Nasze zasady...czyli bajka o żelaznym wilku i smoku.

24.Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен.

Wstawiłem najważniejszy punkt "naszych zasad"...w założeniu Ojców Załozycieli Naszych Blogów.

Tylko do dnia dzisiejszego ten punkt stał się nieaktualny....trzeba napisać podobny punkt...szwabachą!

Rosjanie się nie przejmują portalami...peryferyjnymi mediami...i byle g....oni maja wtyki wyżej....najwyżej...od BBN,SENATU,SEJMU,Samorządów i nawet rządu.

Wszystkie służby...są rosyjskie...nawet MOSAD pracuje na ruskich szpionach...

A'propos szwabachy...tu na NB juz otwarcie wychodzą szkielety niemieckie...i ci,zakonserwowani od 2015...i najnowsi...od 7 dni.

Nawet ślepi muszą zauwazyć zwiększoną aktywność niemieckich agentów na NB...nicki dawno zainstalowane...nagle sie odwijają z bandaży...i mumie ożywają.

Ale pomińmy NB...RMF-FM,Onet,Interia...tam idzie jazda bez trzymanki...na chama...ordynarnie...wychodzi niemiecka finezja...nawet z bekaniem w mikrofon [RMF-FM]

Obrażanie prezydenta,premiera,ministrów,posłów....BO MOGĄ! BO IM NIC NIE ZROBIĄ! BO ONI SĄ UBERMENCH...a "tenkraj"...to dziadowski land...17 republika rosyjska

i ludzie....nie ludzie! Osobniki człekopodobne...brak ogona,pionowy kręgosłup [o ile nie leży w rynsztoku pijany] i kciuk przeciwstawny.

BO CI "LUDZIE" POZWOLILI W CIĄGU 8 LAT...NA SPRZEDAŻ POLSKI, CI LUDZIE POZWOLILI DEGENERATOWI JARUZELSKIEMU NA ROZWALENIE 10 MILIONOWEJ "S".

Jurgieltnicy...targowica...zdrajcy...bydło...[przepraszam bydło za porównanie]  pospolite chamstwo...z nienawiścia w oczach i na ustach.

Mam to ..."społeczeństwo" nazwać Polakami...te miliony witające Jana Pawła II...płaczące po Lechu Kaczynskim...to tak...ale 30 milionów sikało na znicze i kpiło z obrazu trumny

w Watykanie....dzicz.

Tak więc "aby NB było polskie"...pilnujmy tego portalu...póki jeszcze nie jest niemiecki. (?)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

24-04-2020 [10:27] - sake3 | Link:

NB stał się Instytutem Lamentologii Stosowanej pełnym ekspertów,znawców od wszystkiego i zwyklych płaczek.Tylko czy naprawdę niemieckim?Nie trzeba przechodzić na Onet by dowiedzieć się jak szemranymi postaciami są obecny prezydent ,rząd,ministrowie,jaki dramat szykują polskiemu narodowi w postaci żołnierzy chodzacych po ulicach,nakazom noszenia masek czy obostrzeniom.To wszystko mamy już zapewnione na S24 i powoli na NB.Wszystkie rece na pokład by doprowadzić Polaków do paniki wmawiając ,że będziemy nosić obroże,kagańce a z wolnością pożegnamy sie na zawsze.Teraz pozostaje tylko w ramach tych resztek wolności ustawic sie karnie i do zbierania niemieckich szparagów marsz.

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-04-2020 [13:30] - Pani Anna | Link:

Sake3
Ależ skądże znowu, wszyscy wiedza, że tylko siedząc w domu i zakładając szmatę na twarz uratujemy Polskę i własne życie. Gdyby na ten przyklad nie zamknięto lasów na tydzień, to dawno byśmy wyzdychali. No i chyba każdy głupi rozumie, czym się różni fryzjerka od kasjerki w markecie, no nie?

