NIC NIE JEST NIEMOŻLIWE! KAŻDEGO MOŻNA ZABIĆ...

To są cytaty z "Ojca chrzestnego"...połączone w jeden.

Ilu prezydentów sie o tym przekonało? Np.śp.Lech Kaczyński...

Ilu sławnych polityków...celebrytów...dziennikarzy...etc....że wspomnę tylko św. Jana Pawła II

Gdy tak sobie z daleka obserwuję scenę społeczno--polityczną w  tej nieszczęsnej III RP bis,
to wracam do tej sceny z filmu,którą wklejam z YT.

A  GDYBY  TAK  ZROBIĆ  TO  U  NAS???

Tylko kto by to zrobił...służby/mafia,które nigdy nie zostały rozwiązane w III RP?

Prezydent Mickron [tak go u nas nazywają] pofatygował się na Dzikie Pola...i tubylcy pomalowali sobie twarze,ubrali odświętne skóry i pióropusze...
walą w tam-tamy...i świętuja BWANA -KUBWE z Ewropy....

A Pan Duda siedzi...leży coraz bardziej w lejku...łapie sie wszystkiego,aby doczłapac do wyborów...

Bawcie się tak dalej...na pogrzeb zaproście Zenka M. i Kurskiego.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

05-02-2020 [10:34] - xena2012 | Link:

Polityka musi uwzględniać spotkania,rozmowy ,może nawet kompromisy nawet z wrogami czy uzytecznymi bądź nie idiotami,na tym własnie polega sztuka dyplomacji.Macron nie jest i nie będzie przyjacielem Polski nawet teraz po przyjeździe i spotkaniach.Wszyscy postrzegają go ujemnie jako obrzydliwą postać miotajacą się idiotycznie,pouczająca wszyskich dookoła i usiłujaca wszędzie grac pierwsze skrzypce.Jakkolwiek nisko ocenia Pan tę wizytę Polska nie może się izolować.Naszego prezydenta ocenia Pan również ujemnie prosze więc zaproponowac kogo z pozostałych kandydatów widzi Pan na tym stanowisku?