Nowy Porządek Świata

Media wydają się uspokajać – kolejna awantura jaką był strajk kobiet rozeszła się po kościach i nie ma problemu.  Należy mieć nadzieję, że mają rację, ale… No właśnie, jest pewne małe „ale”. A szczerze powiedziawszy nawet nie takie całkiem małe „ale”. Problem w tym, że te uliczne awantury z ostatnich kilku tygodni jakie widzieliśmy w Polsce, to tylko mikroskopijny odprysk od położonego znacznie dalej epicentrum potężnego trzęsienia ziemi, jakie, wszystko na to wskazuje, wywróci do góry nogami świat jaki znamy.

Na pewno słyszeliście o tak zwanym New World Order.

Gdy kiedyś pierwszy raz o Nowym Porządku Świata usłyszałem od mojego sąsiada, uznałem że padł ofiarą jakiegoś fejkniusa i wiele się nie zastanawiałem nad jego rewelacjami.  Nawet potem, gdy Twitter próbował przekonać mnie, że jednym z głównych tematów o jakich powinienem czytać jest właśnie New World Order, postanowiłem że mój telefon nie będzie narzucał mi lektur.  Ostatecznie są ciekawsze tematy do zgłębiania niż jakaś kolejna bzdura z Twittera.

Gdy jednak zobaczyłem jak premier Kanady na ekranach telewizorów ekscytuje się nad niepowtarzalną „okazją do resetu”, okazją stworzoną przez pandemię, dzięki której możemy „zbudować nowy system ekonomiczny”, pomyślałem że coś może być na rzeczy i postanowiłem posłuchać mojego telefonu.

Oczywiście, the New World Order oficjalnie określony jest jako teoria spiskowa propagowana przez prawicowych ekstremistów, pomysł jakim tylko wariat i oszołom mógł by się zainteresować.   Problem w tym, że panu Trudeau, kanadyjskiemu premierowi, zarzucić można chyba wszystko, poza tym, że jest prawicowym ekstremistą.

I gdy jednak posłucha się Twittera szalejącego na moim telefonie, dowiedzieć się można wielu ciekawych rzeczy.

Wielcy tego świata organizują potężne konferencje, aby porozmawiać o wprowadzeniu Nowego Porządku.  A ponieważ w dyskusji biorą udział najbogatsi ludzie, spodziewać się należy, że nie skończy się na pogaduszkach. Nie przez przypadek Michael Bloomberg porównuje rok 2020 do 1945 i konferencji poczdamskiej, podczas której ustalono „porządek świata” jaki funkcjonował przez 50 lat.

Zatem, co czeka nas, zwykłych szarych ludzi, w najbliższych latach?

Nowy Prządek Świata to przede wszystkim „walka z biedą”. Aby pokonać biedę, pieniądze z podatków klasy średniej przekazane zostaną najbiedniejszym.  Proces ten w tempie ekspresowym wdrożony został, jak to ładnie ujął premier Kanady, dzięki pandemii.  W większości krajów pieniądze z budżetu (a więc pieniądze podatników) masowo przelewane są na konta ludzi biedniejszych.  Jednocześnie największe korporacje jak Amazon, Twitter, Facebook, Google, Apple i Microsoft notują niespotykane wcześniej zyski.  Ale również wykorzystują podarowaną im przez polityków możliwość sterowania społecznościami poprzez stosowanie żywcem z komunizmu wziętej cenzury.  

Przede wszystkim jednak Nowy Porządek Świata zbudowany będzie na koncepcie „globalnej wioski”.  Polak, Niemiec i Rosjanin będą najlepszymi przyjaciółmi. Do ich grona dołączy również kolega z Arabii Saudyjskiej i Papui Nowej Gwinei.   Wszystkich bowiem łączyć będzie miłość do globalizacji i mieszkania we „wspólnej wiosce”.

Chcąc im w tej wzajemnej miłości pomóc, sprowadzać się będzie do Europy i Ameryki północnej miliony imigrantów z Azji i Afryki.  Niemcy, Kanada, Wielka Brytania od wielu już lat kontynuują ten proces.  Jeżeli Joe Biden zostanie zaprzysiężony na prezydenta, do globalnej wioski dołączą USA.

Aby nowoprzybyli łatwiej aklimatyzowali się w nowym miejscu, kontynuowane będzie dalsze zwalczanie państw narodowych.  Każdy kraj starający się bronić swoich narodowych interesów będzie atakowany przez największe „machiny wojenne” współczesnego świata, a więc poddany zostanie nagonce medialnej, ulicznym bojówkom Antify i wystawiony na ekonomiczne zagłodzenie (czyż nie brzmi to nieco znajomo?).

Politycy próbujący stawiać opór, będą skutecznie usuwani w cień na tyle głęboki, aby nie było ich widać. W najgorszym przypadku przyprawi im się gębę faszystów cierpiących na ksenofobię i zagrażających demokracji. Demokratycznie wybrane władze państw będą pełnić funkcję tylko i wyłącznie administratorów odpowiedzialnych za funkcjonowanie infrastruktury, służby zdrowia i policji.

