Co za różnica...od kogo sie bierze jurgielt?

Czy od tego eleganckiego dżentelmena w garniturze od Prady?
Czy tej baby bez gustu,która sie ubiera na placu pod dworcem w Berlinie...u Polaken und Slovaken...

Oni są kumplami od czasu młodzieżówki komunistycznej w DDR...on się dorobił wieczystej prezydentury...jej nie ma kto zastąpić.

Obojgu zależy,żeby Polacy wyzdychali...jednemu na COVIT drugiej żeby zdechli z głodu...wieczni kumple od mordowania Polaków.

Na Naszych Blogach działa grupa najemników...czy to od tego pana w garniturze,czy tej baby w garsonkach z Mexicoplatz.

Tylko co na to regulamin? Etyka? Administracja?

Dyżury 24/h....trolli i przydupasów...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

09-10-2020 [09:53] - mjk1 | Link:

Zapomniałeś dodać, że ta baba bez gustu chce nam ziemie wyzyskane odebrać a ten drugi kartofliska do Wisły.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-10-2020 [15:03] - Marek1taki | Link:

Po niektórych blogerach w sojuszu bratnim widać, że im nie jest wsio rawno, że decydują wyrobienie polityczne i zgodność z mądrością etapu.
Można przewidzieć jakie stanowisko zajmą w jakiej sprawie.

Obrazek użytkownika sake3

10-10-2020 [06:40] - sake3 | Link:

Tę dwójkę chocby odziać w ubrania ze zlota to i tak wizerunku nie poprawią.I pomyśleć,że takie babsko w źle dopasowanych garsonkach trzęsie UE,a wyleniały Putin specjalista w posługiwaniu si Nowiczokiem ma tylu wielbicieli.