Reżimowe media podpalają POlskę.

 .........A ja, wędrując po długich i szerokich ścieżkach Internetu, znalazłem taki oto filmik. I to w TVN ! W reżimówce! W telewizji podobno PEŁOwskiej... jak to się stało?! SKANDAL. Co rusz słyszę, głównie od umysłów o zabarwieniu paranoicznym, że Kukiz występuję w roli sabotażysty PEŁOwców, mającym zabierać głosy Dudzie. Otóż przychodzi Kukiz do TVNu, który to TVN to ''siedlisko zła'' z UBeckim rodowodem na sznurku rządu PEŁO. Występ u Wojewodzkiego - czlowieka 'z tamtej strony' który POpiera Owsiaka. Lepiej poznajcie małolaci historię obu panów, a przede wszystkim historię polskiej muzyki rozrywkowej, kto z kim, jak gdzie i po co. Polacy popierają Kukiza ponieważ widzą jego szczerość i zaangażowanie, brak zakłamania i jest jakąś tam receptą na ''rozwalenie tego systemu i zbudowanie czegoś nowego'' chociaż każdy wie, że to niemożliwe.

  Otóż, TVN - stacja Władzy i zaprasza faceta (Kukiza), który jedzie po Komoruskim jak na starej kobyle ?? O doborze gości akurat decyduje Wojewodzki i baaardzo często zaprasza tam po prostu swoich dawnych lub obecnych znajomych, Walterowie raczej patrzą na swoje SŁUPKI I PORTFELE, niż na slupki Komoruskiego...a Wojewodzki im zapewnia najwiekszą oglądalność jakby nie patrzeć. Dla mnie jest to typowa stacja KOMERCYJNA, która ma w dupie czy będzie rządziło PEŁO czy PiS, ponieważ potrafią się znależć w każdym środowisku i mają tak stworzony ''profil psychologiczny'' głupiego, otumanionego POlaka, iż zapewnią mu rozrywkę na odpowiednim dla niego POziomie.

  Ten filmik, sprzed prawie 5 lat jakże nabiera aktualności PO tych kolejnych latach mordęgi i marazmu...chyba zacznę oglądać TVN :).

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-05-2015 [09:43] - NASZ_HENRY | Link:

WIATR OD WSI!
Kukiz POczuł wiatr w żaglach, wiatr POwiał od WSI ;-)

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

06-05-2015 [18:27] - Seryjny-Samobójca | Link:

czyli szpieg?