowietów, a apel dwustu „generałów i admirałów” z zamierzchłej epoki tylko to potwierdza! Są tam przecież i towarzysze wojskowi, co szkoły w ZSRR pokończyli! To oni, obywatele PRL-u czyli peerelczycy ( „wykształceni” za Bugiem), a dziś obywatele RP, dewastują to wszystko, co było znienawidzone przez stalinowskie szuje ( bo jak ich zwać ?) z tamtego „ludowego” państwa, które po 1989 w „liberalne” przekabacili! I nie dali się zdegradować, weto dało im coś na kształt azylu w pałacu prezydenckim. To i dokazują, chociaż w kodeksach są paragrafy na ich przestępstwa. Dlatego energię rządu trzeba pchnąć w ustawy dalej naprawiające Temidę, a nie rozpraszać ją w innych projektach ustaw. Zwierzątka poczekają, ludzie jednak mają priotytet, zwłaszcza że giną nawet na przejściach dla pieszych!  W tych protestach szaleje cywilizacja śmierci, a w czasie zarazy są one zarazem biologiczną bombą, rozsiewają wirusa.
 Nie będzie pokoju pod wierzbami tak długo jak rozbójnicy – dopłacani i dokarmiani przez układ – nie przestaną bruździć, wyć w sejmie i malować ordynarne napisy na świętych przybytkach! Dla nich nie ma świętości, a smoła z dziegciem kipi na ich języku, w kieszeniach brzęczą srebrniki. A totalsi wożą ich po kraju, by demonstrowali. Konstytucją palą w piecach, ale gadają o niej bez przerwy! Tumany, głęby większe od zakutych łbów.  A jeszcze wydaje im się, że to oni bronią demokracji, choć wiedzą o niej tyle co czerwony kot napłakał! To pachołki i pijawki narodu, a ich brzuchy pęcznieją od malwersacji, nieosądzonych od dziesięcioleci dzięki nadzwyczajnej kaście. A z rzeczy świętych robią pośmiewisko. Ich jedynym bożkiem jest mamona zdobyta nielegalnie i jak wilki kąsają owieczki, ludzkiej niedoli zawsze im za mało!  To jest faktyczne tło kryzysu, a nie sprawa aborcji czy konstytucji. Eskalacją chaosu aferzyści chcą wymusić dymisję rządu Prawa i Sprawiedliwości czyli ludzi sumienia, o których tak dramatycznie prosił przed laty w Skoczowie Jan Paweł II. A vox populi głosi już, że połowa opozycji jest psychicznie chora o czym mówią telefony do kanałów TV. Chorzy są i ci obywatele, co demolują pomniki, np. w Wołominie pobili mężczyznę, który bronił pomnika Karola Wojtyły. To nie jeden przypadek...
Awanturnicy psują demokrację i dewastują zabytki i kościoły, ale Bruksela milczy. A nawet grozi, że awanturnikom należy dać wolną rękę, bo w przeciwnym razie...Widać wyraźnie jakie to „wartości” ceni wysoko Unia Europejska...A na pewno nie demokrację! Totalitarny moloch pochyla się nad narodami Europy ze złowieszczym przesłaniem o poddaństwie ludów! UE chciałaby ignorować naszą wolę, ale to niemożliwe. Głos prezesa PiS-u, który wzywa do obrony kościołów, nie ginie w lesie. Ruch narodowy i młodzież wszechpolska staje do obrony świątyń, nawet bez oglądania się na czyjeś apele, czyni to z potrzeby serc. Czarne sotnie feministek w końcu nie sprostają patriotom i służbom porządkowym, tym bardziej że łamią praworządność. Ich demonstracje są poważnym zamachem na państwo prawa, które w końcu należy się Polakom i które ustanowić trzeba dla dobra wszystkich. Wspólne dobro to bezpieczny dom. Myślą o tym i górale, na Podhalu bronią też kościołów i to muzykując na skrzypkach. A jeden z grających gazdów tak mówił: „Módlmy się razem, by  