[V Kolumna] „Marsz Niepodległości” gwałci prezydenta Dudę


Tzw. narodowcy w Polsce to w rzeczywistości narodowcy Rosji, antypolska agentura finansowana przez Rosję Putina i hołubiona przez reżim Trzeciej Rzeszy Pospolitej. W flirt z agenturą z przyczyn i w formach, których opis tu pominę uwikłały się osoby znane, jak Stanisław Michalkiewicz czy Rafał Ziemkiewicz. Co gorsza, rząd napędza jej klientelę w postaci Polaków bardzo młodych (uczniów i ogólnie nastolatków) m.in. likwidując w szkołach naukę historii. Agentura stabilizuje reżim w Polsce, a jej narzędziem zwyczajowym, jak w Platformie Obywatelskiej i mediach reżimowych, jest kłamstwo.
 
I oto w piątek facebookowy tzw. „Marsz Niepodległości” – trudno rzec, co ma wspólnego z „Marszem Niepodległości” organizowanym w realu 11 Listopada; ale tak się podpisuje i nie budzi to niczyich protestów; zob. https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz?fref=nf  - przypisał doradcy prezydenta Dudy, prof. Andrzejowi Szczerskiemu, zamiar szybkiego wejścia do strefy euro:

 
Klikamy łącze, które wiedzie na stronę putinowskiego portalu „Prosto z mostu net” a tam:
 
Prof. Krzysztof Szczerski, przyszły prezydencki minister ds. zagranicznych, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej bez ogródek powiedział, że Polska powinna jak najszybciej przystąpić do strefy euro i tym samym porzucić własną walutę.
 
"Jeśli pyta pan o wejście do strefy euro, to powiem rzecz zaskakującą: oby jak najszybciej!" - tak przyszły doradca Andrzeja Dudy odpowiedział na pytanie Jędrzeja Bieleckiego, kiedy Polska porzuci złotego”.
 
„Prosto z mostu net”, a konkretnie ktoś podpisujący się ambitnie „N.” powołuje się na artykuł w „Rzeczpospolitej”, nie podając jednak łącza.
 
Nius trochę dziwił. Prezydent Duda w kampanii wyborczej mówił co innego; jesteśmy jednak po wyborach. Nie musi to brzmieć brutalnie ani cynicznie; prezydent odbył już szereg spotkań i punkt widzenia zmienić mógł. Nie śledzę z zapartym tchem poczynań, zamiarów i myśli prezydenta i tym bardziej jego doradców. Ale też poglądów nie warto kształtować na zaufaniu nawet do samego siebie, a co dopiero do nich. Rzepy też nie czytam.
 
Ale czytają inni. I to inni wytknęli „Marszowi Niepodległości” kłamstwo i manipulację i przez kilka godzin sprawę grillowali. Pierwsze kłamstwo „Prosto z mostu Net”: piątek 13.22; o 15.03 jako pudło rezonansowe kłamstwo to cytuje „Marsz Niepodległości”; kłamstwo wisi kilka godzin i w końcu, po wyjątkowo jednomyślnym grillowaniu, w obliczu oczywistej kompromitacji, by uniknąć dalszych wizerunkowych strat putinowy „Prosto z mostu net” uzupełnia kontekst wypowiedzi prof. Szczerskiego. Oto jej rzeczywista treść:
 
Prof. Krzysztof Szczerski, przyszły prezydencki minister ds. zagranicznych, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej bez ogródek powiedział, że Polska powinna jak najszybciej przystąpić do strefy euro i tym samym porzucić własną walutę.
 
"Jeśli pyta pan o wejście do strefy euro, to powiem rzecz zaskakującą: oby jak najszybciej!" - tak przyszły doradca Andrzeja Dudy odpowiedział na pytanie Jędrzeja Bieleckiego, kiedy Polska porzuci złotego”.
 