Obrazek użytkownika kaliszanin

24-04-2020 [14:37] - kaliszanin | Link:

proste 

kasjerka najpierw kasuje a potem strzyże 
fryzjerka najpierw strzyże a potem kasuje 

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-04-2020 [16:51] - Pani Anna | Link:

Kasjerka w markecie ma 100xwięcej klientów dziennie od fryzjerki... W związku z tym której wolno pracować?

Obrazek użytkownika sake3

24-04-2020 [15:41] - sake3 | Link:

A jaki projekt na ratowanie Polski ma Pani? I przed czym ją Pani chce ratować?

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-04-2020 [16:17] - Pani Anna | Link:

Dzieci do szkół, studenci na uczelnie, ludzie do pracy, po pracy normalny odpoczynek, spacery, wizyty u rodziny, może fryzjer i kosmetyczka? A ratować trzeba Ją przed kompletnym bankructwem i poniżaniem ludzi, a wszystko to w imię polityki.
 

Obrazek użytkownika sake3

24-04-2020 [20:47] - sake3 | Link:

@Pani Anna.......Przykro mi że taka upierdliwa jestem,ale proszę podać czym tak poniża się ludzi?I kto poniża?Ja doświadczam poniżenia nie z powodu niemożliwości pójścia do fryzjera ale z powodu wyzwisk które nieustannie słyszę jako ,,ortodoksyjny pisowiec''.Byle redaktorek ze szmatławca jak Czuchnowski z GW ,byle profesorek o którego osiągnieciach naukowych cicho jak Sadurski,Hartman czy Środa mają prawo mnie obrażać,wypominać brak kultury,wykształcenia i zasciankowiec choć nic o mnie nie wiedzą,byle komentator rozprawiający w komentarzu o mojej miałkości intelektualnej-im wolno?Mam pokornie spuscic glowę,a krytykować tylko rząd,bo tak wypada?.  

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-04-2020 [22:04] - Pani Anna | Link:

@Sake3
Dla mnie sa ludzie, którzy albo maja zdolność honorowa i w ogóle sa godni szacunku i z opinia takich sie liczę (aczkolwiek tez moga sie mylić), albo nie i do takich zaliczam w.w. przez Pania towarzystwo, takich nie słucham i nie przyjmuje do wiadomości tego, co wygadują. Natomiast czuję sie poniżona wtedy, kiedy musze znosić restrykcje, którzych nie uzasadnia ani nauka, ani logika, ani zdrowy rozsądek. Czuję się poniżona ze ścierką na twarzy, która rzekomo ma mi uratowac życie, kiedy odmawia się ludziom pracy na utrzymanie siebie i rodziny zasłaniając się jakimiś pseudo tarczami. Czuje się źle i serce mi peka, kiedy widzę dzieci, które jak się okazuje nie potrzebują ani szkoły, ani sportu i ruchu na świeżym powietrzu dla prawidłowego rozwoju i nabrania odporności. Patrzę na wskaźniki ekonomiczne, na ceny ropy, na giełdy zaliczające glebę, na całe branże, które upadają, wiem, że już w samych USA jest 26mln zarejestrowanych bezrobotnych (przed ta histeria było ich 3mln) i nikt mi nie wmówi, że to jest normalne. Nigdy nie uwierzę, że jakikolwiek bankster lub polityk narazi się na strate choćby grosza w zamian za ratowanie życia i zdrowia ludzkiego, więc to nie o nasze życie i zdrowie tu chodzi. W porównaniu z tym plucie z Czerskiej nie ma żadnego znaczenia. Nie chodzi o to, że "wypada" krytykowac rząd. Polska jest krajem, który jako jeden z pierwszych wprowadził takie restrykcje i, pomimo że inne kraje już powoli szykują sie do odmrażania gospodarki, u nas dalej szczuje się i zastrasza ludzi. Mądrzy ludzie mówili niemal cały czas, że jesteśmy tylko kondominium, ale dla mnie zobaczyć to w całości i w takiej skali jest jak dostać obuchem w głowę. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [22:18] - rolnik z mazur | Link:

, @ pani Anna,

niech sie pani nie daje sprowokowac. To durnie, którzy nie ruszyli sie ze swojego zaścianka i sądzą, że świat tak właśnie wyglada jak w ich  myszi - kiszkach. Jak im prezes każe nosic maski to będą nosić maski jak im każe zdjąć gacie to zdejmą. Pzdr.  

