Na początku był chaos...

Czytam genialne pomysły naszych blogerów i funkcjonariuszy medialnych w różnych przekaziorach i na portalach...i mam wrażenie...że ten chaos trwa nadał i jest dobrze sterowany.

Pierwszy "pomysł",to korzystając z wirusowego pandemonium...WYCOFAĆ KIDAWĘ,A WSADZIĆ NA JEJ MIEJSCE TUSKA!!! (sic!)

Bo Generatory Rzeczywistości Urojonej....uroiły sobie,że można przesunąć termin wyborów...no bo stan woje....tfu....zagrożenia.

Ale kupiłem "tego pomysła"!!!

Wycofać Dudę i rzucić prof.Andrzeja Nowaka...ewentualnie Panią B.Szydło....

To wcale nie jest zły pomysł...Duda już ma przerąbane,nawet Nadprezes położył na nim....kij do golfa.

Profesor Nowak...to wybitny naukowiec,historyk...i CZŁOWIEK,dlaczego Kaczyński mając wybór, wybrał Dudę? Może go rzucił na pożarcie Komorowskiemu,a tu niespodzianka :-))

Albo Nowak odmówił...

Pani Szydło...byłaby to piękna zemsta na Dudzie za 2017 i jego tragiczny w skutkach pucz...z Geremkiem,Mazowieckim i Michnikiem w tle.

Historia alternatywna....polityka alternatywna...Ale Ciapciakiwicz udzielił wywiadu jakiejś ruskiej gazecie i jedzie do Ławrowa...a ten go zje bez popijania.

PANIE BOŻE!!!

DLACZEGO TĘ BIEDNĄ POLSKĘ WSADZIŁEŚ WŁAŚNIE TU???

Nie było miejsca...w Kanadzie?Albo gdzieś w Afryce?....Dobrze...ja tylko pytam...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-03-2020 [21:34] - Marek1taki | Link:

Jak Ciapciakiewicz udziela wywiadu ruskiej gazecie to jest jedynie słuszne, która to słuszność jest tego samego sortu co Biełsat.