Polska za Wolnością

 
Brawa dla polskiego rządu za konsekwencję!  Rząd RP był, jest i będzie przeciw cenzurze w Internecie, a więc jest przeciw ACTA 2.0. – stąd wniosek złożony do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu w sprawie wspólnej decyzji Komisji Europejskiej, europarlamentu i Rady Europejskiej o wprowadzeniu cenzury prewencyjnej w sieci – bo do tego sprowadza się tzw. filtrowanie treści. Europosłowie PiS trzykrotnie i konsekwentnie głosowali w PE za wolnością w Internecie (w lipcu i  we wrześniu 2018 oraz lutym 2019), a rząd premiera Morawieckiego na Radzie Europejskiej zagłosował – wraz z m.in. Włochami, Holandią, Luksemburgiem i Finlandią – przeciwko wprowadzeniu ACTA 2.0. Warto pamiętać, kto realnie jest za wolnością, a  kto mając gębę pełną frazesów o wolności, tę wolność faktycznie ogranicza i tłumi.
Spór o wolność w Unii Europejskiej jest fragmentem szerszego sporu – warto to nazwać po imieniu: cywilizacyjnego. Ci, którzy nas pouczają w kwestii wolności, na forum UE głosują właśnie przeciw wolności! Warto to zapamiętać.

*komentarz, który ukazał się na portalu niezależna.pl (23.05.2019)
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-05-2019 [20:30] - Marek1taki | Link:

Gratulacje! Hazardzista z Pana. Już myślałem, że skazany na ministra.