Z NAJWYŻSZYM SZACUNKIEM - „DURNE BABY”

Dziś na ulice polskich miast miały wyjść Panie pielęgniarki. Miał to być ogólnopolski protest antyrządowy. W wielu miastach miały się odbyć akcje informacyjne, pikiety, marsze milczenia i demonstracje. W Warszawie miały być plakaty, ulotki oraz informacje w metrze – jak zapowiadała dumnie szefowa regionalnego Związku Pielęgniarek i Położnych Longina Kaczmarska.

W między czasie coś się pokiełbasiło i gros zapowiedzianych protestów się nie odbyło. Dlaczego? Bo obecna władza ma Was w d...pie drogie Panie. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść!

A mnie się przypomina, jak w czerwcu 2007 w znakomitej większości te same Panie pielęgniarki dały się zrobić w capa nadwiślańskiej Marii Teresie niejakiej Kopacz Ewie, która je namówiła do strajku obiecując, że jak tylko wysadzą z siodła tego parszywego ludojada i krwiopijcę Kaczyńskiego Jarosława to już jej głowa w tym, by polskie salowe, pielęgniarki i położne miały życie, jak w Madrycie i już nigdy nie musiały się martwić o to, co do gara i na tyłek włożyć.

Pamiętam, co wtedy wygadywała na braci Kaczyńskich Wasza koleżanka niejaka Dorota Gardias, której cukrzyca nie pozwoliła jednak wraz z innymi głodować.

Pamiętam jak dziś strajkujący przed Urzędem Rady Ministrów groźnie falujący szpaler niewiast w białych chałatach i czepkach na głowie przypominający rój grzechotników potrząsających od rana do nocy trajkotkami zrobionymi z plastikowych butelek wypełnionych bilonem - vide link do relacji filmowej pod notką.

Nie! Nie! To nie jest demonstracja podpalających Polskę bojówek Jarosława Kaczyńskiego, lecz protest pielęgniarek w roku 2007 podpuszczonych sprytnie przez będących wtedy w opozycji rudego „lisa chytrusa” i jadowitą pajęczycę w trzy lata później „czarną wdową” nazwaną.

Pamiętam słynne „Białe miasteczko”, gdzie wyczulone na ludzką krzywdę siostry miłosierdzia pod wodzą błogosławionej Marii Teresy z Szydłowca pichciły w kuchniach polowych ciepłą i pożywną strawę dla strajkujących samarytanek.

Pamiętam też zagrzewających strajkujące Panie do walki reprezentantów zagłodzonego przez Kaczora narodu, że tylko wspomnę uwrażliwionego na ludzkie nieszczęście intelektualistę niejakiego Marka Kondrata, walczącą z bestialstwem PIS-u wielebną Krystynę Jandę, podtrzymującą na duchu umęczone buntowniczki szansonistkę Ewelinę Flintę,  prawie hollywoodzką gwiazdę Marię Seweryn i oczekującą na błogosławieństwo niekończącą się kolejkę artystyczno akademickich aspirantów do żłobu już pod nową władzą.

Pamiętam ów przełomowy moment kiedy, po przepchnięciu przez policję o dwadzieścia centymetrów szpaleru stojących murem pielęgniarek, strajkujące damy zaczęły tak wściekle ujadać na ówczesną władzę, że się Kaczor zdenerwował i rząd do dymisji podał.

No i pokazała Wam „czarna wdowa”, co potrafi.

Więc sorry, ale nic tylko rzec: „widziały gały, kogo wybierały” – moje drogie Panie.

A jak się, którejś z Pań nie podoba tytuł mojej notki, to z najwyższym szacunkiem i najgorętszymi przeprosinami pytam, jaki inny nagłówek należy się białogłowom, które widząc, co ten łobuz wyczynia wybierały kaczora Donalda vel Tuska dwukrotnie premierem, a jak doprowadziwszy państwo do rozkładu obłudny rudzielec dał bez pożegnania dyla do Brukseli nie pisnęły ani słowem, jak namaszczał na premiera tę samą heterę przeciw, przeciw której chcą dzisiaj protestować?

