Jeżeli to prawda...to sorry...ale prezes Kaczyński odleciał

"W myśl tego pomysłu Gliński miałby być jednocześnie ministrem kultury, edukacji, nauki i sportu. Zdaniem dziennikarza za taką decyzją ma stać kilka powodów."----koniec cytatu.

Teraz wyjaśnienie...tekst pochodzi z gazety DGP,autorem jest były "dziennikarz" i "publicysta" Piotr Zaremba...komu sie chce,niech sobie wygrzebie ze śmietnika medialnego...tego kogoś.

Są wakacje...sezon ogórkowy...sezon ne potwory,kręgi w zbożu i UFO oraz różne fejki...w mediach...ale ja się boje,że Gliński u Kaczyńskiego..."jest ten rebe od Talmudu i sportu"

Ciapciakiewicz spełnil mój postulat i sie wynosi z MSZ [ menora mu na drogę] Gowin jest już przeznaczony na niebyt w PiS (?) tylko ten trzeci....to był Gliński!!!

Mit o geniuszu stratega Kaczyńskiego...zaczyna powoli znikać...tan geniusz padł w 2007...bo uwierzył mediom i sondażom...potem 8 lat w opozycji...i znowu w 2017 kolejna
"rekonstrukcja rządu" ...i tu już Kaczyński strzelił sobie w oba kolana...team GGC [Gowin,Glinski,Ciapciakiewicz] to było samobójstwo...rozciągnięte w czasie...

POWINNO SIE WYMIENIĆ CAŁY RZĄD!!!

Morawiecki z tymi ludźmi już nic nie zrobi...to jest makaron dwujajeczny...dwa jaja na 1000 kilometrów makaronu...nawet te panie,które są w rządzie...podpadają pod definicję ...makaronu.

Jeżeli prawdą jest to,że juz w PiS WYBUCHŁA WOJNA O SCHEDĘ PO KACZYŃSKIM...to kto niby walczy o tę schedę? Ziobro,Morawiecki...? Dajcie spokój...

Jestem na wakacjach....dorwałem sie do kompa z łacińską klawiatura i szybkim netem...może dotrze do NB?

Pozdrówka

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-08-2020 [09:13] - Trotelreiner | Link:

Ciekawe czy jakiekolwiek media "wtymkraju"media lewackie i tzw.nasze...pamiętały o dzisiejszej dacie?
4 sierpnia 1944 zginął Krzysztof Kamil Baczyński....
Za komuny akurat bylismy z kolegami 1 sierpnia w Warszawie znicze zapalone na chodniku,trawniku....tablice wmurowane w płytki chodnikowe...tu była barykada...to zginęli...
i pamietam odnowiony budynek...pomalowany tynk na biało...i tablica TU ZGINĄŁ POETA KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI....i kilkaset zniczy...4.30 rano...

A my na lotnisko....

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-08-2020 [09:13] - NASZ_HENRY | Link:

Jak zabraknie Naczelnika,
Inna będzie grać muzyka ☺
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-08-2020 [11:46] - Marek1taki | Link:

Nie wiemy co Prezes może. Trwa rewolucja.
W sprawie sądów jest bezradny. Sędziowie zabraniają innym sędziom orzekać.
W sprawie pandemii jest bezradny. Okazuje się, że lekarze zabraniają innym lekarzom leczyć.
Właśnie pozbawiono prawa wykonywania zawodu lekarza Dr Annę Prześlicę-Martynowską, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie min.Szumowskiego.
Sprawa nie wiadomo czy się toczy, czy zamieciona, nie nagłośniona, a za to bez zwłoki skazuje się lekarkę za wypowiedzi sprzeczne z wiedza medyczną opartą o Evidence Based Medicine. Np. w świetle osiągnięć tej medycyny są choroby bezobjawowe jak bezobjawowa choroba koronawirusowa, które neguje ta lekarka.
Warto przeczytać to orzeczenie bo to znak czasów.
http://www.bibula.com/?p=115871
Na to Prezes nie pomoże jak w izbach lekarskich od zarania rej wodzą sprawdzeni towarzysze i ich ideologiczni spadkobiercy.
Sądy, izby, media, ZNP czekają na dekomunizację i lustrację - nic nie wskazuje by się doczekały.

Obrazek użytkownika mmisiek

04-08-2020 [16:15] - mmisiek | Link:

"Nie wiemy co Prezes może."

I przede wszystkim to nie wiemy co chce. Na ten temat mamy tylko swoje wyobrażenia.

"Właśnie pozbawiono prawa wykonywania zawodu lekarza Dr Annę Prześlicę-Martynowską"

Jak za starych czasów...  Doskonale się zresztą komponuje z odkurzeniem bezobjawowej schizofrenii, ops, grypy.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-08-2020 [22:44] - Marek1taki | Link:

Izba jest od tego aby pilnować lekarzy za ich własne pieniądze. Prywatyzacja przynajmniej w tej formie. Pilnować lekarzy przed nimi samymi.
Większości nie trzeba, wystarczy upieprzyć "prowokatorów" co mówią, że król jest nagi. Nikt nie może czuć się bezpieczny w tej sytuacji, bo jak raz tak zrobili to zawsze mogą jak u Kafki. Współczesność to realny surrealizm Procesu Kafki, czyli socjalizm surrealny w miejsce socjalizmu realnego po antrakcie z socjalizmem liberalnym. Zatem pieprzyć to.

Obrazek użytkownika sake3

04-08-2020 [15:13] - sake3 | Link:

Patrzcie jaki niecierpliwy.Nie za wcześnie Pan kładzie krzyżyk na Kaczyńskim?

Obrazek użytkownika angela

04-08-2020 [22:44] - angela | Link:

"Powinno się wymienić cały rzad",  a jaka jest alternatywa, propozycja,  jeśli mozna???