CO TAM COVID19,CO TAM KORONAWIRUS...TO JEST MAŁY PIKUŚ!

Zamiast rozpisywać sie dwie strony...i tak tego by nikt nie przeczytal....wstawiam link!
Jeszcze numery nam wytatuować,wszczepić czip...i wizja Sorosa domknięta!

https://wpolityce.pl/swiat/494364-abysmy-nie-obudzili-sie-pewnego-dnia-w-elektronicznym-gulagu

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Roz Sądek

04-04-2020 [16:15] - Roz Sądek | Link:

Ja tam nie ma nic do ukrycia.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-04-2020 [16:18] - rolnik z mazur | Link:

Kolczykują bydło i trzodę to dlaczego nie ludzi ? Trzydzieści milionów ludzi w Polsce dało sie zastraszyć i gorzko płacząc dali sie dobrowolnie zamknąć w wiezieniu domowym. To sami poproszą o czipy i totalna inwigilację - oczywiscie dla swojego dobra. Po co ma byc 5 G ? pzdr

Obrazek użytkownika Roz Sądek

04-04-2020 [18:18] - Roz Sądek | Link:

Należy domniemywać, że Pan nie dał się zastraszyć, czyli generalnie jest Pan mądrzejszy i odważniejszy od 30 milionów trzęsących spodniami polskich głupków. Tak?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-04-2020 [21:39] - rolnik z mazur | Link:

Tak

Obrazek użytkownika paparazzi

04-04-2020 [23:37] - paparazzi | Link:

Wodzu prowadź!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-04-2020 [21:45] - rolnik z mazur | Link:

W Polsce jest Ca 37 milionów, więc biorąc poprawkę kilka milionów zachowało zdrowy rozsądek
 Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

04-04-2020 [23:34] - Pani Anna | Link:

Jak inaczej, jak nie powszechnym zidoceniem można nazwać coś takiego (zasłyszane w tvn): Pan Mariusz pyta, czy może zrobić przeprowadzkę, bo kończy mu się umowa najmu. Ekspert: "Tak panie Mariuszu, ale nie może pan angażować rodziny, czy znajomych, tylko firmę, która pracując nie podlega zakazowi zgromadzeń (i tym samym zapewnie nie zaraża się...)". Ludzie to łykają i proszą o wiecej...

Obrazek użytkownika sake3

04-04-2020 [19:17] - sake3 | Link:

Dobrowonie czy dla własnego dobra?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-04-2020 [21:46] - rolnik z mazur | Link:

Tylko dla własnego dobra. Nie może być inaczej. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-04-2020 [20:18] - Marek1taki | Link:

Proszę przypomnieć link od Anakondy o czipowaniu przy okazji szczepień. To jest komplet.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-04-2020 [21:41] - rolnik z mazur | Link:

To każdy łatwo może znaleźć. Pzdr

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

04-04-2020 [21:37] - Kazimierz Kozio... | Link:

czy mozna sie jeszcze jakos bronic przed powszechna inwigilacja? jezeli korzystasz z karty platniczej ktora nosisz przy sobie to mozesz byc sledzony po zalogowaniu sie karty w dowolnym terminalu - karty maja drukowane anteny, dotyczy to tez dowodow osobistych i paszportow z chipem. jezeli kiedykolwiek jakis urzad czy sluzby zeskanowaly twoja twarz lub jej parametry identyfikacyjne, za twoja zgoda lub bez, to mozesz zostac automatycznie zidentyfikowany. jezeli posiadasz telefon komorkowy zarejestrowany na siebie i masz go przy sobie to mozesz byc sledzony. im bardziej nowoczesny telefon tym lepsza inwigilacja jest mozliwa. ale spokojnie, to ze mozesz byc inwigilowany nie znaczy ze jestes inwigilowany. rob sobie wakacje od noszenie przy sobie kart platniczych i telefonu. poniewaz wspolczesnemu niewolnikowi inwigilacja nie straszna wiec w dajacej sie przewidziec przyszlosci dojdzie do przymusu posiadania przy sobie ktoregos z gadzetow wspomagajacych inwigilacje. byc moze pozostawi sie niewolnikowi prawo wyboru kaganca: chip, obroza, telefon, elektroniczna karta identyfikacyjna ale "profity" dla zaobraczkowanych beda takie ze opozycja bedzie nieliczna, lub oporni zostana przymuszeni. juz zreszta z okazji zarazy urzednik zadecydowal ze obywatel poddany kwarantannie ma obowiazek korzystania z telefonu. ciekawe czy abonament pokryje panstwo? co wiecej aparat panstwowy obliguje inwigilowanego kwarantariusza do instalacji i obslugi aplikacji iwigilacyjnej. ciekawe czy posiadacz smartfona bedzie egzeminowany przez aparat przymusu z obslugi gadzetu gdyby podal ze nie radzi sobie z obsluga kaganca

