LIST BYŁYCH AMBASADORÓW...TO ZDRADA STANU!!!

Oto ci zdrajcy,którym sie powinno odebrac obywatelstwo polskie...skazać na banicje...bo niestety nie ma kary śmierci!!!

Pod listem podpisali się: Jan Barcz, Maciej Klimczak, Jerzy Maria Nowak, Iwo Byczewski, Tomasz Knothe, Piotr Nowina-Konopka, Maria Krzysztof Byrski, Maciej Kozłowski, Agnieszka Magdziak-Miszewska, Mieczysław Cieniuch, Maciej Koźmiński, Piotr Ogrodziński, Tadeusz Diem, Andrzej Krawczyk, Ryszard Schnepf, Grzegorz Dziemidowicz, Andrzej Krzeczunowicz, Grażyna Sikorska, Urszula Gacek, Henryk Lipszyc, Wojciech Tomaszewski, Adam W. Jelonek oraz Piotr Łukasiewicz.

TĘ LISTĘ NAZWISK DEDYKUJĘ PORTALOWI "wPOLITYCEpl" I OBU BRACIOM KARNOWSKIM,KTÓRZY SIEDZĄ OKRAKIEM NA BARYKADZIE I MAJĄ ROZWOLNIENIE
W JELICIE GRUBYM...ZE STRACHU!!!

KARNOWSCY...UMOWA POD ŚMIETNIKIEM GRAŚ--HAJDAROWICZ...KTÓRY ZA PIENIĄDZE SOROSA KUPIŁ CAŁĄ SPÓLKĘ...PODAROWAŁ "WSIECI" ...KARNOWSKIM? ""
"DO RZECZY" LISICKIEMU,A "RZEPĘ" CHRABOCIE...

GESZEFT UDANY...ZAPOMNIJCIE O PRASIE KONSERWATYWNEJ...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Guildenstern

27-08-2019 [18:32] - Guildenstern | Link:

Olaboga...
No i?
Czytam te Pana lamentacje i zastanawiam się co predysponuje Pana do rzekomo prestiżowego stanowiska oraz decyduje o Pan arcy-wysokich zarobkach. Prawdopodobnie nie jest to talent publicystyczny, gdyż na tym forum robi Pan za dyżurnego hadacza ew. kolejnego zdzichazNiemiec (tyle, że rzekomo naszego). Mnie, szczerze mówiąc Pana zarobki nie interesują (to pan ich użył jako argumentu w dyskusji) tyle, że Pana kolejne krzyczące tytuły będę (podobnie jak to było w przypadku dr. wykładowcy akademickiego) traktował w kategoriach clickbait-ów.
Szkoda, że grzeje się Pan w blasku NB, które wyrobiły już sobie pewną markę.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-08-2019 [19:41] - Trotelreiner | Link:

Następny troll zainstalowany na NB...ani słowa na temat,tylko atak ad personam.
Z jakiej stajni dobieraja takich imbecyli?
Vaffanculo  l'imitazione umana!

Obrazek użytkownika kaliszanin

27-08-2019 [22:45] - kaliszanin | Link:

proszę napisać jak wygląda sytuacja w Italii, czy jest tam coś równie podłego możliwe, czy te ciągłe lamenty i utyskiwania zdrajców to tylko nasza zmora?

Obrazek użytkownika Guildenstern

28-08-2019 [17:38] - Guildenstern | Link:

Nie wiem gdzie vaffankulokutor widzi atak ad personam. Odniosłem się do jakości jego notek. Powyższa to wytnij/wklej z jakiegoś tvp info, okraszona fekalną inwektywą. Do tego wielkie litery uznawane powszechnie jako krzyk/wrzask. W realu gość taki usłyszałby zapewne: "Uspokój się dziadek bo ci żyłka pęknie". Dla mnie to jest pierwiastek hadactwa (od niesławnego Andrzejka), takie pieniactwo na pokaz, które wciąga innych prawaków w jakiś dance macabre, kończący się przyprawieniem gęby oszołoma. Do tego obawiam się, że jakże wybiórczy wielbiciel prozy St. Lema nie ma dobrych intencji. Jak ktoś uporczywie używa określenia "tenkraj" to wyczuwam kolejnego Mind Service (był taki komentator na NB).

P.S.: Te służby to jednak sprytniejsze som od Kasparowa z Bobbym Fisherem razem wziętych. Zainstalowały Guildensterna, co by nękał biednego wielbiciela wszystkiego co włoskie. I to jakieś pięć lat wcześniej. 
BTW Czy zdanie: "Odpierdol się, imitacjo człowieka" jest dopuszczalne na NB we wszystkich językach, czy tylko w niektórych? A jeśli tylko w niektórych to w jakich? To się podszkolę.
 

Obrazek użytkownika Darek65

28-08-2019 [09:14] - Darek65 | Link:

Byli ambasadorowie, to kolejna nietykalna , do czasu, kasta. Popaprańcy bolszewiccy, których później przejął pod swoje skrzydła komunista Geremek. Zadufani w sobie, przyzwyczajeni do luksusu, chodzące bezbłędne wyrocznie, bez których opinii nic się nie działo. Sprowadzeni do parteru, obnażeni ze swojej"boskości" i pozbawieni przywilejów popadli w wielką frustrację. Jeśli uświadomimy sobie, że ich patronem przez wiele lat był Radzio Sikorski, naczelna miernota, to mamy obraz całości. W normalnym kraju żaden były lub obecny ambasador nie pozwoliłby sobie na takie wypowiedzi. I nie chodzi o to, że spotkałaby go kara. Spotkałoby go coś bardziej uciążliwego, ostracyzm i wywalenie z elitarnego środowiska. Niestety, u nas, to jeszcze nie funkcjonuje, elity dopiero się kształtują. Niemniej jednak, to co napisałem powyżej, uzmysławia nam jakie mieliśmy elity. Z tych całych ambasadorów, Sadurskich, Hartmanów, Matczaków i im podobnych wychodzi chlew, który w nich był zawsze, ale przykryty stanowiskami i drogimi garniturami. Dlatego trzeba pokazywać te "elity" z gęby i nazwiska.

Co do drugiej sprawy. Ma Pan upodobanie do generalizowania i skrajności. I nie tylko w tej sprawie. Generalnie dzisiaj, poza internetem, nie ma wolnych mediów. Każdy ma jakiegoś właściciela kapitału, który pozwala na mniej lub więcej, narzuca pewne tematy, linię programową. I mogę się zgodzić, że nie tak powinny wyglądać media, powinny być obiektywne i bezstronne, ale to jak wymagać od Tuska, aby bronił polskich interesów, a od  Fakt-u, aby pisał pozytywnie o PIS-ie, itp. W innych krajach media niewiele się różnią lub są nawet gorzej "spętane". Przykład, Niemcy, Francja.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-08-2019 [10:21] - NASZ_HENRY | Link:

List byłych ambasadorów, zawierającypomówienia pod adresem rządu, wypełnia art Art.133.KK „Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”, Na początek starczy ;-)