Obrazek użytkownika sake3

25-04-2020 [06:53] - sake3 | Link:

@rolnik z Mazur.....Nikogo nie prowokuję,Pani Anny również i nie obrażam nikogo.Pan nazywając mnie durniem z zaścianka wpisał się w zachowanie tych własnie o których w komentarzu wspomniałam.Tak kazali Panu mówić ,tak nauczyli ci wspaniali ,,niedurnie'' z wielkich miast bo chyba nie wyszydzany przez Pana prezes Kaczyński.? 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

24-04-2020 [14:56] - Roz Sądek | Link:

@sake3
To co napisałeś trzyma się kupy, ale moim zdaniem tu nie chodzi o narodowość tych ekspertów od kierowania krajem, od makrogospodarki i i mikrobiologii. Sprawa zmontowana jest znacznie wyżej. Między nami mówiąc może zahaczać o samego Billa G.! I jego szemrane, trzymające w łapskach lejce świata  towarzystwo.  Otóż, wysyp naszych heh obrońców przed kagańcami na twarzach i prześmiewców głupoli, wierzących w bajdy niedouczinego ministra ma inny cel. Celem jest przyciąganie do portali wszelkiej maści oszołomów, którzy na hasło  5G, szczepionka, Bill itp, lecą na nie jak muchy na lep. Jeden zaczyna wątak, drugi dokłada drewienek i nie mija doba jak zbiera się zgodna co do ducha i treści paczka. Jutro pojawi się nowy wątek (vlog) i w sieć pająka (pająków) złapią się nowe muszki. No OK, ale po co te pająki i lepy to wszystko robią? To proste: by w końcu wyłapać wszystkich wietrzących na każdym kroku spiski. Intrygantów i sypiących piach w łożyska, wiecznych sceptyków i urodzonych malkontentów. By Świat mógł ruszyć z ostatnich lat marazmu choć krok do przodu. I jak ich wyłapią, to co z nimi zrobią? Jak to co, zaszczepią i oczipują.

Obrazek użytkownika marsie

24-04-2020 [17:57] - marsie | Link:

Panie i Panowie!
Czytam to wszystko i tak sobie myślę – zamiarem twórców NB było zapewne stworzenie prawicowego portalu, na którym prawicowi blogerzy będą ukazywać Światu i Polsce prawdę – czyli to, co „nas wyzwoli”. Już jakiś czas temu powiedziałem – NB schodzi na psy! Nawet chciałem tu pisać, ale ówczesny Szef powiedział – musi pan pisać inaczej – więc to olałem. I kończąc, bo czasu szkoda – jeżeli „nawet” NB opanowane zostały przez „wielbicieli totalnych”, to jakie mamy (macie!), prawo zarzucać Prezesowi, że „sobie nie radzi”? Wszak on ma nie tylko „blogerów”, ale „polityków”, „celebrytów” i „wraże media” przeciw sobie – a wciąż jest (od lat 80-tych!), „na kursie i na ścieżce” ku polskiej niepodległości!
Pozdrawiam i nieco samokrytyki życzę!
PS – piszę to akurat tutaj, ale nie o to chodzi – to wpis dla wszystkich tu obecnych!

