To było do przewidzenia...UE i zwycięstwo v4

1.https://wpolityce.pl/polityka/...
2.https://wpolityce.pl/polityka/...
3.https://wpolityce.pl/spoleczen...
4.https://wpolityce.pl/polityka/...

Szczególnie polecam link nr2...czym sie konczy kompletna niekompetencja i upór...Morawieckiego i V4.
Poparcie tej Frau,to więcej niz zbrodnia,to błąd...to kumpela Merkel jeszcze bardziej oszalała na punkcie "dowalenia" Polsce i państwom Europy Środkowej.

Czy "nasz" MSZ z Cipciakiewiczem na czele nie mógł zrobić "sprawdzenia" Frau Ursuli? Wystarczyło nawet w Google...pogrzebac!!!

Jak znam życie i UE,to dopiero początek ZEMSTY za Timmermansa....w UE [czytaj Berlinie] nie daruje sie takich nieposłuszeństw...mamy następne pięc lat
w plecy.

Jedno stanowisko dla Waszczykowskiego...i pamięć za słowa Szydło w PE...

Z KOMUCHAMI SIE NIE DYSKUTUJE...WOJNA TO WOJNA...NIE BIERZE SIE JEŃCÓW...

Już jest za późno...Morawiecki dał d....ciała....Timmermans zachował stanowisko vice...teraz będziemy zlizywać to piwo z korytarzy brukselskich.

Jedyna rada...wszcząć akcję wyjścia z tego burdelu...Anglia miała dość dyktatu imbecyli unijnych...miała honor....Polska juz i tak jest płatnikiem netto,
nic nie zyskamy z żadnych funduszy unijnych...bo nas tylko będą doić....jak ostatnich frajerów!

                                                                  
Ten się smieje,kto sie śmieje ostatni...a Polska znowu znalazła sie w czarnej d*** dziurze!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

10-07-2019 [20:09] - tricolour | Link:

Premier Beata Szydło znów zwyciężyła 1:27

Obrazek użytkownika Studentka

11-07-2019 [08:56] - Studentka | Link:

Te niby zwycięstwa poprzedniej ekipy w Brukseli były wynikiem jej chodzenia na czworakach , a tricolour chyba już czołga się na brzuchu, jeśli mu to tak imponuje. Mamy tu na NB całą bandę takich płazów.

Obrazek użytkownika tricolour

11-07-2019 [16:40] - tricolour | Link:

Chamstwem potwierdziła Pani słuszność mego twierdzenia.

Obrazek użytkownika xena2012

11-07-2019 [15:58] - xena2012 | Link:

Morawiecki dał ciała?Może raczej spojrzeć na niby polskie towarzycho w UE. Kto glosował przeciw kandydaturze Beaty Szydło i dlaczego? Kto biegał od jednego do drugiego namawiając do utracenia jej kandydatury? Oczywiście Polak! To tylko taka kanalia polska jak Biedroń i stare trupy z PZPR które psim swędem dostały się do europarlamentu.Beata Szydło została utrącona głosamii polskich kreatur,bo inni nie mieli jakoś zastrzeżeń w przesłuchaniach tylko dano wiarę Biedroniowi i targowicy.

Obrazek użytkownika tricolour

11-07-2019 [16:48] - tricolour | Link:

A podatek handlowy, ten co miał być od września, też Biedroń wycofał?

Weź sie kobieto.ogarnij jakoś i policz ile polskich głosów bylo w glosowaniu na oborową. Tylko trzeba umiec liczyc...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-07-2019 [19:44] - Trotelreiner | Link:

@tricolour z 16.48 i16.40
Prosze osobę o niewstępowanie na mój blog...niestety nie mam mozliwości wykopać osoby przez zbanowanie...więc tylko delikatnie proszę...
Vaffanculo furfante!