George Lucas ---prorok?

Maseczka...jedyne 10 €

Komplet :-)))
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-04-2020 [10:28] - Marek1taki | Link:

"Medycynizm min.Szumowskiego" - genialny mem.
https://www.pch24.pl/medycyniz...
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-04-2020 [13:09] - RinoCeronte | Link:

Zalewa Pan! Proponuję przytulić sie do Gowina... mocno tak.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-04-2020 [13:09] - RinoCeronte | Link:

Zalewa Pan! Proponuję przytulić sie do Gowina... mocno tak.

Obrazek użytkownika mmisiek

22-04-2020 [14:41] - mmisiek | Link:

Niezbyt optymistyczne wnioski na koniec.
Ale to rzeczywiście ciekawe dla kogo właściwie PiS tak mozolnie przygotowuje te wszystkie totalniackie ustawy.
Do elektoratu jeszcze nie dociera, że jak PiS przegra wybory albo w inny sposób "odda władzę" to te przepisy zostaną.
 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

22-04-2020 [14:17] - Roz Sądek | Link:

Noooo nie, wczoraj linka do 2x wiekszego zestawu tych maseczek dostała moja 9 letnia wnuczka od 10 letniego kuzyna. I patrzcież Państwo, dziś wysyłają to na blogi wydawałoby się dorośli ludzie. Albo wspólczesne dzieci są dzisiaj za dorosłe, albo blogerzy dziecinnieją?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-04-2020 [15:15] - Imć Waszeć | Link:

Żyjemy w czasach powszechnego skapcanienia percepcji. Właściwy ogląd spraw mają więc jeszcze tylko dzieci i bardzo dorośli ;)
Dziś poczułem się jak w czasach stanu wojennego, gdy z zakutaną w maskę gębą próbowałem ustalić miejsce stacjonowania na mieście polskich producentów żywności. Oczywiście można kupić w zachodnich sklepach wielkopowierzchniowych wszystko, ale wtedy pieniążki pójdą na tarczę antykoronową obcego państwa. W końcu w jakiejś bocznej uliczce zobaczyłem busa bez napisów ale z wystawionym leżakiem i z warzywami. Zupełnie jak w latach osiemdziesiątych. Uliczkę dalej kampował drugi bus z innymi towarami. Nawet karma dla psów była. Sprzedawcy trochę narzekali, bo ich milicja przegania z miejsca na miejsce co 15 minut, ale jakoś konspira kwitnie. Będzie dobrze :))))

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-04-2020 [19:50] - RinoCeronte | Link:

Ach, te romantyczne lata tuż po odwołaniu stanu Jaruzelskiego :-) Chciałbym aby powróciła ta empatia, którą wtedy miał każdy przeciętny Polak.