 

Obrazek użytkownika admin

24-04-2020 [18:08] - admin | Link:

Marsie - Dobre! :)
Cóż, nie mogą się tu wszyscy ze sobą zgadzać bo dyskusja zamrze. Zbyt dużych różnic też nie może być, bo i tak każdy się wtedy okopie we własnym obozie. Ale znaleźć złoty środek oczywiście jest bardzo trudno. 

Obrazek użytkownika sake3

24-04-2020 [18:25] - sake3 | Link:

Tu nie chodzi o zamarcie dyskusji,bo tej za bardzo nie ma tylko o pokazanie się przez niektórych  komentatorów jakimi to są ho,ho politykami,jak wnikliwie rozdrabniają kazdą kwestie i dzielą włos na czworo.Aż się dziwię ,że przy tych talentach ,wiedzy do tej pory nie ma ich w rządzie,we władzach,czy w europarlamencie przez co Polska musi meczyć się z głupim rządem,okropnym Kaczyńskim,i niedouczonym Szumowskim.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [19:25] - rolnik z mazur | Link:

Ależ wszystko jest cudownie. Mamy najwspanialszych przywódców, którzy zawsze wiedzą co robia i z każdej sytuacji nas wyprowadzą. Tylko dlaczego do k.... nedzy 3 mln mlodych Polaków wybrało emigrację ? Dlaczego  z milion musi ( w tym ja ) pracowac za granica bo w Pl płaca ochłapy nawet dobrze wykształconym ludziom ? Rozumiem, że wiekszośc z was na NB to emeryci i co miesiąc dostaja czek od państwa i macie w d.... " tenkraj " póki wam płacą i na dodatek trzynastą dają za free. . Żaden z was nie patrzy poza brzeg swojego talerza. Mózgi macie wyprane i tyle.  Trzeba wyjechac z " tenkraju" żeby trochę więcej widzieć. Pzdr

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-04-2020 [19:31] - Trotelreiner | Link:

@rolnik
Myślałem,że się rozstaliśmy bez żalu...ja nie zaglądam do twojego blogu...bo mam odruch wymiotny na takich [-----]
W związku z tym...oddal sie w tempie szybkim...w dowolnym kierunku ...byle nie w moim ...w skrócie...vaffanculo!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [19:49] - rolnik z mazur | Link:

Nie musisz ! Ja chetnie czytam te twoje pierd....- zwłaszcza, że krótkie. I nikt mi tego nie zabroni. Ciekawy jestem czego ty tam uczysz tych swoich jewropejskich studentów. ? Ja bym swojego dziecka takiemu ziejacemu nienawiścia i powiedzmy sobie szczerze niedouczonemu ( może grappa działa ) " naukowcowi " nie powierzył. Pzdr

Obrazek użytkownika Jan1797

24-04-2020 [20:03] - Jan1797 | Link:

Mamy najwspanialszych przywódców, którzy zawsze wiedzą co robia i z każdej
sytuacji nas wyprowadzą.

Dokładnie tak mamy, dodatkowo z tyłu zbiór szparagów i truskawek a pracę wyobraź
sobie, nieosiągalną dla ławeczki z butelczyną kosmosu. Stąd, jeżeli prezydent mojego
miasta nie przekaże moich danych wyborczych poczcie polskiej, skieruję pozew do sądu.

Obrazek użytkownika sake3

24-04-2020 [20:49] - sake3 | Link:

A kiedy te 3miliony Polaków wybrało emigrację?Teraz,za tego rządu?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [22:24] - rolnik z mazur | Link:

@ sake 3
rozumiem, że jestes rencistka z dużą wadą  wzroku. To się popytaj znajomych  gdzie ich dzieci pracują ?  Ale lepiej nie rób tego. Pzdr

Obrazek użytkownika paparazzi

25-04-2020 [00:33] - paparazzi | Link:

