A WIĘC JEDNAK O TO CHODZI?

"– Ambasadorem Niemiec w Polsce zostaje były wiceszef wywiadu zachodnioniemieckiego. To bardzo znacząca zmiana. Ta zmiana mówi o jednym: koniec improwizacji – pan Nikel musi odejść; wchodzi nowy ambasador, ponieważ trzeba zdyscyplinować siatkę niemieckich wpływów w Polsce. Idzie ku mocnej rozgrywce ze Stanami Zjednoczonymi na terytorium Polski i Europy i Niemcy zwierają szeregi. Przychodzi wykwalifikowany szpieg na ambasadora."

"– Będzie teraz nie tylko ambasadorem, ale także stupajką pilnującym całej niemieckiej czeredy, która jadła za niemieckie pieniądze, żyła za niemieckie pieniądze, brała pieniądze z niemieckich fundacji, żeby były „ruki po szwam”, żeby wszystko było jak w pruskim drylu: koniec improwizacji, koniec zabawy – pan Loringhoven was nauczy rozumu ."

"Od czasów Bismarcka nazywa się to Kulturkampf. Wszystko się zgadza – pan Loringhoven przyjeżdża prowadzić w Polsce Kulturkampf."

Ta prasówka,to słowa W.Gadowskiego z filmu,który zamiesciłem wczoraj...dziś tylko mogę przesłać uklony opcji niemieckiej na NB

MANE---THEKEL---FARES

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cyborg59

15-06-2020 [09:36] - cyborg59 | Link:

Bardzo dawno temu prof.Parkinson stwierdził, że od realnej pracy są "numery drugie" - wszelkie vice - "numery pierwsze" są od reprezentowania. Sprawa wydaje się bardzo groźna. Przepraszam! Nie wydaje się. Jest.

Obrazek użytkownika sake3

15-06-2020 [10:01] - sake3 | Link:

Podejrzewam,że zmiana ambasadora i przyjazd zwykłego szpiega do Polski to efekt częstych wizyt naszych rodzimych targowiczan w ambasadzie niemieckiej.Przecież tam za donosy dostaje się odznaczenia,a na łzawe prośby o wsparcie opozycji wreszcie upragniona decyzja w postaci pana Loringhoven.Ciekawe kogo najpierw odznaczy za dobrą pracę i lawinę donosów w przeszłości oraz za równie,,owocną''w przyszłości.

Obrazek użytkownika angela

15-06-2020 [11:05] - angela | Link:

Teraz antypolska psiarnia stanęła przed poważnym zadaniem.
Wielu z nich, włos  za łysych głowach  stanął na baczność.
Teraz juz jest poważne zadanie zatopienia Polski w chaosie,  i wszystkie karty szulerow będą na stole.
To juz nie zabawa tupania w barierki na leżąco, przez  zmanipulowane dzieci, ani ciamajdan w sejmie, z występami gwiazdy Muchy 'Nie pucz, kiedy odjade", albo palenie zniczy na obwislych, domierających  sądach, bo tu rozliczenie za kichę, będzie realne.
 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-06-2020 [12:45] - AŁTORYDET | Link:

Zawsze chodziło o to. Dla jednych byliśmy państwem sezonowym, dla drugich pokracznym bękartem traktatu wersalskiego. Robienie chlewu, anarchii, demoralizacja i degradacja autorytetu władzy, odbieranie jej legitymizacji, dewastacja kapitału społecznego, to instrumentarium niemiecko-rosyjskie od dawna używane do ujarzmiania Polski. Teraz mamy operację "Trzaskowski", która ma spowodować jeszcze większy chlew. Gdyby ten pajac wygrał, to jest oczywiste, że nie wprowadzi żadnego ze swoich pomysłów, tak jak Tusk, nie zrobił niczego, co obiecywał. Substytutem będzie wojna z rządem, z drugą częścią Polski a na poważne sprawy zabraknie, czasu, serca, rozumu i wiedzy. Wydaje się to chwilowo niegroźne, ale niech tylko odwróci się koniunktura w Stanach... Kiedyś Piłsudski powiedział: "daj chłopu Polskę, to ją w gnojówce utopi". Może tym razem się im nie uda?

Obrazek użytkownika anakonda

15-06-2020 [13:59] - anakonda | Link:

@ Trotelreiner

Rozpowszechnia Pan Fake News, pan Arndt Freiherr Freytag von Loringhoven
jest aktualnie:
Koordynatorem Wywiadu Sojuszu w Brukseli na stanowisku Asystenta Sekretarza Generalnego NATO.

" Zum Ende des Jahres 2016 trat er als Beigeordneter Generalsekretär der NATO die neu geschaffene Stelle des Geheimdienstkoordinators der Allianz in Brüssel an."

Ponizej link do materiali z 2016 roku przyblizajaca jego osobe.

https://deutsch.radio.cz/die-a...

tutaj link do tlumacza:
https://www.deepl.com/de/trans...

p.s.