Lecz nic to! Puszczam Wam tę nierozważność płazem, moje drogie Panie, bo już od szczenięcych lat miałem nieodpartą słabość do płci piękną nazywanej.

I tylko, jeśli jeśli mogę coś na koniec radzić, to tym razem, nauczone doświadczeniem, pomyślcie proszę przez chwilę moje kochane, urobione po łokcie kobitki, zanim wyruszycie do wyborczej urny.

Stary wiarus Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)

Post Scriptum
Zapada wieczór. Kątem oka patrzę na "Fakty" w prorządowej TVN24. Wiadomości się kończą, a o Waszym proteście, drogie Panie salowe, pielęgniarki i położne ani słowa. Tak, jakby Was w ogóle nie było. Mówią o helikopterach i jakiejś angielskiej narkomance. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść. Szkoda gadać!

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

22-04-2015 [20:43] - xena2012 | Link:

no jak tak można!Gdzie pan Kalisz ze słowami otuchy,pani Kwaśniewska z czerwoną różą i HGW z ciepłym rosołkiem i kanapkami? Jedyny plus imprezy to ,że pogoda dopisała i mozna się było przewietrzyć.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-04-2015 [09:32] - Krzysztof Pasie... | Link:

@xena2012 --- No właśnie. Pozdrawiam Panią. Krzysztof Pasierbiewizc

Obrazek użytkownika ba.a

22-04-2015 [21:08] - ba.a | Link:

"której cukrzyca nie pozwoliła jednak wraz z innymi głodować", a to niemal "sobolowe" w które była wystrojona przed kamerami,to z tej pielęgniarskiej nędzy posiadła.
Szkoda gadać Panie Profesorze,szkoda gadać.Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

22-04-2015 [22:10] - xena2012 | Link:

no a do sobolowego miała odpowiednio kosztowną torebkę....

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-04-2015 [09:34] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ba.a --- "Szkoda gadać Panie Profesorze, szkoda gadać. Pozdrawiam..." --- Też Pana pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz (nie profesor, lecz doktor nauk technicznych)

Obrazek użytkownika ba.a

23-04-2015 [12:40] - ba.a | Link:

Ale ten tytuł profesora,to nie z powodu tytułomanii,lecz ze względu na pełnioną przez Pana funkcję wykładowcy akademickiego.:):)

Obrazek użytkownika bolesław

22-04-2015 [22:29] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
"....pomyślcie proszę przez chwilę moje kochane, urobione po łokcie kobitki, zanim wyruszycie do wyborczej urny."
Obawiam się, że te "DURNE BABY" nic nie rozumieją.Nie wiem co musiałoby nastąpić aby na oczy przejrzały.
Podam przykład.Kilka miesięcy temu znajoma pochowała męża. Z okazji urodzin śp.Jurka na grób zaniosła piękny bukiet kwiatów.Po trzech dniach odwiedzając grób stwierdziła, że kwiatów brak. Zostały skradzione. I tu wspomniana znajoma stwierdziła, że to wina Kaczora.Pytam więc dlaczego winien jest Pan Jarosław bo ja nie widzę związku z zaistniałą sytuacją.
Pada odpowiedź: bo wszystkiemu winien jest ten kurdupel.
Dalej nie będę opisywał mojej reakcji, bo notka zapewne została by zwinięta.
Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-04-2015 [09:38] - Krzysztof Pasie... | Link:

@bolesław --- "Obawiam się, że te "DURNE BABY" nic nie rozumieją. Nie wiem co musiałoby nastąpić aby na oczy przejrzały..." --- Szanowny Panie Bolesławie, Ja też nie wiem, bo "czarna wdowa" z Szydłowca już wydała na pielęgniarki wyrok. Sentencja wyroku brzmi brzmi: "likwidacja zawodu". I co? I nic. Cisza na morzu. Pozdrawiam Pana jak zawsze serdecznie. krzysztof

