I to by było na tyle…

Szanowni Państwo, na czas kampanii wyborczej zawieszam swoją działalność na NB. Czynię to ze względu na szacunek jakim darzę gospodarza tego forum, Pana red. Józefa Darskiego. Zdaję sobie sprawę, iż wyrażając swoje opinie, a inaczej nie potrafię pisać i pisać nie chcę, mógłbym go postawić przed przykrym dylematem. Nie uważam, żeby byłoby to właściwe i uczciwe z mojej strony.

Czynię to również przez wzgląd na nadzieje jakie wielu z zaglądających na NB Czytelników wiąże z osobą Pana Andrzeja Dudy kandydata PiS na prezydenta naszego kraju. Nadziei tych nie podzielam, ale oczywiście nie jest to powód dla którego mógłbym sobie pozwolić na tym forum na sianie wątpliwości odnośnie do Kandydata.

Tych spośród Państwa, którzy zaszczycili mnie wizytą na prowadzonym przeze mnie blogu, a ponadto raczyli uznać za interesujące to o czym piszę i jak piszę, pragnę poinformować, iż od czasu do czasu moje teksty zamieszcza „Warszawska Gazeta”.

Z nadzieją na spotkanie w bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody
Autor blogu Moje Boje.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

15-03-2015 [21:39] - mada | Link:

A z kim pan wiąże swoje nadzieje?

Obrazek użytkownika cassiodorus

15-03-2015 [23:02] - cassiodorus | Link:

''A z kim pan wiąże swoje nadzieje?'
Tego co prawda nie wiem, ale neopoganizm jest coraz silniejszy, coraz bardziej oczywisty, coraz bardziej wnikający w świadomość, hymny juz swoje mają
https://www.youtube.com/watch?...
Ciekawe kimże są ci zdrajcy slowiańskowo sajuza??????

Obrazek użytkownika terenia

15-03-2015 [21:47] - terenia | Link:

Chapeau bas, Autorze.

Obrazek użytkownika gal

15-03-2015 [22:10] - gal | Link:

Szkoda tej "Warszawskiej Gazety", wiązałem z nią pewne nadzieje.

Obrazek użytkownika Lektor

15-03-2015 [23:14] - Lektor | Link:

Skoro nie podzielasz naszych nadzieji - to zrobiłeś bardzo rozsądny krok zawieszając swoją działalność.

P.S. Po wyborach możesz całkowicie zrezygnować - nie będziemy płakać !