Bestie Nazi Polszy z Niska


„Historia rodziny Bałutów wstrząsnęła Polakami. Półroczna Sabinka została oderwana siłą od piersi mamy i wraz z dwiema siostrami zabrana rodzicom. Jak uzasadniła sędzia Ewa Kopczyńska, powodem była ciasnota i bałagan w domu oraz obecność w nim psa, królika i muszek owocówek. Najbardziej wstrząsające jest to, że za sprawą prawa przeforsowanego przez Platformę Obywatelską to samo może spotkać każdego z nas - pisze „Gazeta Polska”.

 
Gdy „Gazeta Polska” rozmawia z Katarzyną Bałut, kobieta właśnie wyszła z domu dziecka, w którym codziennie odwiedza odebrane jej córki. Nie potrafi bez płaczu mówić odwiedzającym ją dziennikarzom o tym, co stało się pół roku temu, tuż przed Wigilią.
 
Do jej domu wtargnęła ekipa egzekwująca wyrok sędzi Ewy Kopczyńskiej z Sądu Rejonowego w Nisku. Siłą odebrano jej płaczącą 6-miesięczną Sabinkę i przekazano rodzinie zastępczej. Do szkoły weszła z kolei grupa z kuratorem na czele po starszą córeczkę Kingę. Ta z płaczem wzywała przez telefon mamę na pomoc. Wywleczono ją za rękę na oczach nauczycielki i reszty uczniów.” Całość: http://niezalezna.pl/69078-sady-zabieraja-dzieci-tobie-tez-moga-zniszczyc-zycie
 
 
Tyle Gazeta Polska. O zbrodni pisze też Flądra (http://www.fronda.pl/a/terlikowska-tak-wyglada-przemoc-panstwa-zabiera-sie-matkom-dzieci-karmione-piersia-slajter,54080.html )
 
Ta nowa zbrodnia polskich hitlerowców nie odbywa się „za sprawą prawa przeforsowanego przez Platformę Obywatelską”, jak to od rzeczy bredzi Gazeta Polska. Równie absurdalnie brzmi apel Małgorzaty Terlikowskiej: „Urzędnicy, opamiętajcie się”. Opamiętajcie się! A to dobre! Dla Gazety Polskiej o sprawie ostro mówi Janusz Wojciechowski, PIS, organizator Duda-pomocy. Panie pośle: czy te dzieci też się mieszczą w tych 100 procentach, w których Rzesza chciała mieć rację? Może lepiej, by nie miała racji w 100 procentach? Ani 90 procentach? Może pan wpłynie na swych kolegów, by to oni się opamiętali? Dobrze wiecie co trzeba zrobić. Bo wie każdy.
 
Po lekturze opisu jak wyżej chce się prać pięścią po mordach. Oczywiste, że kukła „sędzi” Ewy Kopczyńskiej nie nosi już żadnych resztek podobieństwa do rodzaju ludzkiego; i nie nosiła nigdy; ale jej odpowiedzialność przypomina pomocnictwo indywidualnych Polaków w niemieckiej zbrodni w Jedwabnem.

Ta zbrodnia odbywa się za sprawą hitlerowskich "sądów" Trzeciej Rzeszy Pospolitej.
 
Na tę zbrodnię nie pozwoliłaby nigdy ława przysięgłych, złożona z 12 losowanych do tej sprawy współobywateli tych nieszczęsnych rodziców. Co by nie mówić o moich rodakach, to hitlerowskimi potworami jednak nie są, przynajmniej na razie. I wydzierania dzieci rodzicom nie poprze bodaj ani jeden z takiej dwunastki.
 
I nie ma co apelować by hitlerowskie bestie się „opamiętały”, bo żadnych takich „opamiętań” nie widział świat. Prędzej widział nowe opętania. Potrzebne są dehitleryzacja, czy debestializacja, i ustawy blokujące pojawienie się bestii, jak i policja i wojsko by to egzekwować. I automatyczna broń w rękach rodziców i ich sąsiadów. A ci co bredzą o jakimś „opamiętaniu” odpowiedzą za współudział. Za poplecznictwo zbrodniarzy.  
 