nasza Ojczyzna nie pękła, a słuchajmy nauk Jana Pawła II”! Jaki to kontrast – głęboki patriotyzm odpiera spokojnie furię opętanych ideologią feministek. Doszło do tego, że papież Franciszek musiał przypommieć tym Polkom, że Jan Paweł II wzywał do obrony życia poczętego! Problem jest bolesny i poważny, bo feministki propagują odrażający filmik, na którym postać kobiety wyrywa szczypcami kawałki płodu i je...zjada! Filmik taki nie tylko szokuje, ale może i dezorientować młodzież wciąganą przez układ i feministki do  zamieszek.
W kraju na szczęście żyją także patrioci, którzy pamiętają o datach ważnych dla narodu i 10 listopada z inicjatywy Solidarnych2010 ruszył 126 Marsz Pamięci o Ofiarach „katastrofy” smoleńskiej, pod egidą ks.Małkowskiego i Ewy Stankiewicz, intonujących modlitwę za zabitych dziesięć lat temu. Przyjechał też Zygmunt Miernik z Katowic, jeden z niezłomnych. Z powodu restrykcji związanych z pandemią szła tylko garstka z Solidarnych, najpierw pod katedrę, gdzie ks. Bogdan Bartold wygłosił wspaniałą homilię przypominając, że od ponad dziesięciu lat czekamy na sprawiedliwość.  Marsz doszedł pod pałac prezydencki, a tam solidarnościowcy, pamiętający stan wojenny, ustawili postulaty dla prezydenta RP. Domagali się sprawiedliwości, bo ich emerytury nie dorównują złotym apanażom esbeków. Wymowny apel mówił Prezydentowi, że represjonowani w PRL-u pragną godnie żyć i że Marszałek Piłsudski nie zapomniał o swoich bohaterach! Obok przypomniano, że świadczenia kombatanta o niepodległość wynoszą 441,77 zł, a utrzymanie psa w schronisku  2,400 zł, zaś emerytura esbeka 2,800. Był też apel „Brońcie Krzyża od Giewontu do Bałtyku”. Obrony wymagają i pomniki. Ewa Stankiewcz, prezeska Solidarnych, komentowała, iż remont pomnika ks.Józefa Poniatowskiego w przededniu narodowego święta symbolizuje stan naszego państwa i konieczność jego szybkiej naprawy. Wreszcie dodajmy słów kilka o Marszu Niepodległości z 11 listopada, gdyż doszło tam do zagadkowej prowokacji, a policja w ogóle nie dotrzymała umowy i samowolnie zmieniła plan Marszu, który tym razem z powodu restrykcji wirusa miał się odbyć w samochodach i na motocyklach wokół Ronda Dmowskiego. Niestety, plan ten uzgodniony z komitetem Marszu policja sabotowała zmuszając ludzi do opuszczania aut, a potem zachowując się wyzywająco i brutalnie wobec uczestników. Jaki to kontrast w porównaniu z brakiem reakcji policji podczas pierwszej fazy  dzikich wyczynów feministek!   Postawa policji podczas 11 listopada natomiast przypominała swą agresywnością akcje z marszów za rządów PO-PSL. Nowa taktyka to czy wraca stare i ku czyjej satysfakcji ?    Kogo mamy teraz uspokoić w UE i na świecie ? Czy komuś zależało, aby Marsz w roku 2020 nie mógł być spokojną manifestacją radości w Kraju, gdzie tej jesieni aż za wiele smutku na ulicach i na cmentarzach pod nadzorem ?  Nadzorem wprawdzie koniecznym z powodu wirusa, ale jednak nadzorem.  Gdy Czerwony Piorun sroży się od Giewontu po Bałtyk, dymisja  komendanta policji tylko potwierdza, że rację mieli organizatorzy Marszu.
                                                                                                                                                                                                               

