OBRAZ ZASTEPUJE 1000 SŁÓW...A MOZE I WIĘCEJ?

Bez komentarza...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-03-2020 [09:41] - Marek1taki | Link:

Podobno dzieci nie jedzą kaszy z papierem toaletowym, ale w erze przed koronawirusem była tylko pasztetowa.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-03-2020 [11:00] - Trotelreiner | Link:

@Marek1taki
Era Gierka kończyła sie wymianą 10kg makulatury,na 10 rolek dupenpapieru....potem już był ocet,musztarda i stan wojenny...

Obrazek użytkownika mjk1

15-03-2020 [11:43] - mjk1 | Link:

Nie wiem, kto zlecił wtedy to badanie opinii publicznej i nie wiem, jakie władze wyciągnęły z tego wnioski. Ludzie jednak faktycznie kupowali wtedy najtańszą prasę codzienną, zanosili do skupu a potem stali w kilometrowych kolejkach i kupowali papier toaletowy, który im się należał tylko po okazaniu kwitu ze skupu. Nie mogłem wtedy zrozumieć tego fenomenu. Po co zadawali sobie tyle bezsensownego trudu? Przecież w owych czasach papier gazetowy niewiele różnił się od ówczesnego papieru toaletowego, wystarczyło tylko zmieść i podetrzeć sobie, co trzeba.
 Teraz też nie rozumiem, jaki cel ma aktualnie przeprowadzane badanie opinii publicznej? Zamykamy granice, szkoły, kina teatry muzea. Zakazujemy zgromadzeń, przeprowadzamy kwarantanny i jednocześnie, dokładnie w tym samym czasie, sprowadzamy, bez żadnej kontroli, 30 tysięcy żołnierzy ze wszystkich krajów NATO, nie wyłączając USA, na manewry Defender 2020. Albo nie ma żadnego wirusa, albo nasi sojusznicy z NATO mają na niego skuteczne lekarstwo. Innej możliwości nie ma.     
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-03-2020 [16:10] - Trotelreiner | Link:

Owszem!
Ale papier gazetowy był zadrukowany taką farbą,że nie dało sie potem domyć...rzyci...jak mawiaja górale.
Za to...szczęśliwy nabywca tego papieru ...10 rolek na sznurku...defilował z tymi koralami na szyi przez całe miasto,budząc zazdrość i chęć mordu.

A badania opinii publicznej....od tego jest redakcja,komputer,sufit u właściciela "sondażowni'....i zamowienie oraz kasa od zleceniodawcy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-03-2020 [10:15] - jazgdyni | Link:

Nie wzięliście Kolego jednego pod uwagę.
Może gość jest wstydliwy. Może mieszka w budownictwie o cienkich gipsowych ścianach. I krępuje go, gdy głośno, w różnych tonacjach i sekwencjach, głośno - sorry my french - pierdzi. Taka ściana z papieru do d. to chyba najtańsza i najsilniejsza izolacja akustyczna, pozwalająca pozostałym biesiadnikom spożywać grochówkę w błogości i spokoju.

Jako człowiek morza, życzę dobrych wiatrów.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-03-2020 [10:57] - Trotelreiner | Link:

Jedynym logicznym wyjaśnieniem tego wykupu...jest podobno nowy sposób pędzenia bimbru z tego ....papieru!
Pierwszy nobel,którego można dostać z chemii,to odwrócenie procesu tworzenia octu,ze spirytusu...podobno kwota nagrody rośnie...idzie już setki milionów $$$.
Drugi "nobel" jest za proces tworzenia C2H5OH ze srajtaśmy.
Saluti

Obrazek użytkownika Roz Sądek

15-03-2020 [16:26] - Roz Sądek | Link:

Memy hahaha, wierszyki hahaha, jajeczne dyskusje ha-ha-ha no nie mooogę! w obliczu tej epidemii, dowodzą jednego - trzeba tytanicznej pracy wielu pokoleń, niż w Polsce pojawi się cień warstwy społecznej zwanej inteligencją.
 

Obrazek użytkownika mjk1

15-03-2020 [18:27] - mjk1 | Link:

No to oświeć nas Szanowny Inteligencie, dlaczego ten wirus jest groźny dla wszystkich z wyjątkiem uczestników „Defendera 2020”.