Prof. Nowak i PiS sprzyjają Rosji… Mają tupet te gnojki z GW

   „Pora, by prof. Andrzej Nowak i PiS zauważyli wreszcie, że idealnie się wpisują w szczególną kategorię strategicznych sojuszników Kremla - tych, którzy mu sprzyjają z naiwności lub braku rozumu."
  
   Czyli kolejny odcinek serialu produkcji intelektualistów z Czerskiej.
   Mają tupet te gnojki…
   Spróbuję ogarnąć wątek:
   Po 10 kwietnia 2010 GW ocieplała wizerunek Putina, piętnując siejących wobec niego nieufność podejrzliwych, chorych z nienawiści rusofobów z PiS.
   Przez parę lat sam Michnik we własnej osobie, mentorskim tonem pouczał rosyjską opozycję, pisząc o godnie zachowującym się Putinie, roztaczając wizję Rosji jako europejskiego kraju kochającego wolność, ostrzegając Rosjan przed… nieufającym Putinowi PiS-em.
   Potem tak jakoś Putin chyba faktycznie zaczął być zły, skoro intelektualistom z Czerskiej zaczął kojarzyć się ze złem najgorszym. „Putin przypomina mi Jarosława Kaczyńskiego: podobna bezwzględność, cyniczna zdolność do okrucieństwa, upodobanie we władzy.” – takie oto słowa otuchy kierował Michnik do siedzącego w łagrze Chodorkowskiego.
   Przed rokiem znowuż GW zaczęła mówić na temat Rosji ni mniej ni więcej tylko... rusofobicznym językiem pisowskim.
   Przed miesiącem Michnik zaczął przebąkiwać coś o rosyjskiej piątej kolumnie w Polsce.
   Przestaję nadążać za wątkami tego serialu, chociaż próbuję ogarnąć… Może coś przegapiłem? Akurat leci kolejny odcinek.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-03-2015 [13:35] - NASZ_HENRY | Link:

Kopacz i Komorowski na POstrąku Putina od 10 kwietnia 2010 roku ;-)

Obrazek użytkownika manko1492

21-03-2015 [22:22] - manko1492 | Link:

Czy komentowanie odchodów POkłosia goebbelsa i stalina ma sens?