Obrazek użytkownika Roz Sądek

04-04-2020 [22:57] - Roz Sądek | Link:

Wszystko co Pan pisze to prawda, nawet dziś to słyszałem - z szerszym opisem i argumentacją, w kolejce do piekarni. Piszę o tym w innym miejscu. BTW niech Pan uważa, bo w Pana klawiaturze już wyłączyli niektóre klawisze.
 

Obrazek użytkownika angela

05-04-2020 [04:47] - angela | Link:

Wcześniej Boris Johnson był tez taki 'madry', a teraz sam jęczy zarazony, tylko szkoda, że i społeczeństwo setkami!!! umiera.
Chwala min.Szumowskiemu i rządowi, że zareagowali w porę,  a maseczki i sprzęt???
Niech ktos powie, ktory kraj byl na to przygotowany.!!!???

Obrazek użytkownika Jabe

05-04-2020 [08:00] - Jabe | Link:

Społeczeństwo setkami umierało i wcześniej.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

05-04-2020 [10:33] - Roz Sądek | Link:

@Jabe
Czytam Pana wpisy z ogromną uwagą. Są tak merytoryczne i sensowne, że pomyślałem, iż w nurtującym mnie temacie również będzie mi Pan mógł pomóc. Chodz mi o kosmitów; czy jest coś ostatnio (rozumie Pan o co chodzi) na rzeczy?
Z góry dziękuję.

 

Obrazek użytkownika Jabe

05-04-2020 [15:17] - Jabe | Link:

Małe zielone ludziki juz dawno temu się przefarbowały, a teraz po prostu zwietrzyły okazję.

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-04-2020 [12:54] - Pani Anna | Link:

Boris Johnson wraca juz do zdrowia, bogatszy o jednego wirusa i uodporniony, podobnie jak nasz "pacjent zero", wesolutki i zdrowy jak szczygiełek. Jak świat światem nie było jeszcze takiej "pandemii".

Obrazek użytkownika Roz Sądek

05-04-2020 [16:41] - Roz Sądek | Link:

Nie wydaje się Pani, że swoimi wpisami przekracza pani granice, których nie przekracza normalny, w miarę rozgarnięty sztubak? Nie interesuje mnie Pani wychowanie, ani maniery, ale przed następnym wpisem proszę się zastanowić. Cynizm to inaczej brak skrupułów, podłość i szyderstwo.
 

Obrazek użytkownika angela

05-04-2020 [04:59] - angela | Link:

Czipowany, nie czipowany. I liczonego barana, wilk(koronawirus) zjadl, jak mówi przysłowie.
Czy ktoś uwzględnia poprawkę,  ze zamysły wielu, obracają się w niwecz, albo wręcz,  przeciwko nim. BÓG JEST WIELKI!!!! 
i tak bedzie.

 

Obrazek użytkownika sake3

05-04-2020 [10:51] - sake3 | Link:

A co Pan napisze jeśli pewnego dnia obudzi się Pan na powrót w normalności przedkoronawirusowej? Czy warto straszyć elektronicznym gułagiem,czipami z takim wyprzedzeniem? Czy przerażeni taką perspektywą ludzie mają wyjść na ulicę bo w obliczu zagrożenia przedstawiono im COVID-19 jako mniejsze zło?