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-11-2020 [10:27] - Pani Anna | Link:

"Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński nie będzie wnioskował do premiera Mateusza Morawieckiego o odwołanie komendanta głównego policji gen. Jarosława Szymczyka – wynika z informacji PAP ze źródeł w rządzie oraz w Prawie i Sprawiedliwości."https://wpolityce.pl/polityka/....
Z przykrościa stwierdzam, że ludziom po tzw. "prawej stronie" całkiem juz rozum odjęło. Niby mają oczy, ale nic nie widzą.

Obrazek użytkownika tricolour

19-11-2020 [12:32] - tricolour | Link:

Kościół Chrystusa nie został ani zaatakowany ani sprofanowany. To kościół Gulbinowicza dostał to, na co od lat pracował.

Obrazek użytkownika angela

19-11-2020 [13:29] - angela | Link:

Tricol, twój rejon, to zatoka świń,  od Kościoła się odczep.

Obrazek użytkownika angela

19-11-2020 [13:30] - angela | Link:

Tricol, twój rejon, to zatoka świń,  od Kościoła się odczep.

Obrazek użytkownika tricolour

19-11-2020 [17:07] - tricolour | Link:

@Angela

Ty mi zawsze humor poprawisz swoją myślą nieskalaną wyobraźnią.

Angela, kim jesteś gdy NB są także moim miejscem? Naprawdę tak myślisz o sobie?

Obrazek użytkownika Guildenstern

21-11-2020 [00:48] - Guildenstern | Link:

Rzadko mi się zdarza z Panią zgadzać wprost ale tym razem trafiła Pani w sedno. Ten chełpiący się swoją rzekomą inteligencją mitoman nie złapał prostego rebusa. Mnie jedynie zastanawia jak długo będzie tolerowany na NB typ jawnie popierający przestępstwo z art. 196 tj. znieważanie miejsc kultu - zagrożone kpw do lat 2. Inna sprawa, idąc jego tropem rozumowania Jak wielu zasłużyło na odwet za nie swoje winy? Pamiętam jak anakonda popiskiwał na tym forum, iż dzieci nazistów nie odpowiadają za ich zbrodnie. A dzieci "wrońców" czy innych ubeków? Dlaczego zatem wierni mają cierpieć za winy kapłana, nawet jeśli ten upadł. Popieram Pani apel, niech komuch łasi się do komuchów a nie podgryza normalnych ludzi. Ten typowy prowok zasługuje wyłącznie na pogardę odkąd nazwał niepełnosprawne dziecko pokraką. Ale wyraźnie komuś jest tu potrzebny. Jak dla mnie, to jest niskie. Myślę, że w połowie grudnia skreślę NB z listy odwiedzanych bo widząc wpisy tego typa czuję tylko niesmak. Nie chcę wyziewów tego czegoś wdychać w Święta. Pojawia się pytanie o NB: Nasze, czyli czyje?

Obrazek użytkownika angela

20-11-2020 [08:15] - angela | Link:

Policjanci którzy prowokowali zadymy podczas marszów Niepodległości za rządów POPSL,  nie zapadli się pod ziemię,  oni cały czas są,  a Warszawą każdy wie kto rządzi. 
Wyglada na to, że mogła to  być, scisle zaplanowana  z władzami Warszawy akcja,  zeby wywołać zamieszanie i zadymy znane za rządów POPSL,  a  wykonawcami tej akcji byli dobrze wprawieni i wycwiczeni wcześniej  funkcjonariusze dawnego układu.
Wszystko to moglo sie dziać,  poza wiedzą komendanta policji. 

Obrazek użytkownika Jabe

20-11-2020 [10:56] - Jabe | Link:

Ach, to okej.

Obrazek użytkownika sake3

21-11-2020 [11:12] - sake3 | Link:

Co będzie robić taka gnida jak Wielgusowa jak już sprofanują,podpalą,zniszcza wszystkie kościoły i pomniki JPII,gdzie da upust swojej nienawiści?