@24-04-2020 [20:49] - sake3 zostaw go on drwi.  Rolnik z Mazur przykłada miarę do NRF co to dostał plan Marshalla, inteligencji nie wybili a niektórych zagospodarowali, jak USA i ZSRR. Nasza historia była okrutna w porównaniu ze sprawcami niemieckimi i sowieckimi. Chociaż sowietom przyszło zapłacić krwią, bieda, do dzisiaj.Naród został pozbawiony szansy rozwoju a ten kpi ze to Polacy winni. Teraz gdzie widać światełko w tunelu trolle ujadają z wściekłością bo rodzi się podmiot Polska. Oczywiście można krytykować i nie zgadzać się z realna polityka tylko proszę podać lepsza alternatywę. No proszę na dzisiejsze czasy pokazać i udowodnić merytorycznie, lepsza partie niż PiS.

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-04-2020 [12:49] - Pani Anna | Link:

@paparazzi
Nie ma lepszej partii niz PIS i to pokazuje, w jak ciemnej .... jesteśmy. Gdzie pan widzi ten "podmiot"? Czekać na telefon od Merkel, patrzeć uważnie co robia Niemcy, dodać do tego 2-3 tygodnie i będziemy mieli z powrotem  "normalność". Do tego sprowadza się cała polityka partii rządzącej, "wartością" dodana jest tu nadgorliwość we wprowadzaniu restrykcji. 

Obrazek użytkownika paparazzi

25-04-2020 [17:22] - paparazzi | Link:

Nie chce być niegrzeczny ale nie do pani pisałem.@25-04-2020 [12:49] - Pani Anna. Na telefony to czekał twój guru Tusk. O "nadgorliwości" trollów i totalnej z litości nie wspomnę. Moje zdanie PiS jest za miękki. Grüße Gott.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-04-2020 [18:51] - rolnik z mazur | Link:

@ papparazi

Ty chyba jednak jestes zadaniowany.Takie głupoty wypisujesz, że to uraga inteligencji jakiejkolwiek.Toż ty jestes takim ignorantem, że szkoda gadać, Oczywiście, że pis jest dla was najlepsza partią - sami ja sobie wytworzyliście, Głupich nie sieja - sami sie rodzą.Szalom.

Obrazek użytkownika paparazzi

25-04-2020 [00:56] - paparazzi | Link:

@24-04-2020 [19:25] - rolnik z mazur-besserwisser pt. wodzu prowadź.Zapytaj  co zrobili z Polską ich pobratymcy i to twoje "dlaczego", tante Merkel , diadia Putin, oni maja wiedze ze hej.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [21:34] - rolnik z mazur | Link:

@ paparazzi 

Smiejesz się z tych glupich poliniakow i masz niestety rację. Twoi wspolplemincy rozgrywają tych durni jak chcą. Ale i tak się wam nie uda. Zbyt pazerni jesteście i prwni siebie. To się msci. Zacznij studieac Talmud dokladniej
 Pzdr

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [21:35] - rolnik z mazur | Link:

@ paparazzi 

Smiejesz się z tych glupich poliniakow i masz niestety rację. Twoi wspolplemincy rozgrywają tych durni jak chcą. Ale i tak się wam nie uda. Zbyt pazerni jesteście i prwni siebie. To się msci. Zacznij studieac Talmud dokladniej
 Pzdr

Obrazek użytkownika Jan1797

24-04-2020 [20:06] - Jan1797 | Link:

Są komentatorzy wypisujący hejt bluzgi po stokroć, a przecież każdy może bluzgać
tylko co to daje dyskusji, poza wkurzem, ucieczkę; damascena, siukuma, kemira?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-04-2020 [19:24] - Trotelreiner | Link:

Wreszcie! Ale i tak mi nie o to chodziło...
Obiecywałem sobie,że nie będę komentowal komentarzy...ale  niech.stracę:-))
Notka w zamierzenie dotyczyła opcji niemieckiej na NB...nie podam nicków,bo to widać,słychac i czuć.

