NASZE MEDIA!! CZYLI COŚ,CZEGO NIE MA!!

Na tym mógłbym zakończyc tę notkę...ale coś Wam opowiem.

Był sobie w Krakowie pewien młodzieniec,kudłaty,kręcone czarne loki....nazywał sie [oficjalnie] Hajdarowicz....miał znajomych...mnóstwo,ale skończe na Grasiu!
Była sobie też brytyjska spólka,która była "właścicielem" dwóch tytułow prasowych: RZECZPOSPOLITA I UWAZAM RZE.
Obie te gazety były znienawidzone przez Tuska i ogólnie rzecz biorąc Resort...czyli dawne służby...nasze...czyli niemieckie i rosyjskie.

Toteż pewnej nocy pod warszawskim śmietnikiem...spotkali się: Graś i Hajdarowicz...i gołodupiec Hajdarowicz kupuje tę brytyjska spółkę!
Skąd ma na to pieniądze? Ano od Sorosa..."kredyt"..."pożyczka" ...zartuję....
Brytyjczycy sprzedaja ten gorący kartofel,bo widza...who is who...

Hajdarowicz rozwala Rzepę...daje Chrabocie tę gazetę....która stają sie GW nr 2.

No i teraz cymes geszeft...Uważam Rze...rozwala na dwie części...jedną część dostaje [powiedzmy,że dostaje] Lisicki...stały gość pani Łaszcz w TVN24...kumpel red.Stankiewicza---ostatnio Onet?
No i drugi ogryzek...Panowie Karnowscy...bliźniacy z majątkiem ....powiedzmy masa spadkowa :-))

Karnowscy,to druga strona lustra...zakładają kilka spółek [fratria] kilka "podportali" wciskają sie na duś to TVP...chcieli ją kupić [skąd mieli forse?] ale rządzą Kurskim...przy pomocy Wildsteina.

Mają swoją telewizją,dostępną na portalu "wPolityce.pl" i w sieci.

I mają jeszcze coś  ...siedzą na barykadzie jeden ma nogi po stronie opozycji,drugi po stronie rządowej...gdzie "potem" skoczą...to sie okaze w praniu.

Wszystkie portale,wszystkie apki...mają cenzurę....paranoindalną i urbanowską ...nawet sztuczna inteligencja SI ...jest połączona algorytmem do cenzury!!!

Do Rzeczy Lisickiego....tygodnik...nie wiem czy ma portal...ale posać Lisickiego mnie odrzuca...nie zaglądam.

No to proszę mi wymienić trzy tytuły prasowe,telewizje i portale....KTÓRE SĄ NASZE?!!!

Które mogą byc nazwane konserwatywnymi,katolickimi...nawet NB po odejściu Pana Targalskiego....nie nazwę konserwatywnym.

13 października...jak sie zakończy ta wojna...bo to jest wojna...nie żadna hybrydowa,tylko NA ŚMIERĆ I  WŁADZĘ...czyli życie.

PS.Dobra zmiana sie skończyła w grudniu 2017....Morawiecki,Gowin,Gliński,Ciapciakiewicz...ludzie UD/UW krakowski sarkofag Geremka!
     Kto to wymyślił!!?? Jeżeli Kaczyński...to popełnił harakiri...TAK! HARAKIRI! Bo seppuku to honorowe odejście...

PPS.PIS dał d*** z Kuchcińskim...kompromitacja ...nie zdziwię się...jak w październiku ....ale nie kraczmy!

Aaaaa! Obrazek na górze notki...to cenzura u Karnowskich.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

09-08-2019 [10:09] - MFW | Link:

Słynne powiedzenie trenera Górskiego: "Tak się gra, jak przeciwnik pozwala", ma zastosowanie do "gry"(polityki) prowadzonej przez J.Kaczyńskiego.
Możliwość przejęcia władzy przez PIS pojawiła się już w 2012 roku, gdy w polityce resetu USA-Rosja, prowadzonej przez administrację Obamy, pojawiły się oznaki załamania na tle interesów USA i Rosji w Syrii i na Bliskim Wschodzie(wobec sprawy irańskiej).
Obama w marcu 2012 roku w rozmowie z prezydentem Rosji d.Miedwiediewem, podczas spotkania szczycie nuklearnym w Seulu, obiecywał Rosji dalsze ustępstwa w Europie w czasie swojej drugiej kadencji zaczynającej się w styczniu 2013 roku, byleby tylko Rosja zgodziła się na obalenie prezydenta Asada w Syrii i władzę ajatollachów w Iranie.
Decyzje Putina w sprawie obrony Asada w 2012 roku nie zapowiadały sukcesu oczekiwaniom Obamy, ale jak zapowiedział w Seulu, tak uczynił, wysyłając w początkach 2013 roku swego doradcę Toma Danilona do Moskwy z ofertą dla Putina na II-gi etap resetu. Putin odrzucił tę ofertę, co było definitywnym końcem polityki resetu i początkiem końca rządów PO-PSL(ekspozytury niemiecko rosyjskiej w Polsce) i szansą na odzyskanie władzy przez PIS.
Służby III RP, związane lojalnościowo z USA rozpoczęły nagrania polityków PO w warszawskich restauracjach a nawet w willi D.Tuska na ulicy Parkowej w Warszawie, które miały posłużyć do odsunięcia PO-PSL od władzy podczas przypadających na 2015 rok podwójnych wyborów; prezydenckich i parlamentarnych.
Już w 2012 roku J.Kaczyńskiemu dawano do zrozumienia, że pod określonymi warunkami PIS może dostać wsparcie w wyborach(wykorzystanie nagrań polityków PO).
J.Kaczyński w wywiadzie dla PR w Katowicach w styczniu 2017 roku określił te kontakty z administracją Obamy jak naciski na niego a nawet użył określenia, ze był ofiarą tych nacisków.
Ustanowienie strategicznego partnerstwa z USA i z Izraelem na warunkach wymuszonych naciskami USA, obserwować możemy od 2015 roku z takimi ewentami jak sprawa nowelizacja ustawy o IPN, sprawa ustawy reprywatyzacyjnej i amerykańskiej ustawy 447.
Z drugiej strony nasze członkostwo w UE, w której rej wodzi tandem niemiecko francuski, jest powodem ciągłej wojny z rządem PIS-u ekspozytury niemiecko rosyjskiej czyli totalnej opozycji.
W takich warunkach, J.Kaczyński,rząd PIS(ZP) musi prowadzić grę, której zewnętrzne oznaki bardzo często budzą sprzeciw zwolenników PIS i nie ma się czemu dziwić.
Np. sprawa zbrodni z 10.04.2010 roku jest zamiatana pod dywan, bo jest to sprawa niewygodna dla USA i Izraela, których rola w tych wydarzeniach z 10.04.2010 roku do chlubnych nie należy, bo trudno uwierzyć, ze podczas polityki resetu, takie zdarzenie bez akceptacji USA mogłoby się wydarzyć.

Obrazek użytkownika xena2012

09-08-2019 [16:05] - xena2012 | Link:

Jest tez powiedzenie-,,jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi to co jest''.Rząd PiS-u niestety musi pracować w takie atmosferze -plucia, nagonki,wtrącania się obcych państw i ich dyktat.Siłą rzeczy musi też chocby przez łzy ale polubić a przynajmniej przyjąć do wiadomości.Oznacza to,że obecna władza choc demokratycznie wybrana nie może w pełni realizować swój program tak jakby chciała,musi stosować uniki,isć na kompromisy,znosic upokorzenia.Czy my umiemy to strzec,zrozumiec?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-08-2019 [17:02] - Trotelreiner | Link:

xeniu...to nie tak...PiS [czyt,Kaczyński] sprawia wrażenie że nie jest mężczyzną...jest eunuchem i tchórzem i wszyscy obok niego,boją sie wyjść z kręgu zaczarowanego,
bo ...no właśnie.
Ambasador Izraela...za wystapienie w Oświęcimiu...powinna dostac 24 godziny na spakowanie walizek...a pani ambasador USA... w ogóle nie powinna być wpuszczona do Polski!
Gdzie sa słuzby w MSZ?! Ciapciakiewicz to łajza,popychadło...bez swojego zdania...

