Panie Boże! Dlaczego Ją zabrałes?! Teraz u Ciebie śpiewa...

Wspominam Ją z Piwnicy...czasy studenckie...jestem juz taki stary?

Najbardziej pamietam jedną scene....siedzimy z moja dziewczyna w Noworolu...kilka stolikow zajetych...godzina po 23...i wchodzi KOBIETA Z NARĘCZEM RÓŻ....

staje w przejściu z uśmiechem delikatnym...

I wszyscy mężczyźni wstają i głęboki ukłon składają....kobiety przy stolikach nie wiedzą co sie dzieje...delikatne oklaski...i ta PANI wychodzi...

Szept po całej kawiarni...TO BYŁA DEMARCZYK...

To było...dawno...bardzo dawno...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nonparel

15-08-2020 [23:37] - nonparel | Link:

Dziś każdy może wklepać w google "był sobie skrzypek Hercowicz", "a może byśmy tak jedyny" czy "karuzela z madonnami". Ale to nie wszystko. Właśnie robię remont na pięterku mojego domu. A tam cała szafa z płytami winylowymi: Chopin, Rachmaninow, Mozart, Mussgorski, Gerschwin no i Ona, Demarczyk. Od wielu lat nie mam tych płyt na czym odtworzyć ale nie wyrzucę ich. Bo nie wyrzuca się klejnotów. A te koncerty - o ile były w zasięgu i udało się zdobyć bilety, wszystko inne: zaliczenie z anatomii czy nieprzespana noc na dworcu przestały być ważne. Liczyła się tylko Ona. Samotna na scenie. Jedyna. Najlepsza. Minęło kilkadziesiąt lat a pamiętam Ją, jakby to było wczoraj.
Non omnis moriar.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

16-08-2020 [08:51] - Trotelreiner | Link:

Przecież można w tej chwili kupić wysokiej klasy gramofon/adapter...szkoda płyt!!
Nawet szwabski market tym dysponuje ...nie napiszę nazwy tego sklepu...bo nie wypada :-)

Obrazek użytkownika Trotelreiner

16-08-2020 [08:52] - Trotelreiner | Link:

?

Obrazek użytkownika nonparel

16-08-2020 [17:42] - nonparel | Link:

Łatwość odnalezienia każdego utworu w sieci rozleniwia. Ale to prawda, że stare płyty winylowe coś w sobie mają. Z tym adapterem to chyba niezły pomysł.
nonparel