Ale wygrzebują sie z szafy różne [------] od 2015 do dziś...i nikt mnie nie przekona,że to przypadek!!
Dziękuje @marsie za szczątkowo merytoryczny komentarz...i odpowiedź Admina...bo na moje maile...milczy w kilku językach.

Addio
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-04-2020 [19:25] - Trotelreiner | Link:

Odpowiedź była dla @marsie...wylądowała na dole...:-((

Obrazek użytkownika Studentka

24-04-2020 [20:38] - Studentka | Link:

Jak to miło przeczytać kogoś z " tamtych lat " tj. sprzed 7 lat, kiedy Seewolf pisał swoje cudowne felietony,  MYCHA komentowała dbając nie tylko o polszczyznę ale i układ graficzny, a Pasierbiewicz dopiero się przepotwarzał w trutnia i przyczepiał się do nicka zamiast do treści komentarza. Trolle nie były jeszcze tak nagminne. No cóż, idziemy z postępem, NB też. Może przyszedł czas na pożegnanie, jak wielu niezapomnianych blogerów to zrobiło.

Obrazek użytkownika sake3

24-04-2020 [21:42] - sake3 | Link:

@Studentka....Nic nie stoi w miejscu,świat sie zmienia,a patrząc na NB pozostaje pytanie -co zrobiliśmy z tą swoją wolnością?

Obrazek użytkownika maxilampus

25-04-2020 [13:47] - maxilampus | Link:

Piekne czasy..Warto pamietac ,ze wtedy nie wiedzielismy ,ze istnieje ktos  jak Duda..i uwazalismy deklaracje Kaczynskiego za prawdziwe i wiarygodne..
Zycie zweryfikowalo nasza naiwnosc..Pzdr..

Obrazek użytkownika maxilampus

24-04-2020 [21:50] - maxilampus | Link:

re; "marsi"
Smieszysz mnie koles..Uwazasz ,ze pare twoich glupich frazesow o "prawdzie" zmieni rzeczywistosc ?
Jestem prawicowym konserwatysta Patriota i Katolikiem..I moja prawicowa "prawda" jest totalnie inna od twojej..
W mojej wczesnijszej replice ,ktora zostala ocenzurowana uzylem cytat Pilata i co on sadzil o "prawdzie"..Tyle sa warte wasze "prawdy"..jak i Tuska,Millera,Paliglupa i Kwasniewskiego..
Ufnosc w "prawde" Kaczynskiego ,Dudy, Tuska,Millera i im podobnych jest droga do Narodowego samobojstwa..Ja ta droga nie mam zamiaru kroczyc jak i sluchac twoich infantylnych komentarzy..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-04-2020 [22:35] - rolnik z mazur | Link:

Trzeba tych poliniaków przeczołgac przez gówno, żeby w końcu zrozumieli kim sa. Ci durnie inaczej nie zrozumieja, że są pionkami w rozgrywce. Pzdr

Obrazek użytkownika maxilampus

25-04-2020 [01:09] - maxilampus | Link:

Raczej trzeba im okazac litosc..Cale swoje zycie poczawszy od PRL byli przez to przeczolgiwani..Zatracili juz zdolnosc rozrozniania i poczucie rzeczywistosci..Mysla kliszami..Ci tutaj kliszami Karnowskich.Sak...a i innych..Przegrani ludzie..Nie watpie w ich szczere checi ale jak dobrze wiesz nic one nie znacza podczas konfrontacji z realpolitike..

Obrazek użytkownika marsie

25-04-2020 [00:06] - marsie | Link:

Do maxilampusa i rolników wszelkich – przykro to mówić, ale jesteście po prostu zwykłymi „pożytecznymi idiotami”, w konwencji nieco innej od intencji Autora – to wasze prawdy są gówno warte, a opowieści o „poliniakach, których trzeba przeczołgać przez gówno”, czy „jestem prawicowym konserwatystą”, to efekt waszej chorej wyobraźni, który mnie nawet nie śmieszy – po prostu „walcie się”!
Przepraszam, że jestem tak delikatny, ale na mocniejszy wpis nie zasługujecie!