Od 2015 PiS sprawia wrazenie,że wygrał wybory PRZYPADKOWO...i od tego czasu sie boi...CO LUDZIE POWIEDZA?
Zakon PC...to dziadki...bez siły,bez przebicia,bez pomysłu...Horała,Wassermann...Kaleta...znikną w piwnicy...bo mogą zagrozić Kaczyńskiemu...
Zacytuję Ci słowa pewnego polityka i dyplomaty: "Polityka i dyplomacja,to powtarzanie dobry piesek...,dobry piesek...trzymając za plecami kawał twardej lagi...i w razie czego,
umiec jej użyc!"
To Metternich...dlatego Unia Europejska...to protektorat niemiecki!

 

Obrazek użytkownika xena2012

09-08-2019 [17:22] - xena2012 | Link:

Zgadzam się co do upokorzenia Polski z powodu widowiska z panią ambasador Izraela tak oklaskiwaną gorąco w Auschwitz przez minister Gawin,zgadzam się co do małej operatywności Ciaputowicza,można jeszcze dołożyć parę innych niemiłych kwiatków.Ale dlaczego o takie ,,eunuchowate''(mam nadzieję ,że nie obraziłam jakiejś płci) relacje są wyłacznie udziałem PiS-u a nie również poprzednich ekip?Odpowiedzialność nie może spadać na jedną tylko partię tylko dlatego że opozycja chce się wykręcić perfidnie z obiecanek i podpisów na deklaracjach po to by PiS obarczyć całością.Trzeba więc głębiej sięgnąć do analizy tych stosunków i uruchomic pamięć.Czyż to nie minister Rotfeld w Waszyngtonie przemilczał polskie obozy smierci? Czy to nie Komorowski obiecał polskie lasy?A kto podpisał Deklaracje Tezińską?Polskie piersi. PiS raczej po prostu dalej ciagnie ten wózek bicia sie we własne piersi.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-08-2019 [17:35] - Trotelreiner | Link:

xena 17.22
To jest to co ja napisałem...w PiS nie kto pier....ć pięścią w stół i krzyknąć DOŚĆ TEGO !
Jest jeden możliwy scenariusz...wygrana w przewadze konstytucyjnej...na jesieni.
Tylko trzeba TAK WYGRAĆ! No i kto tam zacznie rządzić?

Miłego weekendu :-))
 

Obrazek użytkownika maks jamnicki

09-08-2019 [19:00] - maks jamnicki | Link:

xena2012 : Niech Pani się trzyma linii i nie daje zwieść. Wszyscy mądrzy, wielu "dzielnych" co to by tylko pięścią w stół , ale jak się zapyta, "no dobrze, to kto ma rządzić", żadnej odpowiedzi albo bujanie w chmurach. Lepiej ugrywać nawet tylko 50% ale grać, być w grze, niż "dzielnie" przegrać z barbarzyńcami i stracić wpływ na losy Polski. Może przyjść lepsza koniunktura. Szef jest jeden i tego się  na dziś trzymamy. Jak wygrają, będziemy artykułować co się nam nie podoba, w czym słabi. Jak przegrają, to nie będzie do kogo gadać. Najczęściej wojny się  przegrywa, jak wojsko się rozłazi, niektórzy za dużo zaczynają  filozofować lub siać defetyzm. Nie umiem tak ładnie mówić jak Zagłoba, ale  przyznam  iż uważam, że mądra i "analityczna" z Pani kobieta.  

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-08-2019 [13:54] - Tomaszek | Link:

Psy szczekają a karawana idzie dalej . I zadna koniunktura nie sprawi że żymianom odechce się kasy , tak jak zadnemu napletek nie odrośnie . A żeby się wojsko nie rozlazło , to trzeba jednak pier....dolnąć tą pięścią . Deadline 14.10.2019 . 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-08-2019 [16:48] - Trotelreiner | Link:

MFW
Dziękuje za obszerny i merytoryczny komentarz :-))