TRZY POSTULATY S.LEMA + SUPLEMENT

1.DOPÓKI NIE ZAŁOŻYŁEM SOBIE INTERNETU,NIE WIEDZIAŁEM,ŻE JEST NA ŚWIECIE TYLU IDIOTÓW.

2.NAJWAŻNIEJSZE TO NIE MYŚLEĆ...A JAKOŚ TO BĘDZIE....

3.JAK TO MIŁO POMYŚLEĆ,ŻE W KOŃCU TYLKO CZŁOWIEK OKAZUJE SIE ŚWINIĄ!

Ad.3 suplement

Tak Lem zakończył pewne opowiadanie w Tomie "Podróże Ijona Tichego"...i się zaczęło...cenzura krakowska postawiła veto...Lemowi!!! Jego nie wolno było ruszyć!
Na razie kończę...cdn

Zerwało mi polączenie z netem...

Cenzor był młody,ambitny i miał plecy w KW PZPR....i sie uparł,że świni nie puści...ale szefem cenzury w Krakowie był Bruno Miecugow...

Lem sie uparł,że świnia ma być,cenzor sie uparł,że świni nie puści...negocjatorem został sekretarz KW PZPR...ze świni został drań...

Ergo: Polecam wam drogie zainstalowane na NB trolle...punkt drugi...nie myślcie...bo nie macie czym.Ewolucja została na locus coeruleus...jeszcze milion lat...może wam coś urośnie
pod sklepieniem czaszki.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

19-08-2020 [17:05] - sake3 | Link:

Miło tak sobie pofilozofować popołudniową porą przy kawie.A trolle nie tylko na NB.

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-08-2020 [19:12] - Marek1taki | Link:

Ad.1, 2 i 3.
Premier przyłączył się do rosyjskiego szantażu energetycznego:
https://niezalezna.pl/347110-p...
.
"Wybory powinny być powtórzone."
https://niezalezna.pl/347129-p...
Może chce powtórzyć prezydenckie w Polsce by dać dobry przykład i możliwość startu Łukaszence?
.
"Dla mnie nie ulega wątpliwości, że te wielkie protesty na Białorusi są niezwykle ważnym krokiem w kierunku budowania społeczeństwa obywatelskiego, które chce demokracji i praworządności
— stwierdził Mateusz Morawiecki."
https://wpolityce.pl/polityka/...
Zbudujmy mu społeczeństwo obywatelskie...

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

19-08-2020 [19:55] - SilentiumUniversi | Link:

Jedna z lepszych historyjek Pana Stanisława, znałem ją oczywiście w wersji z draniem, więc za suplement dziękuję. A teraz mamy Tragedię Pralniczą.

Obrazek użytkownika Zofia

19-08-2020 [20:08] - Zofia | Link:

Najtrafniejszy jest punkt 1.Przeglądając wiele wpisów na różnych portalach nie można wyjść z podziwu nad opiniami różnych" mędrców",którzy mają tak dużo do powiedzenia w każdej dziedzinie ,nawet tej o której nie mają zielonego pojęcia.. Nie zdają sobie sprawy,że wiele ludzi ich zna ze szkoły.z pracy,z życia towarzyskiego i ma odmienną opinię o ich mądrościach. Opluwają  tych co mają inne zdanie na jakieś tematy. Nie krytykują poprzez przywołanie prawdziwych argumentów,tylko agresją i poniżeniem drugiego chcą zaistnieć i się dowartościować.

Obrazek użytkownika angela

20-08-2020 [09:42] - angela | Link:

Żeby coś urosło, to musi być zaczyn,  a zaczynu niet. 
Zaczynają czyścić przedpole. ??
https://www.salon24.pl/newsroo...
Nie chce myśleć,  że to scenariusz do przemyslenia  dla  Cichanouskiej.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

20-08-2020 [10:00] - AŁTORYDET | Link:

@angela:
To zła wiadomość dla Białorusi. Wygląda na to, że Putin likwiduje resztówkę popularnych opozycjonistów, by nie było komu organizować protestów, gdy wjedzie  z żelastwem na Białoruś. Herbatką na lotnisku (w samolocie?) truto kiedyś Annę Politkowską, gdy wybierała się z mediacją do Czeczenii. 

Obrazek użytkownika angela

20-08-2020 [14:32] - angela | Link:

Tak, boję się. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-08-2020 [15:22] - Trotelreiner | Link:

ALL!
DLACZEGO TU SIĘ ZNAJDUJĄ KOMENTARZE O BIAŁORUSI???
GDZIE JA WSPOMNIAŁEM COKOLWIEK O ŁUKASZENCE CZY NA TEMAT BIAŁORUSI???

Ktoś ma nerwicę natręctw...to niech się leczy,a nie defekuje mi na wycieraczkę...aluzju paniał @marek1taki?

 

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-08-2020 [22:20] - Marek1taki | Link:

Trudno nawiązywać w kontekście zadzierzgniętego wątku do wszystkich dokonań rządu. Mógłbym oczywiście o Morawieckim chociaż akurat nie pamiętam kto był politrukiem w Armii Tuchaczewskiego. Szumowski wart jest Gwardyjskiej Armii Pancernej stacjonującej w Bramie Smoleńskiej https://www.defence24.pl/rosja.... Tymczasem rzutem na taśmę udało się defekować politycznie Czaputowiczowi - nic nie umniejszając udziału Morawieckiego i Dudy ze Szczerskim na narobieniu smrodu.
Jeśli coś mógłbym napomknąć o Lemie, to spełnię Pańskie życzenie i zwrócę uwagę, że stwierdzenie "DOPÓKI NIE ZAŁOŻYŁEM SOBIE INTERNETU,NIE WIEDZIAŁEM,ŻE JEST NA ŚWIECIE TYLU IDIOTÓW." przynosi ujmę Lemowi. Do tego wniosku wielu doszło dużo wcześniej. Ja np. doszedłem do tego wniosku na podstawie ludzkich reakcji na pranie mózgu w mediach jeszcze przedinternetowych,z GW, TVN, RMF itp. itd. Wniosek późnego Lema opiera się na obserwacji z punktu widzenia określonego propagandą tych ośrodków. Nie chodzi o to, że Lem na starośc przedawkował TVN tylko, że na starość człowiek jest bardziej podatny na wiele czynników i występują reakcje wzmożone a nawet paradoksalne. Np. Relanium nie należy podawać dzieciom, starcom i osobom chorym psychicznie bo zamiast uspokojenia uzyskujemy pobudzenie. Zatem ostrożnie z mediami.