BARDZO SMUTNE

BARDZO  SMUTNE – że tylu ludzi błądzi i wypisuje androny jak np. jabe ( prokuratura jest w ręku rządzących ???). Ależ nie, prokuratura i sądy są w ręku układu Św.Korupcji, który grabi Polskę i społeczeństwo pod parasolem ochronnym tejże prokuratury i sądów, przez zaniechanie swoich podstawowych funkcji, tj. ścigania przestępstw i ich osądzenia. Kaucja uwalnia oskarżonych i jeszcze dokarmia „prawniczą” mafię. Czepiają się też Piotrowicza, a on należy do tych nielicznych wyjątków, co przejrzeli i teraz chce służyć ludziom. Przejrzał jaki kiedyś apostoł Paweł. I opuścił faryzeuszy, a może nigdy z nimi naprawdę nie trzymał ? Ma rację angela, że szambo dotychczasowych nierządów PO-PSL wylewa się codziennie, bo nie działa wymiar sprawiedliwości. Ten wymiar „sprawiedliwości” pilnuje, by dało się bezkarnie okradać Polskę, ale incydentalnie też kryje polityczne morderstwa w okresie tzw. III RP, w tym wyczyny seryjnego „samobójcy”. To ogromny „postęp”, bo w okresie stalinizmu, kiedy kształtował się ten system, wymiar „sprawiedliwości” służył przede wszystkim do zabijania Polaków. Był aparatem ludobójstwa, ale i krył grabieże. Niedouczeni hejterzy mogliby poczytać dwa tomy „Bestii” Płużańskiego i dwa tomy „Czerwonej Mszy” Urbankowskiego. Może przejrzą po lekturze ?  Nadzieja to krucha, bo ich bełkot gorliwy świadczy, że albo niczego nie rozumieją, albo wolą nie rozumieć. Pasuje im służba układowi, a nie Polsce. Bardzo to smutne.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-11-2019 [11:14] - Jabe | Link:

Po likwidacji osobnego stanowiska prokuratora generalnego nadzór nad prokuraturą sprawuje minister Ziobro. Gdyby nie miał on dostatecznych środków, była większość w obu izbach i prezydent. I co? Ano prokuratura i sądy są w ręku układu.

PiS – partia permanentnej niemocy.

Prokurator Piotrowicz być może należy do tych nielicznych wyjątków, co przejrzeli i teraz chce służyć ludziom, jednak jest rzucającym się w oczy przykładem „złogów post­komunistycznych”, z którymi PiS ponoć tak zaciekle walczy. Więc jakie są rzeczywiste kryteria? Przynależność do ▒▒▒▒▒! Reszta jest dla zmylenia ciemnoty.

PiS – partia ▒▒▒▒.

Obrazek użytkownika xwro

06-11-2019 [11:52] - xwro | Link:

Kto jest przełożonym prokuratury? Nie przypadkiem Minister? A Minister to nie rząd?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

06-11-2019 [20:16] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pn Dr
odkrył jeszcze jeden nie do przecenienia walor min.Ziobry: nie dość,że jest on najlepszym ministrem sprawiedliwości wszechczasów i wielkim mężem stanu, to jeszcze stoi na czele układu św.Korupcji! A tow.prok.Piotrowicz przejrzał jak św.Pawłowicz, oh,pardon: Paweł-Szaweł -  szapoba,Sz.Panie Dr! Pan zawsze odkryje coś nieodkrywalnego, jak np. dowody na smoleński zamach na podstawie zdjęć publikowanych w telewizji.
Kłaniam z nieukrywanym podziwem!

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

06-11-2019 [22:32] - Natalia Zychówna | Link:

Podziwiam w Baterowiczu tę konsekwencję i stałość w poglądach wyrażanych w opiniach  prezentowanych w jego tekstach: poza  stałym, wręcz jednostajnie brzmiącym hejtem wobec sędziów (chyba kiedyś uczynili mu krzywdę...), jest on niezłomnym pogromcą i tępicielem tzw. przez niego peerelczyków,a zwłaszcza tych najmocniej umoczonych w komunie czasów PRL.  Nie szczędzi on słów potępienia (i słusznie!)  partyjnych aparatczyków,zwłaszcza zagnieżdżonych w pewnych ważnych instytucjach, jak prokuratura,gdzie np. taki towarzysz Piotrowicz był kierownikiem PZPR-owskiego szkolenia prokuratorów,a za swoja działalność i szkoleniową i zawodową (oskarżanie opozycjonistów w stanie wojennym) został odznaczony medalem zasługi. I co teraz o takiej kanalii pisze Baterowicz? Ano,że ta kanalia przypomina mu  św.Pawła, bo się nawróciła na PiS (!!!). Jakim trzeba być durniem,żeby nie wiedzieć co się pisze i następnie publikuje  na swoim blogu!?

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-11-2019 [20:06] - Tomaszek | Link:

@Wszyscy
O! Racja . Nieszczęścia chodzą parami . Lewacki i Natalia na forum to jak sraczka i nudności jednocześnie . Błe !

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

09-11-2019 [02:05] - Natalia Zychówna | Link:

Tomaszek
nigdy jeszcze nie zawiódł: jego niezwykle merytoryczne, głęboko przemyślane komentarze zawsze trafiają w samo sedno omawianego tematu, to majstersztyk niezwykle inteligentnego formułowania swoich sądów i opinii wymagający ogromnego wysiłku intelektualnego i za to należą mu się słowa najwyższego uznania!!!

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-11-2019 [12:57] - Tomaszek | Link:

@NZ
A kiedy debiut Eulalii Lisówny ?