Wiadomosc o rzekomym zastapieniu pana ambasadora Rolfa Wilhelma Nikel´a
jest wyssana z palca, przynajmniej na dzien dzisiejszy.

p.s. - 2

Rozpowszechnianie tego typu " wiadomosci " przynosi szkode wizerunkowi panstwu polskiemu,
a tego chyba nie chcecie.
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-06-2020 [15:34] - Tomaszek | Link:

Kein Problem , zdolnych dyplomatów ci w Germanii dostatek .Nie ten to inny . Zazdroszczę tylko Niemcom , że wszyscy pilnują swoich interesów , a nie biegają z meldunkami np do Kaczyńskiego albo Johnsona .

Obrazek użytkownika anakonda

15-06-2020 [20:46] - anakonda | Link:

Bardzo prosze Pana Moderatora tego forum o przywolanie do porzadku pana blogiera Trotelreiner.
Ponizej cytowany komentarz nosi znamiona czynu przestepczego poniewaz zawiera posrednia
grozbe usmiercenia mnie.
---------------------------------------------------------

Cytuje:

@ [19:16] - Trotelreiner

" Takim jak ty...to dawniej przypinało sie Wyrok W Imieniu Polski Walczącej...i nawet na srodku ulicy sie strzelało w łeb! "
#############################################

Ciekawe kim jest ten Trotelreiner, ze pozwala sobie na takie publiczne grozby
tylko dlatego, ze wytknalem mu iz rozprowadza Fake News ?
Dziekuje z gory za zajecie stanowiska w tej sprawie
     Z powazaniem Anakonda ( P. K. )
 

Obrazek użytkownika admin

15-06-2020 [21:37] - admin | Link:

To nie jest groźba ale oczywiście przywoływanie tego jest absurdalne. Nie idź tą drogą Trotel, bo znowu stracisz bloga i niemoderowane komentarze.

Obrazek użytkownika anakonda

15-06-2020 [22:04] - anakonda | Link:

@ [21:37] - admin

Dziekuje !!!

p.s.
Grozba czy nie grozba ?
OK
nie ma sensu wdawac sie w jurystyczne meandry.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-06-2020 [22:00] - Pani Anna | Link:

@Anakonda,
Nie zawsze się z Panem zgadzam, chociaż nigdy nie weszłam w otwartą polemikę, ale dzisiaj uczynił Pan słusznie zgłaszając ten wpis do moderatora.
To, co ci "prawicowi konserwatyści" potrafią wypisywać oczywiście w trosce o kulturę i "tepiąc chamstwo" przekracza ludzkie pojęcie. Nawiasem mówiąc pisze to koleś przyssany do jakiejś unijnej posadziny, tak TEJ Unii Europejskiej, przeciwko której tak bardzo tu pomstuje. Można by pomyśleć, że to ktoś niespełna rozumu albo takie ma po prostu mniemanie o inteligencji swoich fanów.

Obrazek użytkownika paparazzi

15-06-2020 [23:57] - paparazzi | Link:

Swój swego wywąchał! Z dziobków sobie pijecie. Trotel tylko zasugerował walkę jak za II WS, Armii Krajowej! A lubicie AK? Tak pytam. Przydała by się teraz i jestem dumny bo mam ich w rodzinie tak jak wy co macie dziadków po której stronie;-).

Obrazek użytkownika sake3

15-06-2020 [22:56] - sake3 | Link:

Ale cykor z Pana!

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2020 [04:07] - sake3 | Link:

Ależ z Pana cykor Anakondo!

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-06-2020 [06:06] - jazgdyni | Link:

Fajne komunistyczne, choć właściwie urbanowskie oburzenie.

"Ciekawe kim jest ten Trotelreiner..."

No właśnie... panowie do roboty i działać, działać, a hak musi się znaleźć.

Usłużne wargi już donoszą - to koleś przyssany do jakiejś unijnej posadziny, tak TEJ Unii Europejskiej... (- pogarda wynika, że wargi nie zdołały się przyssać, więc muszą codziennie pielęgnować pomarszczone germańskie półdupki). Więc jakiś trop tu jest.

A pracowita Gwizdawka z Departamentu Gabinetu Cieni niech nadal zachowa czujność. Tak trzymać Parteigenosse.

Obrazek użytkownika anakonda

16-06-2020 [09:00] - anakonda | Link:

@ [06:06] - jazgdyni

Na polemike z Panen to mi „Szkoda czasu i atłasu” jak zwykl mawiac nieoceniony Stasiu P.
A to ponizej dla odprezenia i poprawe humoru.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika maxilampus

16-06-2020 [02:35] - maxilampus | Link:

Byl taki pomysl..Powazny..Ale jak sie mleko wylalo z tatusiem z SS to sie po cichu z tego wycofali..Wiedza ta byla strannie ukrywanaprzez wiele lat  przed "sojusznikami i partnerami" :-)) ale sluzby Amerykanskie postanowily spalilc  milusia "-)) ( ta Mosbacher ma jednak wplywy) is jest on politycznie martwy jak moj ogorek w salatce po Grecku..

Obrazek użytkownika Czesław2

16-06-2020 [07:15] - Czesław2 | Link:

https://niezalezna.pl/335363-u...
Jak widać w USA jeśli chodzi o komunizm jest już dodatnie sprzężenie zwrotne, tak, ze nawet Trump nie wie,kogo mianować do SN. Wokół same farbowane lisy.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

20-06-2020 [14:14] - Edeldreda z Ely | Link:

Profesorze Trottelreiner, odwagi! Proszę się nie poddawać.