Jeszcze za bardzo nie wolno.ale niech Polakowi ktoś zabroni.

 Jak długo tu żyję,mieszkam i pracuję...to tak wygląda polski cmentarz...pusto...
 Tylko Polonia we Włoszech tu podjeżdża...przed bramą stoi stragan,na którym można kupic sztuczne kwiaty i znicze.
 Te znicze i kwiaty,to prywatny import z Polski...handluje tam w weekendy małżeństwo z Poznania.

 Osiem lat rządów PO...NIKOGO z rządu,sejmu,senatu...tylko autokary prywatne z turystami...
 Za rządów PiS...też tylko sporadycznie ktos sie pojawiał...ale zdjęcia sobie robili...jako dowód patriotyzmu i pamięci...

 Dziś rocznica...pamiętacie kto odebrał obywatelstwo polskie generałowi Andersowi?

 Jest ten zbrodniarz komunistyczny  pochowany z honorami na Powązkach...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

18-05-2020 [16:38] - Trotelreiner | Link:

Niestety...zdjęć z dysku,cyfrówki,telefonu...nie można zamieścić na blogu...nie będę nic robil z róznymi szpiegowskimi portalami....PESEL,IMIE NAZWISKO,NUMER TELEFONU
STAN CYWILNY...I PŁEĆ...JEDNA Z 35...MOŻNA SE WYBRAĆ!

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-05-2020 [19:21] - Jęzory Pasiukowski | Link:

W mediach o Monte Cassino nie ma dzisiaj nic. Są za to gównoburze: Niedżwiecki, Tanajno, tałajno...

Obrazek użytkownika paparazzi

18-05-2020 [19:10] - paparazzi | Link:

Dobrze ze choć polska flaga łopocze.  Z duma wspominam stryjka co przeszedł drogę z Andersem i Monte Casino. Zmarł w nędzy w PRLtfu.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [03:01] - jazgdyni | Link:

Allora Trocie...

Nie wiem, czy to czujesz, czy to potwierdzisz, bo siedzisz w jednym miejscu i pewnie cię już polubili i docenili, ale praktycznie na większej połaci Ziemi g. to kogoś obchodzi, że jesteś Polakiem, że jest jakaś Polska, że jest tam jakaś Warszawa, że jest tam cokolwiek. Gdybym powiedział Tajlandia to - ooo tak! - zaciekawienie byłoby znacznie większe.
Mamy duży kompleks niedowartościowania i pragniemy być na tym świecie kimś. Żeby rozpoznawali i akceptowali. I żeby nas lubili. A świat nas raczej olewa.
Oczywiście jako Polaka - element zbiorowości. Zasadniczo jest inaczej i zależy tylko od ciebie, jako Trotelreiner, albo jazgdyni, czy wyrobisz sobie szacunek i ciebie polubią. Nawet jeśli będziesz Eskimosem.

Sei d'accordo?

Obrazek użytkownika paparazzi

19-05-2020 [04:01] - paparazzi | Link:

Eee tam lecisz francuszczyzna mia more, tu nie chodzi żeby kogoś polubić tu chodzi o obowiązki państwa , Polski, o nasze wartości. Indywidualnie możesz być lubiany i co z tego nawet jak jesteś Bill Clinton. Tu chodzi o imponderabilia. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-05-2020 [08:14] - Trotelreiner | Link:

Dopisujesz esej literacki,do mojego ironicznego stwierdzenia...kto Polakowi zabroni?
Na A-1 jedzie jakaś renówka na kieleckiej rejestracji...no to po garach! ja im q pokaże! husaria to my!
I potem się jeszcze kłóci z glinami...NO CO? TU PRZECIEŻ WOLNO! WIESZ MAKARONIARZU KIM JA JESTEM?! Pollaco! JAN PAWEŁ II,BONIEK, KUBICA!
ROZUMISZ? POLAK JESTEM!!!

Cała ta przemowa po polsku...gliniarz nie kapuje...ale mowa ciała,wrzask. i oczy...to kosztuje 500€
Jeszcze kilka lat temu można było "wytargować" pouczenie...imię Giovanni Paolo Secondo,Boniek...te imiona coś znaczyły,ale to przeszłość.
Ja sobie zażartowałem...nie wolno jeszcze jechać z Regionu do innego...ja mam rejestrację Sicilia,na służbowym Bari...do Monte Cassino ho,ho i jeszcze trochę :-))
Ale kwiaty i znicze na tylnym siedzeniu [żeby widział gliniarz] i polska flaga na tylnej szybie...i grzeczne ciche powiedzenie...Monte Cassino...capisci?
vai ... non ho visto niente...i po krzyku :-))