ROBERT SCHUMAN---TO JUŻ ZUPEŁNY ODLOT...SCHIZOFRENIA!

Robert Schuman – jeden z ojców zjednoczonej Europy...NATO , Rady Europy i. Sługa Boży Kościoła rzymskokatolickiego.

Właśnie wszczęto proces beatyfikacyjny Schumana...jak znam Franciszka...to będzie SUBITO.

PS.Czy to prawda,że w Warszawie ukazały sie rysunki kredą na chodnikach:NIE BIJCIE NAS! NIE KOPCIE! NIE ZABIJAJCIE! KOCHAMY WAS!! POLICJA ...

Podobno widziano Błaszczaka i M.Kamińskiego z kolorową kredą...

PPS.Narada w Centrum na Nowogrodzkiej...wybory mogą być jednak jutro! Nie? 23 maja?

Państwo...które TVN,POLSAT,i niemieckie media rozwalają przy pomocy swoich agentów..PO,PSL,KUKIZ,KONFEDERACJA....i paru dobrze opłacanych idiotów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EsaurGappa

10-05-2020 [08:10] - EsaurGappa | Link:

Nie ma ludzi nieomylnych,swego czasu (2004 r) moje poglądy były w rozkroku.Poszerzenie Unii Europejskiej dawał nadzieje na zrehabilitowanie się zwłaszcza Niemcom za krzywdy wyrządzone kontynentowi.Pamiętam słowa Jana Pawła II ostrzegającego przed fałszywą wolnością wynikającą z niebywale szybkiego postępu technologicznego w prawie każdym wymiarze życia.Sam będąc katolikiem naturalnie sympatyzowałem z PiS,ale z nie ukrywaną nadzieją przyglądałem się działaniom PO które mieniło się jako grupa ludzi którzy znajdują wspólny mianownik pomiędzy starym a nowym  rozdaniem w historii Europy.Teraz wiem że nawet najwspanialsza idea nie ma prawa bytu w tym chorym świecie bez sprawiedliwego rozliczenia się z historią.Jest rok 2020 moje poglądy ponownie są w rozkroku,naturalnie wspieram jak mogę PiS,lecz wielkie rozczarowanie przeżywam w tych dniach patrząc na ostatnie poczynania rządu.Ja nie potrzebuję więcej kasy by być dumny i szczęśliwy,ja potrzebuje wiary w drugiego człowieka,wiary że ci którzy są wybierani by zmieniać Polskę nie będą nas mamić ułudą bogactwa a dadzą świadectwo prawdy prawdziwą służbą ku chwale Boga.

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2020 [12:10] - sake3 | Link:

@EsaurGappa......Czy ci którzy dzisiaj rządzą mamią nas ułudą bogactwa?Nie ,oni tylko chcą Polski dostatniej,ale dostatkiem dla wszystkich a nie wybrańców.Jest to możliwe ale nie w takiej atmosferze jaką serwuje się rządzącym i obywatelom od lat.Po co nam wiara jesli nie potrafimy jako obywatele docenić tych wysiłków,jeśli nie potrafimy zrozumieć że dostatek i bezpieczeństwo to nie efekt czarodziejskiej różdżki jakiejś wróżki tylko ciężkiej pracy i rzadzących i narodu.Ile ruszyło inwestycji,ile społecznych spraw załatwiono,ile pomocy udzielono po gwałtownych huraganach,powodziach.Czy poprzednie rządy ruszyły choć palcem przy czymkolwiek oprócz krecenia dla siebie lodów?Tu nie wiara jest potrzebna tylko zwykła przyzwoitość i rozsądek.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

10-05-2020 [08:22] - EsaurGappa | Link:

p.s ..."Wolność nie polega na tym żeby robić co nam się żywnie podoba,ale na prawie do robienia tego,co należy"

Obrazek użytkownika Suriw

10-05-2020 [15:35] - Suriw | Link:

Okazuje się,że tym rozwalającym się (par excelence) państwem rządzą obcy agenci poprzez antyrządowe media. A gdzie rząd? A gdzie Naczelnik Polskęzbaw? Gzie ?! To ma być ta najlepsza ze zmian? - pytam głosem łagodnie zdziwionym (a mocniej wkurwionym).