Ale to nie koniec sprzątania.  Jeżeli robi się gdzieś porządek, to znaczy, że usuwa się wszelkie graty i zepsute starocie.  Dlatego media huczą, już od dość dawna zresztą, że najbardziej zepsutym gratem w naszym domu jest chrześcijaństwo.   Ostatnio zaczęła się propaganda uderzająca w sam symbol nowoczesnego katolicyzmu, czyli w Jana Pawła II, a jednym z jej wielu przejawów są między innymi ataki mówiące o „ofiarach Jana Pawła II”.

Dla chrześcijaństwa nie będzie miejsca w Nowym Porządku Świata, w jakim zmagać się początkowo będzie Islam z potęgą komunizmu Chin. 

Właśnie Chiny i robiący z nimi interesy najbogatsi ludzie wiodą „przewodnią rolę” we wprowadzaniu Nowego Porządku Świata.  Model zastosowany w Chinach sprawdza się w tym kraju od dziesięcioleci i nigdy nie doszło tam do rewolucji jaka miałaby na celu pozbycie się reżimu, jaki z każdym rokiem rozszerza się na świat i systematycznie wchłania kolejne kraje…

No dobrze, a teraz na poważnie – the New World Order to teoria spiskowa, powstała w wyniku urojeń prawicowych ekstremistów.  Codzienność jest przecież zupełnie inna – nie ma żadnej cenzury w mediach tradycyjnych, a już tym bardziej tych tak zwanych społecznościowych.

Nikt nikogo nie prześladuje z powodu przekonań religijnych. Katolików się szanuje i nie wystawia na publiczne pośmiewiska. Z podobnym szacunkiem traktuje się wszystkie inne wyznania chrześcijańskie. 
Istnieje pełna i niczym nieskrępowana wolność słowa, oraz demokracja w jakiej dzięki powszechnemu głosowaniu wyłania się premierów i prezydentów. Przywódców, jakich głównym celem, każdego dnia, jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców i oddolnych inicjatyw.

Dzięki temu wszyscy cieszymy się korzystając na co dzień z lokalnie wytworzonych produktów, używamy komputerów i smartfonów wyprodukowanych w pobliskiej miejscowości i oprogramowania zbudowanego przez lokalne firmy z siedzibą po drugiej stronie ulicy.

Taka jest właśnie rzeczywistość, a wszystko inne to wymysły oszalałych, prawicowych ekstremistów.

PS. Dla lubiących teorie spiskowe, kilka tekstów do poczytania:
A new world order for the coronavirus era is emerging
New Economy Forum – Agenda
Joe Biden as a restorer of the new world order

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-11-2020 [08:04] - Marek1taki | Link:

Nie tylko "panu Trudeau, kanadyjskiemu premierowi, zarzucić można chyba wszystko, poza tym, że jest prawicowym ekstremistą.".
Również naszemu panu Morawieckiemu od nowej normalności, redukcji oczekiwań i misek ryżu.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

18-11-2020 [11:55] - Roz Sądek | Link:

@Autor
Gratuluję, gratuluję, gratuluję. Pana artykuł jest tak nowy, świeży i co najważniejsze odkrywczy, że ma Pan zapewniony minimum tuzin przychylnych, a nawet rozwijających temat komentarzy. Trafia Pan w punkt i przewiduję, że może już teraz, albo najpóźniej po kolejnym wpisie uzupełnionym o Pana pogląd w temacie wirusa, zostanie Pan Kolegą ekspertów polityczo - medycznych na tych blogach.
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

18-11-2020 [12:16] - Trotelreiner | Link:

Socjotechnika....a własciwie paleosocjotechnika,tak prymitywna,że aż zęby bolą.
Nawet nie dzialanie podprogowe,bo to działanie na osoby posiadające mózg....tylko na tak zwanego...chama,siłowe,brutalne.
Przykład:
Ostatnio w Polsce media,a w Gazwyb przede wszystkim...jest sterowany nacisk na "oszczędzanie temperatury w domach" (sic!)
Funkcjonariusze medialni tłumaczą biomasie,że w kuchni ma być 17 stopni,w sypialni 19,w salonie 20 ...na balkonie ile Bozia da.

Ile tych biednych ludzi (?) uwierzy i zacznie sie stosować?

A to zwykła inżynieria socjologiczna i przy okazji badanie sondażowe...CZY JESZCZE BARDZIEJ DA SIĘ ZŁAPAĆ POLAKÓW ZA TWARZ?!

Nie wychodź z domu,utrzymuj dystans,noś maseczkę,daj sie zaszczepić...daj sie zaczipować...nie wyłączaj telefonu...GPS ma cie na wylot....etc,etc...

Proste?
 

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2020 [12:46] - sake3 | Link:

Ja ,biedny ,,ludź'' nawet bez GW nie posiadając kaloryferów a grzałki wmontowne w piece kaflowe osiągam temperatury 16 -18 stopni.Specjalnie mnie to nie trapi.Jak będzie ostrzejsza niż dotychczas zima rozgrzewac się będę Pusią i Lili oraz wpisami Pana Trotelreinera.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

18-11-2020 [17:56] - Roz Sądek | Link:

@Trotelreiner
Rozgryzł Pan ICH na pył. Zdaje Pan sobie jednak sprawę, że każdyy Pana artykulik czy komentarz jest przez NICH  analizowany co do kropki i przecinka. Mają Pana na tacy. Pozostaje się zastanowić jak i gdze udało IM się wstawić Panu czipa, przecież nie pisze Pan tak oryginalnych i rzutujących na ludzkość tekstów sam z siebie?