Obrazek użytkownika maxilampus

25-04-2020 [12:02] - maxilampus | Link:

.."jesteście po prostu zwykłymi „pożytecznymi idiotami”,"
.."to wasze prawdy są gówno wartei"..
.."to efekt waszej chorej wyobraźni,"...
.."po prostu „walcie się”! "..
..."jestem tak delikatny, ale na mocniejszy wpis nie zasługujecie!"..
hmmm. Mowa milosci wyznawcow Parti Milosci 2,0 Duda i Kaczynski pogratuluje ci czujnosci ideologicznej i "odporu" znienawidzonym "prawicowym Katolom"..
Ja nastawie drugi policzek i pomodle sie za ciebie i za Dude,,Jego "polityka milosci" wydaje dziwnie cuchnace owoce..
Za innych Masonow w PIS ,wrogow Kosciola Katolickiego i winnych  smierci poczetych  a nienarodzonych dzieci  rowniez sie pomodle..
Niech dobry Bog wybaczy Wam  ta nienawisc ktorej zrodlem jest Szatan....

Obrazek użytkownika HenrykH.

25-04-2020 [00:17] - HenrykH. | Link:

Panie Autorze coś Pan dobrego zrobił .Taki kij w (d...) mrowisko.Wykończy Pan paru komentatorów jak nic.Jad z komentarzy się leje niczym na neonku :) .A to jedni plują że musieli wyjechać  szparagi zbierać inni że wyjechać do zbierania  nie mogą.Żal mają że emerytury płaca emerytom (13 do tego) jakby kurde ten tego 40 lat pracy to mało było.Wiem ze Tusk i reszta ferajny chcieli żebyśmy do 67lat pracowali ,może stąd żal mają co niektórzy .Przez Kaczora nie wyszło .
Inni znowu "swoją prawdę" mają .Najmojszą .Jakby nie wiedzieli ze prawda jest jedna .
Myślałem że chociaż Narodowcy Pana poprą ,a gdzie tam .Furda tam 6 milionów ,obozy okupacja .Zły Kaczor gorszy. Na koniec doczytałem że są jacyś 'poliniacy" ,coś o gównie i dałem sobie spokój.
gute Nacht  mój ty ulubiony Autorze "od mokrej roboty'.
 

Obrazek użytkownika sake3

25-04-2020 [06:58] - sake3 | Link:

@HenrykH........Z komentarzy mozna wysnuć wniosek jeden-maseczka symbolem zniewolenia i poniżenia.Za chwile przyjdzie czas na rękawiczki też pewnie odbierajace nam wolność.

Obrazek użytkownika HenrykH.

25-04-2020 [13:08] - HenrykH. | Link:

Witam.Boję się :) ze tak będzie do samych wyborów.Przyznam Pani medal za odwagę , tyle  jadu i bluzgów  na kobietę hmhm od czasu Jego Eminencji Pasierbiewicza nie było.Gratuluję odwagi.

Obrazek użytkownika Jabe

25-04-2020 [06:59] - Jabe | Link:

Myślałem że chociaż Narodowcy Pana poprą ,a gdzie tam .Furda tam 6 milionów ,obozy okupacja .Zły Kaczor gorszy. – Ciekawy zlepek skojarzeń.

Obrazek użytkownika sake3

25-04-2020 [08:51] - sake3 | Link:

@rolnikzMazur.......z godz.22:24......objawił się kolejny Pański talent,czemu nie został Pan profilerem w Policji Kryminalnej? Tyle że typowanie mojej osoby obarczone błędem.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-04-2020 [11:47] - rolnik z mazur | Link:

@ sake 3

Nie zalezy mi na typowaniu twoje osoby. Sam wiesz najlepiej. Dyskusja bez sensu. pzdr