To więc nie Platforma, ani jakieś jej norymberskie ustawy. I nie jakaś tam Kopczyńska z SS w Nisku.
 
Odpowiadacie wszyscy wy, co blokujecie ławy przysięgłych.
 
I nie rżnijcie głupa, nie udawajcie tu Niemców, co to o obozach koncentracyjnych „nie wiedzieli”. Bo teraz już wiecie.
 
 
Mariusz Cysewski
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

20-07-2015 [00:36] - marsie | Link:

Ja też bym wolał, by parlamentarzyści PiS, ci "euro" również, zamiast pisać piękne blogi, nareszcie do roboty się wzięli! A wtedy ja mógłbym pisać o ich wielkich dokonaniach. Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Valdi

20-07-2015 [21:09] - Valdi | Link:

Modus operandi hitlerowców:

1. Znajdujemy fajne dzieciaki
2. Do pomocy społecznej trafia anonim że dzieci są zaniedbane, rodzina dysfunkcyjna.
3. Panie z opieki wizytują mieszkanie. Ich uwagę skupia pies, królik, kot. Nakazują (te dziumdzie mają takie prawo !!!) usunąć psa i kota, a królika zjeść.
4. Sprawdzają po kilku tygodniach czy ich żądania zostały spełnione. Okazuje się, że królik nie został zjedzony, więc kierują sprawę do sądu. Sąd wydaje decyzje zabrania dzieci.
5. Egzekucja wyroku jest maksymalnie drastyczna aby sprowokować rodziców do gwałtownych reakcji. Ma to umożliwić później ich oskarżenie o brak równowagi psychicznej i dalsze pognębienie.
6. W międzyczasie dzieci są przygotowywane do adopcji przez inicjatorów procederu.

Trzeba doić, strzyc to bydło; kiedy padnie, zrobić mydło .... To jest dewiza hitlerowskiej hołoty !
Napisałbym coś więcej, ale tutaj jest moderator :)) Pewnych pomysłów nie przepuści. Wiem z doświadczenia.

Obrazek użytkownika pietrek

20-07-2015 [21:33] - pietrek | Link:

Sprawa ław przysięgłych jest do wyjaśnienia przez Pis jak wygra wybory.Nie wierzę osobiście by Pan Duda za to się nie wziął z pozytywnym skutkiem.Zapewne dotąd Pis tym się nie zajął jak Pan twierdzi Panie Mariuszu.Ale jak miał się zając jak większości ciągle w glosowaniach nie ma i czerwone pachołki z frakcji rządzącej wszystko blokują co LUDZKIE!
Pozatem ktoś mi napisał mądrą rzecz...juznie pamiętam kto ale o to chodzi ze wątpliwe jest by kazda sprawa a jest ich setki,tysiące miała zwoływaną ławę przysięgłych..podejrzewam ze tylko jakies spore procesy.OCZYWISCIE SPRAWA TYCH DZIECI TO WIELKA RZECZ..i ja osobiście jak ktoś zabrałby mi córeczkę bo ciasny pokój ma to nie wiem co bym zrobil...autentycznie niech mi pan uwierzy że mam ochotę się poplakac nad tą nieszczęśliwą rodziną..Póki co NIE MAMY SIE SPODZIEWAĆ LUDZKICH REAKCJI PO KANALIACH Z PO a jeszcze mniej się można spodziewać po PSL...gdyż oni sa gorsi nawet od lewaków.Bo SĄ JUDASZAMI.. a zdrada to najgorsza rzecz i Pan Jezus się bardzo o to gniewa
Smutno mi jest po tym wpisie Pana.Ide spać bo jutro robota czeka
Z Panem Bogiem Pietrek