SONDAŻE...CZYLI BADANIE GŁUPOTY POLAKÓW!

Portal braci bliźniaków [nomina sunt odiosa] zrobił "sondaż" własną sondażownią....tak! własną! Bo se załozyli i opłacaja.

Oto artykuł z tym "sondażem"----https://wpolityce.pl/polityka/...

Jak się robi sondaże na całym świecie,już pisałem X razy...nie będę sie powtarzał.

Nie wiem,który z braci jest szefem tej nibysondażowni,ale coś z tego chłamu można wywnioskować.

1.Elektorat w III RP ma pamięć złotej rybki....ok.15 sekund.
2.Głupota tego elektoratu...jest juz koszmarna...ale wg.Einsteina...jest nieskończona.

Co ciekawe,ten portal...wstawiał "swoje sondaże"...porównywalne z tymi dla Komorowskiego--- DUDA MASAKROWAŁ WSZYSTKICH W PIERWSZEJ TURZE!!

Teraz sie napili zimnej wody?...https://naszeblogi.pl/62112-os....

Ale ciemny lud wszystko kupi....jest ciemny...jeszcze bardziej:

https://naszeblogi.pl/46567-za...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-03-2020 [12:16] - rolnik z mazur | Link:

Nie wiem dlaczego nikt nie bierze pod uwagę byłego płk. SB P. Wrońskiego jako kandydata na prezydenta. To dopiero byłby chichot historii. Ostatnio słyszałem określenie witalniaki na bardzo ciemny lud. Pzdr