ZA NASZĄ WOLNOŚĆ I ...WASZĄ???

Nie będę sie chwalił,ale zjeździłem prawie całą Europę....prawie,bo Europa sie kończy na Uralu...a tam...to nie jest Europa...tylko mentalnie Chanat ...Dżyngis Chana.

Kiedyś dawno temu...i właściwie do dziś uważano,że Europa kończy się na Łabie...przesunięto tę granicę [niechetnie] nad Odrę...dzięki "zjednoczeniu" Niemiec.

Zaliczyłem też kilka państw Ameryk i Azji...I NIGDZIE NIE ZROZUMIANO TEGO..."ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ"

Od Peru,poprzez Kanadę,do Indii i Japonii...wytrzeszczano oczy...i najgrzeczniej mnie pytano: A CO POLAKÓW OBCHODZI MADAGASKAR CZY JAKAŚ "REPUBLIKA HULA-GULA"???

Obchodziła nas Gruzja...Ukraina...teraz Białoruś...

Za Gruzję zginął Lech Kaczyński...za Ukrainę też "nieznani sprawcy" i nieznani ludzie...KTO ZA BIAŁORUŚ?!

To jest strefa wpływów Rosji...pułkownik Putin przecież powiedział,że NAWET W KIBLU ZABIJE TEGO,KTÓRY SIE WTRĄCA W JEGO INTERESY!!!

Skąd wie nasz niby rząd,że to co się dzieje na Białorusi,to nie jest robota Putina? Bo Łukaszenka "podskoczył" Putinowi...A TO JEST UTRATA TWARZY..W TATARSTANIE.

Na Kremlu się takich numerów nie daruje...a szczególnie w KGB i GRU...zemsta musi być dokonana...bo tego wymaga "honor Azjaty..."

Nasz prezydent,premier,minister od służb wszelakich i szef MS boją się grupy pedałów i lesbijek...z kolorowymi szmatami...finansowanymi przez lewactwo światowe i Sorosa....

KOMPROMITACJA...WŁADZY...JAKIEJ WŁADZY?!

Podobno we wrześniu będzie nowa rekonstrukcja rządu...ale dalej z gowinowcami...bo muszą być szable w sejmie...czyli szachownica zostaje...figury sie zamienią polami...i dalej

ludziki mają wierzyć,że "wicie rozumicie...wy pracujcie,a my wam...nie bójcie się".

Teraz walczymy o "wolność waszą...Białorusi",a u siebie ?!

Kiedyś podczas Kongresu Wiedeńskiego zostało to hasło przetłumaczone na sali obrad...ryk smiechu było słychać na Uralu,w Berlinie i Wiedniu...a nawet na Madagaskarze...

Komentarz Talleyranda: Polacy to jednak idioci...

PS.Białorusia trzeba "zakryć" rewolucję pedalską?

16.08.2020 Z ostatniej chwili:

"Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka poinformował, że w trakcie rozmowy z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem ustalono, iż "przy pierwszej prośbie zostanie udzielona wszechstronna pomoc w zagwarantowaniu bezpieczeństwa" Białorusi. Podkreślił też, że niepokoi go sytuacja na terytorium Polski i Litwy."

PPS.

Należy rozumieć,że Łukaszenka i Putin udzielą "braterskiej pomocy" nam i Litwie!

Pozdrawiam moich komentatorów,którzy nic nie zrozumieli z tej notki...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-08-2020 [11:23] - Trotelreiner | Link:

Obrazek użytkownika angela

15-08-2020 [12:52] - angela | Link:

Może nie tak przykryć, bo Polski rząd z łatwością by sobie poradził z tęczową agenturą, gdyby nie poparcie dla lewaków przez  unię  i  sankcjami wobec Polski z tym  związanymi.
Dopiero by bylo zadowolenie wszystkich antyrzadowych pyskaczek.
Polski rzad stara sie wymusic na unii stanowisko, wiedząc, jak bardzo unii nie w smak taki temat, i przeciwstawięnie się Moskwie. 
Rząd musi "zając " unię naprawdę  ważnymi sprawami, a nie mieszaniem rudego w Polsce. 

Obrazek użytkownika sake3

15-08-2020 [14:49] - sake3 | Link:

@angela....Podzielam Pani zdanie.Dodam tylko,że rząd ma niestety słabe przebicie w świeci z prawdziwymi informacjami.Co rusz słyszymy jak jakaś dziennikarzyna w stylu Michnika grzmi na cały świat,że w Polsce giną ,,tęczowi '' aktywiści,czołgi jeżdżą po ulicach,kule latają a policja bije.Cóż robić ,gdy mamy w Polsce tak licznego wroga wewnętrznego?Chyba rozumiem władze,że nie mogą zrobić nic więcej jak omijać te środowiska jak śmierdzące g...no, a ołacanego wypierdka udającego kobietę traktowac w areszcie jak królowa angielską,

Obrazek użytkownika Jabe

15-08-2020 [14:59] - Jabe | Link:

Propaganda niemocy.

Obrazek użytkownika mmisiek

16-08-2020 [03:10] - mmisiek | Link:

"Polski rząd z łatwością by sobie poradził z tęczową agenturą, gdyby..."

...gdyby taka była rzeczywista wola, a nie tylko puste deklaracje dla mamienia elektoratu.
 

Obrazek użytkownika mjk1

15-08-2020 [16:54] - mjk1 | Link:

"Teraz walczymy o "wolność waszą...Białorusi".
A kto to ma tę wolność wywalczyć, jak naszą zaledwie chęć wolności potrafi zatrzymać jedna małpa w czerwonym i to siedząca na balkonie.
Pan kpi, czy o drogę pyta?

Obrazek użytkownika Francik

19-08-2020 [00:59] - Francik | Link:

Bardzo ciekawe, że na Kongresie Wiedeńskim (1815 r.) śmiano się z hasła "Za wolność naszą i waszą", które powstało w 1831 r. Gratuluję znajomości historii czy też raczej zdolności do konfabulacji. Powoływanie się na Talleyranda - cynika i wiarołomcy - jako na autorytet to też pewna mentalna ciekawostka. Tak się jakoś składa, że nieprzychylne komentarze na temat Polaków wygłaszali ci "wybitni mężowie stanu", którzy łamali zawarte z Polakami sojusze i porozumienia czyli - mówiąc dosadnie - Polaków zdradzali. Wątpię też czy akurat w Ameryce Południowej hasło wspólnej walki narodów o wolność jest tak niezrozumiałe (vide Simon Bolivar). Czy walka o obalenie Świętego Przymierza wspólnie z innymi narodami było nieracjonalnym romantyzmem można się spierać. Jakoś talleyrandy, metternichy, stackelbergi czy inne aleksandry i mikołaje nie przejawiały chęci jakichkolwiek ustępstw na rzecz Polaków - vide losy dyplomatycznych zabiegów ks. Adama Czartoryskiego. Zamiast "błyskotliwych" tez że "Polacy to jednak idioci" lepiej zapoznać się z faktami historycznymi. Niekoniecznie do tego trzeba zjeździć całą Europę, Ameryki i Azję. Książki można czytać w Polsce a nawet we Włoszech. Czasem nawet wystarczy Wikipedia.