Ale zaraz dodaje:
 
My mówimy: o Polsce w strefie euro możemy realnie mówić wówczas, gdy polska gospodarka i polskie dochody osiągną pułap tej strefy." - wyjaśniał. "W unii walutowej warto być wówczas, gdy nasz potencjał zapewni, że nie znajdziemy się na jej peryferiach, jak stało się to z Grecją." - kontynuował prof. Szczerski. (http://prostozmostu.net/kraj/doradca-andrzeja-dudy-wejscie-do-strefy-euro-jak-najszybciej )
 
Nie mam złudzeń co do możliwości PIS-u i niedawno opisywałem to otwarcie. Ale wybory prezydenckie Platforma i Brąx, vel Bhonek przerżnęli nie tyle z zasadniczych dla mnie powodów politycznych: zdrady stanu i zamachu, co - w mierze znacznej i decydującej – z przyczyn które kto wie, może są jeszcze bardziej zasadnicze: przez swój stosunek do prawdy, samych siebie i zwłaszcza do innych; ten ostatni będący mieszanką pogardy, nienawiści i strachu, podlanej sosem tupetu i arogancji. Krętaczy i kłamców, pyszałków i durniów zwyczajnie nie lubimy. Platforma do dziś tego nie rozumie, a ci nieliczni, co mają jeszcze jakieś przebłyski świadomości nic nie zdołają zmienić, bo stosunek do prawdy, siebie i innych to elementy tożsamości bodaj niezbywalne. I na szczęście dla Polski – samobójcze przez rozwój internetu i możliwość błyskawicznej demaskacji. Sądzę że właśnie przez swą niezbywalną tożsamość PO, jak przedtem UD i UW, zmierza i w końcu zejdzie poniżej progu wyborczego.
 
I dokładnie tę samą mieszankę pogardy, nienawiści i strachu widać teraz w żałosnych krętactwach „Marszu Niepodległości” Rosji, antypolskich i antynarodowych narodowców Putina. Przyłapani na fałszerstwie tak ustosunkowali się do zarzutów:
 
 „Edycja: Są tacy co zarzucają nam manipulację wypowiedzią. Tu jej nie ma. Żenadą jest… „ itd. ple… ple…
 
 
Tak toćna, putlerki. Tak toćna i wpieriod, Prostu z mostu albo prosto w mordę do kibla zapomnienia, do putinowej waszej maci, z którego już za żaden jurgielt się nie wykupicie. Za sprawą naszą, czyli „wynajętych skur…synów” :) © L. Szejnfeld.
 
Nie jest to jedyny wyskok putinowców antynarodowych przeciw prezydentowi Dudzie:

 
Internet to broń którą możemy sprawić, że za swe kłamstwa i oszustwa będzie płacił wizerunkowo każdy kłamca i oszust. Nie tylko z Platformy. Będzie płacił dopóty, dopóki nie trafi do tego samego kibla zapomnienia; chyba że, co nierealne, zmieni sobie tożsamość.
 
Polakom młodym, których rząd kondominium pędzi na emigrację lub w pułapkę jaką jest Ruch Narodowy Rosji, warto zalecić samodzielną naukę historii. Książki na razie jeszcze są w bibliotekach.
 
Tytuł staram się utrzymać w stylistyce niezapomnianej Anny Wiejak (zob. http://naszeblogi.pl/54052-polscy-sojusznicy-zgwalcili-300-kobiet oraz http://naszeblogi.pl/55053-v-kolumna-anna-wiejak-gwalci-prezydenta-andrzeja-dude )
 
A reszta:  
 
Lance do boju, szable w dłoń; bolszewika goń goń goń!
 
 
Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1


Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

21-06-2015 [17:16] - Janko Walski | Link:

Bezcenne, zważywszy rosnące zagrożenie dla odzyskania niepodległości z antynarodowej strony, mieniącej się "narodową".

Obrazek użytkownika angela

21-06-2015 [17:40] - angela | Link:

Jest taki jeden troll,ktory pisze calkiem jawnie, /szczyci się/ i pod własnym nazwiskiem.
Jest on raz za Duda, potem przeciw, za jakiś czas znow za Duda,Beata Szydlo spi,czy jakos tam,co kto wyniosl z domu,kogo "salon" kocha,albo nie......
A sam o sobie?, w zadufaniu nawet nie zauwazyl,ze wyszla mu magia proznosci, polaczona z gigantycznym drr narcyzmem.
Trolluja,trolluja, a pan Michalkiewicz i Ziemkiewicz, raczej niespecjalnie zadowoleni ze PiS wygrywa. Kto wie,dlaczego....