Kto obstawił taki wynik?

Ranking WTA--94

Numer 2 na świecie na Roland Garros Jedynka!

Najwyższy czas,aby wszyscy "dziennikarze"sportowi i oficjele zajmujący sie tenisem...NAUCZYLI SIE POPRAWNIE WYMAWIAĆ ...ŚWIĄTEK!

Iga---gratulacje!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-10-2020 [18:52] - Marek1taki | Link:

Nie obstawiam, ale od początku wskazuję na taki wynik...
zawiadywania pandemią.
https://niezalezna.pl/355707-z...

Obrazek użytkownika Es

04-10-2020 [19:33] - Es | Link:

Dołączam się do gratulacji. Jest potencjał w tej dziewczynie. Gratulacje należą się również rodzicom i sportowym opiekunom, że nie dopuszczają jak narazie do niszczenia talentu. I oby nie dopadli ich nasi rodzimi " działacze", 
W tenisie szykuje się zmiana pokoleniowa- chyba nawet dosyć gwałtowna i Iga ma duże szanse na tę zmianę się " załapać". I oby.