Czy premier Kopacz jest kłamczuchą?

Nie będę dodawał wzorem zafrasowanego (ustawionego oczywiście) obywatela słowa "wstrętną", gdyż o gustach i urodzie się dyskutować nie powinno. Zresztą nikomu nie należy odmawiać prawa fascynacji panią, która o modzie i kobiecości ma pojęcie mniej więcej takie, jak VIVA o polityce a oblubieniec najnowszy dr Kopacz Misiu Kamiński o lojalności. Co kto lubi.

Samo natomiast dosadnie określenie "kłamczucha" odnosi się do prawdomówności lidera rządu i Platformy Obywatelskiej, które swoją drogą fascynująco współgra z najnowszym hasłem promującym jej osobę: słucham, rozumiem, pomagam. Wbrew temu, co głosi dziś np. oburzony redaktor Sobieniowski, że takiego ataku w polskiej polityce na kobietę jeszcze nie było (dowcipas z niego) już sama próba zestawienia tego sloganu z rzeczywistością weryfikuje prawdziwość słów wykrzyczanych przez wzburzonego (opłaconego rzecz jasna) członka demokratycznego ustroju.

Politycy często mijają się z prawdą - banał. Najważniejsze z jaką gracją i w czyim interesie - wyborca wyjątkowo często jest w stanie przymknąć oko na złamane obietnice, jeśli coś dobrego polityk mimo wszystko czyni, walczy nie tylko o własną i kolegów kieszeń - ale walka ta w jakimś sensie okupiona jest powodzeniem i zmianami na plus w życiu wyborcy. Ot, taka niepisana umowa w dojrzałej demokracji, która systemem idealnym po prostu nie jest.

Gorzej, jeśli polityk robi sobie z wyborcy regularne jajca, a kłamstwa są bezczelne, cyniczne, jawne i świadczące o lekceważeniu państwa i narodu. W dojrzałej demokracji przyłapany na takim łgarstwie polityk byłby nie tylko skończony jako karierowicz, ale groziłaby mu odpowiedzialność karna.

W Polsce taki polityk jeździ sobie po kraju za państwową kasę, premie rozdaje wiernym urzędasom (a na leki nie ma i już, co zrobić) a dziennikarz wierny się oburza, jak się jakiś dziwny (ustawiony rzecz jasna przez opozycję totalitarną) człek odważy i kilka brutalnych słów wykrzyczy. 

Złamane obietnice, manipulacje, lekceważenie afery taśmowej, żarty z Polaków. To wszystko widzimy na co dzień. Pamiętamy także o tym, z czego premier Kopacz jest dziś tak dumna - przekopywanie smoleńskiej ziemi i współpraca polskich i rosyjskich patomorfologów.

Proszę pana, proszę pana,
Zaszła u nas wielka zmiana:
Nasza zdolna premier Ewka
Wystrojona w VIVIE dziewka,
Siedzi cały dzień w TVN-ie
I powtarza: brednie, brednie...

Zapytam zupełnie serio: to co trzeba zrobić i jaką nieprawdę poświadczyć, by sobie na miano kłamczuchy w Polsce zasłużyć bez cienia służalczej wątpliwości?

Zachęcam do śledzenia: http://twitter.com/MarcinTomala

Można mnie także polubić (lub znienawidzić, co kto woli), porozmawiać, zapytać, zganić: https://www.facebook.com/okiememigranta
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2015 [08:57] - NASZ_HENRY | Link:

Łże elity kłamstwo mają w genach ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

29-07-2015 [11:23] - Lektor | Link:

No właśnie, najlepszym odpowiednikiem pańskiej notki jest dowcip: PO czym poznać, że Kopacz kłamie ? Po tym jak otwiera usta.

Czy Kopacz powinna być premierem Narodu Polskiego - w/g mnie NIE, - ona kłamała z trybuny sejmowej, ona już przekopała tyle metrów ziemi w oszukiwaniu Polaków, że teraz to tylko kretyn może jej zaufać. Przede wszystkim moralne korzenie tej osobniczki są przegniłe, co widać i czuć.
Dlaczego rządzić nami muszą miernoty ? Jak nisko może upaść naród, który doprowadza do władzy takie kreatury bez kompetencji, bez ogłady, proste, kłamliwe, fałszywe i przekupne. Naprawdę, trudno wyobrazić sobie obecnie większą obrazę oraz bardziej demonstracyjny gest bezczelności wobec polskiego społeczeństwa, aniżeli powołanie na stanowisko premiera osoby znanej z publicznie wygłaszanych kłamstw, wspierającej putinowską propagandę a przy tym prezentującej sobą pod względem merytorycznym po prostu totalne dno. W krajach cywilizowanych podobna rzecz byłaby chyba niemożliwa.
Nie wiedzieć czemu, wszyscy jeszcze w miarę samodzielnie myślący ludzie, po desygnowaniu na premiera pani Kopacz, zaczęli się rumienić. Powstały nawet rankingi obciachu, w których znalazły się takie tuzy ignorancji i indolencji, jak Wałęsa, Komorowski, czy Tusk. Mimo wszystko wydaje się, że nasza nieoceniona „pani doktor” bije wszystkich na głowę.
Na szczęście zwykli obywatele już się zorientowali i wiedzą, że PO to jest nasze narodowe przekleństwo. Nasz krzyż - podłej schizofrenii i paranoi. Jak ktoś cię okłamie w żywe oczy że coś jest prawdą a ty i on wiesz że tak nie jest to ciebie na chwilę zatyka. Miejmy nadzieję że Polaków niedługo odetka.

Tak widzę PO i Kłamczuchę - obejrzyj:
https://justpaste.it/enter590
http://niepoprawni.pl/sites/de...

Obrazek użytkownika pietrek

29-07-2015 [18:42] - pietrek | Link:

Zadnego nie odetka!!!Ci NASI są odetkani a lemingowe miastuchy to są rejtany!!Także nie licz na to. lektorze.Kogo miało odetkać to jus odetkało a ci co uważają ze są madrzy im nic nie przełożysz nijak!!!Mój ojciec powtarza ..pamiętaj synu ka se myślisz żeś jest mądry nad mądrzejszych tos GŁUPI JAK BUT..ale jak se myślisz żeś glupi to nie taka strata i nijak szkoda.Ojciec św Jan Paweł drugi był NAJMĄDRZEJSZY NA SWIECIE a o sobie mawiał skromnie...zaś Wy wielcy myśliciele naokoło ..Wam to pełły ino rzucać..jak mawial Chrystus w bajce o świniach i perłach....ehh.
Z Panem Bogiem Pietrek..........oczywiście cymbal OOO WIELCY