III RP ...za ile dni,tygodni,miesięcy?

Ktoś tam powiedział,że "wtymkraju' nie istnieje polityka zagraniczna...nie dziwne...jak Gowin wymusił stanowisko dla Ciapciakiewicza.

Ale nie istnieje też polityka wewnętrzna....premier w Davos,Duda w Davos...a anarchia w wykonaniu pani Gersdorf i jej komuszych towarzyszy...szaleje.

I nikt nad tym nie panuje...robią sobie JAJA z państwa...którego i tak nie ma...

Kampania prezydencka....coraz większy cyrk i "dawne" słuzby wystawiają coraz większych błaznów...od Tymińskiego...do Hołowni.

Codzienne "sondaże" podbijające Dudę....i przeciwnik też ma "sondażownie...pompują nawet kij od mopa....i tak wygra w II Turze.

Od dawna piszę,że Polska MUSI wyjść z UE....WIĘCEJ WPŁACA,NIŻ DOSTAJE...płatnik netto!!!

Nie ma żadnych negocjacji angielskich....trzasnąć drzwiami,przywrócic granicę....zdjąć te flagi z gwiazdkami....i WON dla całej UE!

Jeżeli nie uciekniemy z tego lewackiego kołchozu...to tak będą wyglądać Polacy...jak ten zdjęciu!

PS.Polski nie będzie....na zachodzie jakiś land,a na wschodzie jeden łagier ...KOŁYMA # 2

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-01-2020 [21:02] - NASZ_HENRY | Link:

Lot do Japonii - Gersdorf seppuku, Grodzki harakiri i koniec anarchii ☺