# Piękno Kobiet


Wielka rzesza ludzi na całym świecie uwierzyła, że lekarstwem na egoizm jest "sprawiedliwy egoizm" - trudno o większe nieporozumienie. Uważają że bycie egoistą jest słuszne i właściwe, że należy to rozwijać, "byleby nie przekraczać egoizmu drugiego człowieka".

Asertywność zapewnia im jednak mur, za którym nie muszą się jednak przejmować nawet tym "egoizmem drugiego". Zestaw zasad, że np. "zlepek nie jest człowiekiem" albo "podludzie nie mają prawa żyć" pozwala im realizować swój egoizm, nawet wtedy gdy skrajnie niszczy on drugiego człowieka, włącznie z jego życiem, nawet wtedy gdy całe sumienie woła, że to nie jest sprawiedliwe.

"Wyp****ć z mojego świata, z mojej przyjemności, z moich podniet" bo muszę "poznać siebie" "odkryć siebie" "skupić się na sobie", na "swoim wnętrzu" na tym co "ja naprawdę pragnę" ... "jakiś zlepek nie będzie ingerować w mój świat", co z tego że jest konsekwencją moich własnych czynów, lub zła kogoś innego?

7000 lat temu, w ogrodzie rajskim człowiek (wcale nie "pierwszy na świecie", lecz "pierwszy na świecie w-pełni-człowiek") nauczył się, że jest człowiekiem tylko wtedy gdy jest w relacji z kimś drugim, z kimś innym, różnym od siebie. Dzisiaj jednym z oficjalnych tytułów spadkobiercy Adama mieszkającym w Watykanie jest "Budowniczy mostów".

Tę relację z drugim człowiekiem najpiękniej widać gdy tym drugim jest ktoś bezbronny, słabszy, chory - taki, który dla egoisty jest "niepełnowartościowy", a jeszcze silniej gdy jest "przeszkodą" a nawet "zagrożeniem życia". Odpowiedzialność, czasem heroiczna, za tych najsłabszych, jest tym co stanowi najpiękniejszą cechą naszego człowieczeństwa. I właśnie dlatego kobiety są tak PIĘKNE bo chronią drugiego człowiek od jego najmniejszego, najbardziej "bezwartościowego" momentu życia,

Dziękuję wszystkim za #PięknoKobiet o które walczycie, bo dzisiaj musimy stać na jego straży. My Polacy mamy wielką dziejową misję przypomnieć światu od ODPOWIEDZIALNOŚCI za najsłabszych.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

26-10-2020 [11:06] - ruisdael | Link:

Jedna sprawa to zastanawianie się jak to jest możliwe żaby stoczyć się tak nisko (co w wypadku kobiet było trudne do przyjęcia- choć w filmach akcji, te wierne suczki-bodyguardy to często doskonale wyćwiczone dziewczyny, gotowe umrzeć za "bohatera" bez zmrużenia powieki, nie zastanawiające się nad jakąkolwiek oceną moralną), a z drugiej jak obronić się przed tą ryczącą mniejszością. To jest problem. Czy tę grupę kobiet należ przestać traktować jak kobiety w cywilizacji łacińskiej?

Obrazek użytkownika u2

26-10-2020 [13:50] - u2 | Link:

"Czy tę grupę kobiet należ przestać traktować jak kobiety w cywilizacji łacińskiej?"

Cywilizacja łacińska obumiera. Populacja się kurczy. Emancypacja kobiet to fakt. Wolą się zajmować karierą zawodową, cokolwiek by to miało znaczyć niż zajmować się rodziną i wychowywać dzieci. Ale ludzkość wcale nie obumiera, Populacja liczy już prawie 8 miliardów. Są głosy z krajów, które obumierają, że należy tę populację zmniejszyć np. o 1 miliard dzieci, wtedy będzie im się zgadzał rachunek CO2. Choć ludzie produkują poniżej 5% CO2. Reszta to siły natury.

PS. w Naszych Blogach jest jeszcze przykład blogerki Elig, która wychowała 5 dzieci i udało się jej zrobić karierę zawodową. Widać, kto chce ten może.

Obrazek użytkownika Czesław2

26-10-2020 [17:56] - Czesław2 | Link:

Piszący tu marynarz na emeryturze podzielił kiedyś płeć piękną na kobiety i baby. Kobiety uwielbiamy, baby omijamy szerokim łukiem.

Obrazek użytkownika sake3

26-10-2020 [14:52] - sake3 | Link:

Piękno kobiet nie tylko tkwi w macierzyństwie,ale w działaniach,gestach,stosunku do każdego czlowieka,w umiejętności bycia koleżanką,przyjaciółką i układania życia rodzinnego w połączeniu z pracą.

Obrazek użytkownika Jan1797

26-10-2020 [19:09] - Jan1797 | Link:

No tak, szacun.

 Orzeczenie TK, fakty są takie:
- Nie dotyczy zakazu aborcji w wypadku gwałtu,
- Nie dotyczy zakazu aborcji w razie zagrożenia życia matki,
- Nie zakazuje badań prenatalnych,
- Wejdzie w życie dopiero po jego publikacji.
Nie dajmy ulicy manipulować treścią wyroku TK.
To z pamięci wpis Pani profesor Krystyny Pawłowicz.
 
Czy policja ma świadomość konsekwencji prowokacji w kościołach?
 Co robią kilkuletnie dzieci w tłumie protestujacych?
Czy w Krakowie manifestują zorganizowane wycieczki protestacyjne
a organizatorzy mają świadomość konsekwencji?
Słyszałem o 140 mandatach karnych i chciałbym zapytać czy to żart?
Lokalnie, jak nazwać prawnika który wie i świadomie manipuluje?

Z szacunku dla kobiety u której boku stoję, musiałem dopisać. Jan

Obrazek użytkownika Trotelreiner

26-10-2020 [15:07] - Trotelreiner | Link:

Cywilizacja łacińska...ja mieszkam w tej cywilizacji...i pracuję...Bari,Roma,Sycylia...już od 2007.
Uważam,że ta cywilizacja upadła...nie za Cesarstwa pod uderzeniem barbarzyńców...ale w chwili założenia Wspólnoty Węgla i Stali,EWG i UE.
Italię zniszczyła niemiecka unia...niemieccy [turyści],...nie wojna! Teraz!
 A ze wszystko gnije i musi sie zaśmierdzieć...to i tzw.łacińska cywilizacja padła pod naciskiem komunizmu Sorosa...i pieniędzy żydowskich.

Obrazek użytkownika Warmia

26-10-2020 [16:48] - Warmia | Link:

Problem z kobietami jest wynikiem problemu z mężczyznami.
 

Obrazek użytkownika sake3

26-10-2020 [20:24] - sake3 | Link:

Na proteście kilkuletnia dziewczynka dumnie trzyma transparent ,,moje ciało,moja sprawa''.Mamusia wsadziła jej to w łapę? Czy lewackie środowiska zapłaciły temu dziecku w wysokości równej dorosłemu protestującemu?