WOLNOŚĆ SŁOWA...MIT,CZY FAKT W DOBIE INTERNETU?

Mit...w Stanach jest to najważniejszy punkt ich Konstytucji...i oparte na tym prawa obywatelskie.
Jest to zdefiniowane punkt po punkcie i powołanie sie na tę poprawkę...kończy wszelkie dyskusje.

ALE TO JEST DOKŁADNIE ZDEFINIOWANE!

Europa wzięła to sobie,ale...no właśnie...wolność słowa,ale wicie,rozumicie..nie każdy,nie wszędzie,zależy...etc.etc....to wicie nie jest z gumy...nie przesadzajmy...NO!

Wtedy tylko prasa egzystowala na rynku mediów...i słowo w gazecie było traktowane jak Ewangelia...dziennikarz...to był ETOS...dziennikarz mógł "zabic polityka gazetą".

Przyszło radio...i Wells ze swoim atakiem Marsjan na NY...to uchyliło drzwi do ...wszelkich fejków,kłamstw,wymyślań i sterowania ludzikami...początek inżynierii społecznej.

Telewizja...hulaj dusza...piekła nie ma,nieba nie ma,czyściec to wymysł...na kłamstwie w TV żyje polityka,handel,banki,armie...całe państwa.

No i teraz przychodzi INTERNET...w piekle zrobili balangę i amnestię....dla przodków Urbana,Goebbelsa i Mao-Tse.

Pole do popisu dla wszelkiej agentury,która łże za pieniądze...tam dopuszcza się WSZYSTKO! Nawet takie wieści,w które nikt normalny i trzeźwy...nie uwierzy...tylko ILU
jest tych normalnych i trzeźwych? 10% i ciągle ubywa...

Uczelnie na całym swiecie kształcą fachowców od socjotechniki medialnej,inżynierii społecznej itd. Bo jest RYNEK I ZAPOTRZEBOWANIE.

Teraz pro domo sua:

Portale,to przecież internet...podobno zatrudnia moderatorów,adminów,aby kontrolować notki i komentarze...są Regulaminy..."to wolno"...'tego nie wolno"...ale nawet regulamin
i jego interpretacja...to subiektywne podejście do tekstu,który ma się ukazać w mediach społecznościowych...czyli WSZĘDZIE!!!

W internecie nic nie ginie,jest chmura,darknet...i setki możliwości dla przekazu...tego sie już nie opanuje....wyłączyć też sie nie da...nie pójdzie w Czechach,to pójdzie na Słowacji...

Wolność słowa...to już było...bardzo dawno i nieprawda...teraz jest wylew ....Czajka do n -tej potęgi...wylew chamstwa,ordynarnych ataków ad persona...i kłamstw...

Dokąd to zmierza? Czyżby "uczeni" mieli rację,że to zmierza do "DEPOPULACJI" czyli zamordowania 7 miliardów ludzi...bo się nie mieszczą na Ziemi?

Koronawirus stworzony w Chinach....wycelowany dokładnie...mutujący 5 razy tygodniowo...na tego mordercę nie będzie szczepionki,ani lekarstwa...bo zanim coś sie znajdzie...

Dobra...@janusz mnie zwyzywał od marudów i zgniłków...pesymistów i wróżbitów...ale się nie chce założyć o 1€,że 30 lat zrobimy SPRAWDZAM!

PS.Adminowi składam podziękowania...:-)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

13-09-2020 [12:37] - jazgdyni | Link:

@Trot

Ja ciebie od zgniłków nawyzywałem? Gdzie? Kiedy? No wiesz?! Jaja sobie robisz. Po prostu jesteś trzeźwo myślącym gościem, w wyjątkowo trudnych czasach upadku kultury i cywilizacji, więc z małym anxiety disorder (disturbo d'ansia).

Własnie dlatego, że jesteś niegłupi i bystry taki w tobie niepokój. Bo autentycznie jest się czego bać. Lecz to nie oznacza, że mamy się poddać bez walki.
Wprost przeciwnie mio amicio. Wprost przeciwnie...

Ps. Za 30 lat? Od spadkobierców będziesz żądał tego funta?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-09-2020 [14:02] - Trotelreiner | Link:

@jazgdyni
No i widzisz...drobne kłamstewko,manipulacja,prowokacja...i już Twój protest. SKĄD? JA? JAJA SOBIE ROBISZ? GDZIE? KIEDY?
A to tylko moje poczucie humoru...wyrobione przy stoliku brydżowym :-))

A co? Nie masz zamiaru przyjąć zakładu o jedno € ,tym bardziej,że do tego czasu już smrodu po tej "walucie" nie będzie...

PS.Coś sie przywlekło za Tobą na moją notkę...brygadzista trolli -made i germany- jak to było? Płyniemy! Niczym z Czajki...:-)))

Obrazek użytkownika jazgdyni

13-09-2020 [14:17] - jazgdyni | Link:

@Trot

Hłe, hłe, hłe! To Ty się dałeś nabrać. Moje super zgryźliwe poczucie humoru jest bardziej zwodnicze, Wyrobione przy stole ruletki, gdzie zawsze wygrywam, bo po równo obstawiam czarne i czerwone.