Obrazek użytkownika samarytanin1

22-04-2015 [23:16] - samarytanin1 | Link:

Nauczycielu akademicki! Ty już chyba "przerobiłeś" te kobiety jeśli mają "ręce urobione po łokcie". Moja każe mi gasić telewizor bo figlach chce sie wyspać żeby rano na pilates być w formie. Jeśli czasem dajesz rady a babci wycierają się łokcie to proponuję na "misjonarza"

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-04-2015 [09:40] - Krzysztof Pasie... | Link:

@samarytanin1 --- Nie pomylił Pan blogu? Tu się spotyka eleganckie towarzystwo.

Obrazek użytkownika Szamanka

23-04-2015 [10:02] - Szamanka | Link:

Eleganckie towarzystwo?
Może, ale wtedy pan musi wyjść.
Dowody?
Pańskie wulgarne komentarze.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

23-04-2015 [20:51] - HenrykHenry | Link:

Pasierbiewicz ty jesteś z innej nacji. Eleganckie towarzystwo nie jest na pewno twoim udziałem. To jest mus mieć to coś . Dla chama nieosiągalne. Nie staraj się nic ztego nie będzie. Możesz co najwyżej z tym pajacem jazgdyni udającym św. pamięci Seewolfa popuszczac.

Obrazek użytkownika Szamanka

24-04-2015 [07:01] - Szamanka | Link:

"Nie strasz, bo się zesrasz!
Buzi!
ECHO2421.04 16:49"

To cytacik w sprawie "szarmanckiego" blogu Pasierbiewicza.
Tak pisze on do blogera na S24.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-04-2015 [07:54] - jazgdyni | Link:

Witam Panie Krzysztofie i pozdrawiam

Pomyślałem po przeczytaniu i uważam, że powinniśmy założyć Ligę Obrony Kobiet przed Manipulacją. Potężne siły na nie czyhają - w zależności od galerii handlowej jest to Zara, Venezia, Sephora i tym podobne. Jednakże to małe piko, wobec tych strasznych twarzy wyłażących z telewizora. Kobiety mają naturalny instynkt obronny zdegenerowany, więc potrzebują mądrych przewodników, którzy ochronią je przed zawodowymi manipulatorami i kłamczuchami.
Co Pan na to Panie Krzysiu?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-04-2015 [09:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@jazgdyni --- "Pomyślałem po przeczytaniu i uważam, że powinniśmy założyć Ligę Obrony Kobiet przed Manipulacją..." --- Przyklaskuję pomysłowi z entuzjazmem. --- "Potężne siły na nie czyhają - w zależności od galerii handlowej jest to Zara, Venezia, Sephora i tym podobne..." --- Nie tylko na nie, ale i pośrednio na nas. Mam dwudziestodwuletnią córeczkę i czasem nie wyrabiam. --- Kobiety mają naturalny instynkt obronny zdegenerowany, więc potrzebują mądrych przewodników, którzy ochronią je przed zawodowymi manipulatorami i kłamczuchami. Co Pan na to Panie Krzysiu? --- Ja na to, jak na lato!, Panie Januszu. Zawsze zwarty i gotowy. Pozdrawiam serdecznie z zalanego słońcem Krakowa. Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Szamanka

23-04-2015 [09:57] - Szamanka | Link:

"Pomyślałem po przeczytaniu i uważam, że powinniśmy założyć Ligę Obrony Kobiet przed Manipulacją."

I ja tu bać się wroga, skoro "przyjaciele" w składzie Pasierbiewicz, jazgdyni i może jeszcze Bolesław założą Ligę Obrony Kobiet!

Kobiety i tylko one kupują przecież w galeriach handlowych, oglądają Olejnik i TVN i "potrzebują mądrych przewodników"!!!!!
Tfu!
To nie jest manipulacja, rodem z Gdyni?
Płaska, prymitywna, wymyślona natychmiast po powrocie z całonocnego!

