SEKWENCJA..

To będzie III RP?

Miałem jeszcze zamieścić zdjęcia ...tych totalnych idiotów...i Merkel oraz Urszulki von...ale szkoda mi kawy...

Zdjęcie #2 to Pompeje
Zdjęcie #3 to Hiroszima

Zdjęcie #4 Sahara...memento...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

29-04-2020 [19:38] - mjk1 | Link:

To pierwsze z powodu Wezuwiusza, to drugie z powodu Trumana a to: https://i.wpimg.pl/730x0/m.fot... z powodu Angoli, czy na własne życzenie?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

30-04-2020 [08:26] - Trotelreiner | Link:

Nie o to mi chodziło...

Obrazek użytkownika mjk1

30-04-2020 [18:06] - mjk1 | Link:

Dokładnie o to Panu chodziło. Zapytał Pan czy „ to będzie III RP?” Tak to będzie III RP a dokładnie taki będzie jej koniec. Dokładnie taki sam, jak tego sanacyjnego dziadostwa z numerem dwa. Przecież oni od początku swoich rządów przysięgają, że zrobią wszystko, dokładnie tak samo, jak wtedy. I dokładnie tak samo skończą a cierpieć będą niewinni i naiwni. Ma Pan jakieś wątpliwości?   
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-05-2020 [08:26] - Trotelreiner | Link:

Uwielbiam takich nieznajomych,którzy lepiej ode mnie wiedzą..."co autor mial na myśli"...:-)))