Ps. Ten co łazi, to aspirant. Koniecznie chce, by zwrócić na niego uwagę. Taka rwa kulszowa, czy coś.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-09-2020 [13:10] - rolnik z mazur | Link:

Mio caro amico i duszu szczypiatenuju. Prawie się rozpłakałem. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

13-09-2020 [15:09] - sake3 | Link:

Ho,ho zapowiada się pojedynek gigantów na poczucie humoru.Dalej panowie,dalej ciekawe komu przypadnie order,już nawet doszusował Rolnik choć jeszcze niezdecydowany na rodzaj prezentowanego przez siebie humoru a więc robi się ciekawie. 

Obrazek użytkownika tricolour

13-09-2020 [17:45] - tricolour | Link:

E tam. Dziadki niby sobie słodzą, ale chętniej docinaja i nie mogą się zdecydować czego chcą. Wiesz, gra wstępna jest tylko do określonego wieku...

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-09-2020 [20:21] - Pani Anna | Link:

@Tricolour
mnie to wygląda na typowe iskanie się po futrach tych dwóch pod pretekstem ratowania świata przed takimi jak my...

Obrazek użytkownika tricolour

13-09-2020 [20:49] - tricolour | Link:

@Anna

Nigdy niczego nie uratują. Nie ma możliwości, by pomówieniami, obrażaniem oraz serwilizmem wyrażanym ciągłym żebraniem o przywrócenie do pisania, dojść do czegokolwiek.

Znikają więc pokrzykują.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-09-2020 [18:31] - Trotelreiner | Link:

Miła sake...
Emisja poczucia humoru na NB,może się skończyć źle...bo nie każdemu konweniuje moje,lub Janusza...czego ja juz doświadczyłem kilka razy :-)).
Wymieniłaś jakiegoś Rolnika...nie znam...dla mnie taka postać to un miraggio...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-09-2020 [18:58] - rolnik z mazur | Link:

@trottel
co po niemiecku znaczy glupiec czyli stuppido po twojemu. Od rolnika to ty sie odp....  bo jestes zbyt stuppido zeby na powazne tematy dyskutowac. Pzdr
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-09-2020 [19:13] - Trotelreiner | Link:

Miałeś się nie pokazywać na moim blogu...to kiego diabła włazisz?
Nie będziesz tu właził,to nie będzie potrzeby odp...bo jesteś li tylko abstrakcją...
Capisci?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-09-2020 [19:17] - rolnik z mazur | Link:

Nie czytam twoich głupot verstanden!.. Szkoda czasu

Obrazek użytkownika tricolour

13-09-2020 [20:26] - tricolour | Link:

Rolniku, spokojnie. Dziadek nie trzyma afektu i co raz musi krokodylkiem z prośbą o przywrócenie. Taka samokrytyka, jaką ma wyćwiczoną od czasów słusznie minionych, że już nigdy więcej a nawet przeciw...

😛

Obrazek użytkownika jazgdyni

14-09-2020 [02:34] - jazgdyni | Link:

@Trot

Widzisz - dobrze jest.
Głupki zlatują się do naszego pisania, a to oznacza, że są wściekli i zaniepokojeni. Wiedzą, że ich czas się kończy, więc to są takie typowe drgawki przedśmiertne. Nie żałuję ich. Durnota nie jest dana przez Pana, tylko sami ją sobie wypracowali.

Trzym się

Obrazek użytkownika tricolour

14-09-2020 [09:35] - tricolour | Link:

Tak, tak. Wściekli poszli se spać, a wzór spokoju pisze o wpół do trzeciej...

Hehehe... spadła zawartość do niebezpiecznie niskiego poziomu i trzeba uzupełnić, co?

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-09-2020 [12:10] - Pani Anna | Link:

@Tricolour
dlatego ja przez litość i z ludzkiej przyzwoitości staram się tych dwóch nie komentować. To jakby dziecku odebrać cukierka albo grosiki ze skarbonki. Starość jest straszna, a niekiedy niestety również śmieszna. Jeden napisze coś, co zwykle kończy się  "ale ONI się przezywaaaają", drugi "piszę cos bardzo mądrego ale właściwie to sam do siebie, bo te PRYMITYWY i tak nic z tego nie rozumieją" i wpada w furię, aż strach żeby żyłka nie pękła za którymś razem...  Niech sobie już lepiej iskają te swoje futra w spokoju.

Obrazek użytkownika tricolour

14-09-2020 [17:58] - tricolour | Link:

@Anna

No to ja nie mam ani litości, ani ludzkiej przyzwoitości dla tych, co tylko obrazać potrafią. Mało tego - spokojnie czekam, by dać w papę, jak tylko się wychyli.

Na ma narzędzia przeciw cierpliwości... można na mnie liczyć.