DLON I PIESC

DŁOŃ  I  PIĘŚĆ  - Trzaskowski błysnął znowu fałszywą I pełną tupetu ofertą: “Wierzę w Polskę, gdzie otwarta dłoń wygrywa z zaciśniętą pięścią!”...- perfidna ta wypowiedź sugeruje bowiem, że to on przychodzi z otwartą dłonią, a te wstrętne pisiory z prezydentem Dudą pokazują mu zaciśniętą pięść!
Jest oczywiście odwrotnie, to platfusy rzuciły się z pięściami na PiS już pięć lat temu, a Sejm zamienili w klepisko dla wyjącej z wściekłości opozycji, która z braku argumentów pieni się i tryska żółcią, a czy zapomniano już zabójstwo posła PiS-u w Łodzi ? Albo innego posła PiS-u utopionego w Wiśle ?  Napady na biura PiS-u, a  SLD ostatnio też dopuszcza się fizycznych napaści na Polaków. Sam Trzaskowski też nie przychodzi z fajką pokoju, już zapowiada, że będzie wetował ustawy rządu PiS-u, z góry wie, że będą niezgodne z konstytucją ?  Ale Trzaskowski chce wywołać kryzys paraliżując rząd wetami i doprowadzić do przedterminowych wyborów...I po to został wystawiony przez układ post-komuny. Trzaskowski jest instrumentem plemienia peerelczyków, wypowiedział wojnę Polakom już na początku kampanii wyborczej, nie ma co to tego złudzeń!   On – „burmistrz” stolicy – toczył wojnę z Polską już jako prezydent Warszawy.  Jest przebiegły, nieraz „małpuje” Dudę kradnąc mu hasła wyborcze...Gdyby Polacy przespali prezydenckie wybory to peerelczycy znowu zniszczą Polskę jak robili to cyklicznie poczynając od terroru za stalinizmu, a  Trzaskowski ma wsparcie służb wywodzących się z tamtego resortu, sam także ma rodzinne koneksje z tym peerelowskim resortem, a podtrzymuje je dając dotacje tajemniczej fundacji oraz stojąc po stronie aferzystów w stolicy. Dlatego Wildstein nazwał go „opiekunem gangsterów”.  Gdyby – nie daj Boże! – wygrał te wybory to Polska szybko stanie się post-komunistycznym Trzaskolandem! Dlatego Polacy nie mogą przegapić tych wyborów – od najmłodszych po seniorów – powinni bez wahań zagłosować na Andrzeja Dudę! A chłopcy z konfederacji niech dojrzeją do roztropnej decyzji! Bo przecież alternatywą jest antypolak i notoryczny kłamca, który cierpi na amnezję i nie pamięta że jako poseł PO głosował za podwyższeniem wieku emerytalnego! Trzaskowski jest więc absolutnie niewiarygodny. Z dużą fantazją pisze też o swoim wykształceniu...Np. że studiował w Sydney – tymczasem okazuje się, że przez trzy miesiące uczył się tam surfingu!!!  Czyli bujania się na falach i to mu zostało – lubi bujać na prawo i na lewo!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

10-07-2020 [09:46] - angela | Link:

Jeszcze trochę  samochodow zdemolują   Narodowcom  to przejrzą , że dają pole bandyterce. 
Wyrzucanie starszych z mieszkan, a ostatnio niepelnosprawną z fundacji, to dla nich norma. 
Niedawno przekonal się juz nawet pan Holdys??, co zrobili z jego kontem, tym razem wyborcy 'świętego'  tvn. Przecież Holdysowi na prawdę daleko do PiS. 
To wcale nie sa zarty, w przypadku jakiegos nieszczescia,  prawo zadziała tylko po to,  zeby człowieka zniszczyć. I żadnego ratunku. 
Widac po programach KASTA,  co robiono z ludzmi żeby ich zniszczyć.
Nie przypadkiem KO ma  95 proc.poparcia w więzieniach, a po wygraniu przez Rafała,  będę się im musieli za to poparcie odwdzięczyć. 
Czlonkowie mafii, ktorzy rozpierzchli się po świecie i biedaki ciężko pracują nawet w budownictwie,  znów powrócą na swoje POdworko, i rozpoczną swoja działalność ze zdwojoną siłą, bo zglodnieli bardzo.
Tego chcemy???  Wybierajac Rafala Trzaskowskiigo???
 

Obrazek użytkownika xwro

10-07-2020 [11:47] - xwro | Link:

1) Sejm wyje ale to palec Lichockiej jest jego symbolem.
2) Czy zapomniano już o zabójstwie Adamowicza z PO?
3) Trzasku nie głosował ZA podwyższeniem wieku - proszę nie kłamać
4) Dlaczego prezydent ułaskawił tego kogo ułaskawił?
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

10-07-2020 [17:08] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@xwro
Proszę się nie dziwić temu tekstowi w stylu sowieckiej "Prawdy" czy konferencji prasowych Urbana w stanie wojennym,proszę sobie przejrzeć poprzednie teksty tego autora,zresztą w dużej mierze  beneficjenta  PRL,która pozwalała mu wyjeżdżać na Zachód,w tym na stypendia i wydawać swoje książki w kraju.On na tych Antypypodach już tak się pogubił w sprawach polskich, że nawet zapomniał w pisaniu używać polskich znaków diakrytycznych (vide: tytuł tego tekścidła), co nie przeszkadza mu w pouczaniu Polaków nad Wisłą i nierzadko pluciu na tych,którzy nie podzielają jego poglądów. Do poprzedniego jego tekstu wysłałem swój komentarz,ale cenzura mi go zablokowała (nie po raz pierwszy) - taka to Strefa Wolnego Słowa...