Bóg był jednak przewidujący.
Kiedy zobaczył, co stworzył, natychmiast podjął decyzję o stworzeniu kobiety!
Te wszystkie Krzysie, jazgdyni itp. "myśliciele" zajmijcie się wreszcie czytaniem, zamiast komputerem!
Albo ogródkiem, bo na nauki za późno!

Obrazek użytkownika Lektor

23-04-2015 [11:09] - Lektor | Link:

Przepraszam panią, ale pani zupełnie nie zrozumiała o co chodzi. Proszę przeczytać tekst kilka razy i włączyć myślenie.

Obrazek użytkownika Szamanka

23-04-2015 [15:16] - Szamanka | Link:

Lektorze! Możesz sobie tych "doradców" nawet do domu zaprosić!
Moje uwagi nie do pana skierowane, wymagają myślenia, ale pańskiego przede wszystkim!
Tekst Pasierbiewicza kilka razy czytają masochiści! Albo lektorzy.

Obrazek użytkownika andzia

23-04-2015 [16:09] - andzia | Link:

Szamanko,jest takie stare powiedzenie ludowe "jakie szukało,takie zdybało". Wypisz wymaluj:pasierbiewicz i jego hmmm ... grotowłazy.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-04-2015 [18:15] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Szamanka --- I tylko pomyśleć Pani Stefanio, że jeszcze niedawno tak Pani do mnie pisała, cytuję: "Panie Krzysztofie, Panu, Pana Rodzinie i wszystkim Pana gościom składam życzenia na Nowy Rok: poczucia siły, by łatwiej było zwyciężać, zdrowia, wiary, że damy radę wspólnie osiągnąć koniec tej polskiej drogi, a potem będzie już tylko pięknie!
Byśmy pozostali przyjaciółmi, serdcznie o sobie nawzajem myślącymi, a Pan, by pisał, zauważał i nie wpadł w kłopoty!
Samych serdeczności od tego dziwnego, ale jednak niepowtarzalnego, świata, życzę!
SZAMANKA 29.12.2011 23:37
8418769 ...", koniec cytatu. Nie wyprze się Pani tego, bo wystarczy skopiować i wrzucić do wyszukiwarki. Internet jest rzetelny i nie kłamie - w przeciwieństwie do Pani. I co sobie teraz pomyślą o Pani na Naszych Blogach? --- Pozdrawiam, Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Andrzej W.

23-04-2015 [19:34] - Andrzej W. | Link:

Po prostu każdy facet pomyśli, że pan jesteś nie tylko matoł, ale zwykłe bydle.
Bydle oczywiście i tak nie zrozumie dlaczego.

Obrazek użytkownika Szamanka

23-04-2015 [20:23] - Szamanka | Link:

Niemożliwe! Głupiec zrozumiałby, że przez ostatnie 4 lata stał się jeszcze głupszy.
I zająłby się liczeniem łabędzi.
A Pasierbiewicz?

Uprawia jazdę w nicość i to bez trzymanki.

Cytuje noworoczne życzenia! Koniec drogi Pasierbiewicza już nastąpił.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

23-04-2015 [20:39] - HenrykHenry | Link:

Ano pomyślą to co w tym drugim komentarzu napisalem

Obrazek użytkownika Lektor

23-04-2015 [10:06] - Lektor | Link:

Tak , to dobry pomysł ! „Liga Obrony Kobiet „ i pierwszy punkt w statucie: obrona przed przemocą ze strony rządu PO i PSL oraz prezydenta Komorowskiego.

P.S. Nasze kochane pielęgniarki ogłosiły ultimatum, że jak nie będzie rozmów (a wszyscy wiemy, że nie będzie) to strajk ostrzegawczy odbędzie się 12 maja.
Pielęgniarki i położne – kto wam taką datę podsunął ? Czy wy myślicie, że 11 maja zostaną ogłoszone wyniki wyborów prezydenckich, i już 12 wszystkie oczy będą zwrócone na was ? Przecież to nonsens, wiedząc co wyprawiała poprzednia Komisja Wyborcza. A nowa Komisja ? Toż to to samo nasienie !!!