Zlaicyzować Polskę

Zlaicyzować Polskę – czy to możliwe? Jest cisza wyborcza, ale nic nie zakazuje, by reagować od razu na skandaliczne traktowanie symboli religijnych (jakiejkolwiek religii) podczas Marszu Równości  w Gdańsku, w którym udział wzięła Prezydent Dulkiewicz. Niezależnie od wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego, atak na religię będzie przybierał na sile, ponieważ środowiska wrogie Kościołowi i polskiej tradycji będą dokonywały kolejnych prowokacji w imię nowej, bezpłciowej (a w zasadzie wielopłciowej) Europy. Można (dosłownie) „ubrać” symbol religijny w waginę  i jest to przejaw równości. Można zrobić w Polsce – już teraz – wszystko przeciwko religii katolickiej, bez jakiegokolwiek oburzenia najzagorzalszych zwolenników tolerancji z rzecznikiem Bodnarem na czele.  Nie jest to próba naruszenia kodu kulturowego większości Polaków, tylko przemyślana chęć jego całkowitego zniszczenia. Od premiery „Klątwy” w Teatrze Powszechnym nie powinno być już żadnych złudzeń. Dziś, jest to wszystko włączone w walkę z pedofilią w Kościele, co ma tylko uzasadniać skandaliczne traktowanie Matki Bożej Częstochowskiej, tak jak to zrobiono w Gdańsku.   

 
Musi być jednak jakaś dźwignia, żeby uderzyć, nie tyle nawet w religię, tylko w tożsamość kulturową Polaków. Dźwignią jest pedofilia w Kościele, rażąca szczególnie także samych wiernych, ale przecież wrodzy religii liberałowie i lewacy mają w głębokim poważaniu problemy kapłanów i dzieci, którymi się oni opiekują, skoro sami tolerują na wystawach ulicznych Amsterdamu, na oczach przechodniów, zoofilię. Zepsucie kulturowe ma być napędem dla nowej Europy, jeszcze bardziej totalitarnej, niż ta z czasów klasycznego komunizmu. Totalitaryzm ten ma sięgnąć umysłu, tak totalnie, by inaczej nie można było myśleć, by nie było sfery prywatności, by język był częścią politycznej poprawności. Słowo „towarzysz” zastąpią tysiące słów, które trzeba będzie używać w imię totalitarnej poprawności. W tym wszystkim, political correctness zrodzone na amerykańskich uniwersytetach przypomina jedynie niewinne igraszki. Kościół jest i będzie bezradny, ponieważ nie zareagował w porę na homoseksualne lobby, nie wykluczył też ze swoich szeregów kapłanów współpracujących z SB, często zwerbowanych za przestępstwa pedofilskie.

 
Laicka Polska na wzór Francji, a najlepiej na wzór Holandii to dziś abstrakcja, ale turniej siatkówki  LGBT z „atrakcjami” w warszawskiej szkole nie jest abstrakcją. I tak to będzie postępowało, ponieważ taki jest trend w dużych polskich miastach. Naruszono najświętsze wartości dla katolików i nic się w zasadzie nie stało. Więcej, jest radość i buta środowisk LGBT oraz ich politycznych patronów, że można jeszcze więcej. Można jeszcze dalej posunąć się w zwykłych bluźnierstwach. Prezydent Dulkiewicz nie jest idiotką, jak pisze Rafał Ziemkiewicz na Twitterze, zupełnie świadomie wspiera walkę z religią katolicką w Polsce, bo ta jest zakorzeniona w biało – czerwonej, w tradycji, w polskości, a przecież tu chodzi teraz o inną Europę, o Wolne Miasto Gdańsk, a nie o Polskę.   

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-05-2019 [09:56] - Marek1taki | Link:

Krzyżacy - rzeź Gdańska
Protestantyzm - Prusy - rozbiory
Wolne Miasto Gdańsk - narodowy socjalizm - wojna
Unia Europejska - marksizm kulturowy
Gdańsk: miejsce geopolitycznie kluczowe, o bogatej tradycji niszczenia polskości, Kościoła i rodziny.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

26-05-2019 [10:53] - Trotelreiner | Link:

Tu w kórymś komentarzu zamieściłem punkt nr 4 Traktatu założycielskiego UE.
"Należy wszelkimi środkami dążyc do zlikwidowania chrześcijaństwa,Kościoła i wpływu Watykanu w Europie"
Jest to wymóg Bilderberga....czyli Rotszyldów,Rockefelerów,Morganów i innych żydów.
W tej chwili UE jest w trakcie realizacji tego punktu....KE przeznaczyła 5 miliardów € na promocje pedalstwa i walkę z Kościołem.5 MILIARDÓW € (sic!)
Do tego dochodzi Soros i Bank Światowy...TO SĄ MILIARDY $ i €....a co się dzieje w Europie?
Nie licząc Franciszka...

Obrazek użytkownika mjk1

26-05-2019 [14:38] - mjk1 | Link:

Który z nich uważasz za założycielski: https://europa.eu/european-uni...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

26-05-2019 [19:34] - Trotelreiner | Link:

Rzymski...ten z EWG...tam juz Bilderberg decydował...

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-05-2019 [15:32] - Tomaszek | Link:

Pomnóż to przez lewar finansowy w postaci funduszy i dotacji państwowych czy lokalnych , jakieś tam fundusze norweskie , czy cegiełki "anonimowych" fundatorów i sponsorów .Nazbiera się tego z dziesięć  , dwadzieściaalbo i więcej razy tyle. My mamy trochę szczęścia w tym nieszczęściu bo w tym jesteśmy zapóżnieni w stosunku do "postępowej " Europy i nasz rząd nie uczestniczy aktywnie w dziele samounicestwienia cywilizacyjnego , ale kto wie i kiedy . Kiedyś "szanujące" się pedalstwo robiło sobie  swoje po cichu i nic prawie nie wypływało . Dziś patrząc z perspektywy Gdańska czy Poznania próbują z tego zrobić jakąś doktrynę narodową ( na razie poznańsko gdańską ). Ale to złudne , bo na koniec będzie tak jak z murzynami . Zrobią swoje i noga , dupa , brama . i zostanie Swiatowa korporacja na wzór międzynarodówki . Chyba że...

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

26-05-2019 [15:16] - Kazimierz Kozio... | Link:

pozytezcny idiota w sensie leninowskim to nie okreslenie wielkosci IQ, to zazwyczaj synonim oportunisty. tak mozna bylo traktowac p.Dulkiewicz ale juz wiecej nie. na zdjeciu widac ze bierze udzial w happeningu pozytecznych idiotow wraz z maloletnia dziewczynka. a to juz swiadczy o tym ze albo rzeczywiscie jest malo inteligentna albo swiadomie bierze udzial w przestepstwie deprawowania nieletnich. a byc moze to jej corka... czekam co na to orany scigania